Şimdi Ara

DH nin yeni icadı ve maduriyetimiz!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
4.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Q-7

quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

MADUR nedir bilemedim , Mağdur var mesela. Bir memurun böyle başlık açması da garip. Ek olarak kimse iş vaktinde forumlarda ne işin var dememiş. Entresan. İnsan utanır böyle başlık açarken.

Sizin yaş kaç acaba ?

sizde şu durumda ya öğrenci yada çalışan olmalısınız yada en kötü boşdasınız

buna istinaden öğrenciyseniz dersde olmanız lazım ne işiniz var nette ?
    çalışansanız sizde işiniz gücünüzle ilgilenebilirsiniz ne işiniz var nette ?
    boşda iseniz zaten size yapıcak birşey yok allah akıl fikir versin size

14 itibariyle aradayım

Öğrenciye yasak değildir , kendi teliyle girer.

2. madde iş saatinde girilmez.

3. madde Allaha şükür akıl fikir sahibiyim , eksiğiniz varsa kendi adınıza dua edebilirsiniz.

• Q-7 kullanıcısına yanıt
    Helal olsun tam bende bir şeyler yazmıştım, sonra gereksiz tartışma olmasın diye göndermekten vazgeçtim. Arkadaş bence kesin iş veren, çalışan emekçilerinide köle zannediyor.
  • quote:

quote:

MADUR nedir bilemedim , Mağdur var mesela. Bir memurun böyle başlık açması da garip. Ek olarak kimse iş vaktinde forumlarda ne işin var dememiş. Entresan. İnsan utanır böyle başlık açarken.

Sizin yaş kaç acaba ?

Yalnız öğrenci kısmı olmamış gibi . İkinci öğretim olabilir ? Yahut sabah-öğlen uygulaması devam ediyorsa yine bu saatte forumda olabilir. Boşta olmak ile demek istediğiniz şey işsizlik ise bu herkesin başına gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-293545EA6 -- 9 Mart 2017; 14:7:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Uygx

quote:

quote:

Sizin yaş kaç acaba ?

Yalnız öğrenci kısmı olmamış gibi . İkinci öğretim olabilir ? Yahut sabah-öğlen uygulaması devam ediyorsa yine bu saatte forumda olabilir. Boşta olmak ile demek istediğiniz şey işsizlik ise bu herkesin başına gelebilir.

arkadaş çalışana mesai saatiniz var diyor öğrencide dersi dinlemesi gerekiyordan yola çıkarak yorum yaptım , ikinci öğrenim biri bu saatte muhtemel ya yatıyor yada yeni kalkmışdır en fazla

evet boşda olmak dan kastım işsiz olması herkezin başına gelebilir çok normal iş arayarak vaktini değerlendirebilir forumda gezinmeyebilir anlamında yorumum oldu

• bunda anlamayacak bir şey yok, bizim millet her zaman zayıfın haklarını savunuyormuş gibi görünerek zayıfa da bir tek atıyor, hıı düzelteyim her millette vardır illa ki...
  • quote:

quote:

quote:

Sizin yaş kaç acaba ?

14 itibariyle aradayım

Öğrenciye yasak değildir , kendi teliyle girer.

2. madde iş saatinde girilmez.

3. madde Allaha şükür akıl fikir sahibiyim , eksiğiniz varsa kendi adınıza dua edebilirsiniz.

Ergen kardeşim benim öğlen tatilim yok mu? ya da benim işimin olmadığı vakitler yok mu bilfiil çalışıyormuyum?

Boş boş yorum yapıp bulantı yaratacağına tepkini dile getir geç, derdimin ne olduğunu anla önce şakşakçılık için yaşın daha çok ufak ;)

• ozanparlak O kullanıcısına yanıt
    Aynı konunun mini, mobil, tablet sürümlerinden Link değişimi oluyor mu size engel çıkartıyor mu kontrol edebilir misiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

siz sövmeye devam ediniz biz de size sövgünüzü iade edelim...

Ekleme: ayrıca bir mesaja işlem yapmak için şikayet edilmesine gerek yok...

ya var ya nasıl da işinize geldiği gibi yazıyosunuz. daha önce neden sadece silinen mesajlara işlem yapıyrosunuz, o konu içinde o mesajı yazdıracak durumları oluşturan tahrik edici mesajlara işlem yapmıyorsunuz dediğimizde şikayet edilmesi lazım diyordunuz, şimdi şikayet olmadan da sileriz diyorsunuz :)

eline mührün lekesi bulaşan kendini süleyman sanıyor, bunun başka bi açıklaması yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Aynı konunun mini, mobil, tablet sürümlerinden Link değişimi oluyor mu size engel çıkartıyor mu kontrol edebilir misiniz ?

Gün hocam, bu bölüm yöneticileri kraldan çok kralcı olabiliyor, arada bir kontrol gerekiyor, ayrıca forumu "monetize" edebilmenin bazı kırmızı çizgileri olmalı diye düşünüyorum. Kullanıcıyı daha az rahatsız edip daha iyi kazanç getiren gelir modelleri dünyada mevcut. Bunlar üzerine kafayı daha fazla yormak gerekir diye düşünüyorum. Mutlaka kafa yoruyorsundur ama daha fazla yormak gerekir diye düşünüyorum.

Aksi takdirde bu forumu çocukluğundan beri kullanan biri olarak ben ve diğer tüm arkadaşlar forumu internetteki kendi evi olarak özümsemişken gelir modeline yönelik agresif düzenlemeler forumu evimiz olarak görmekten uzaklaştırmaya başlıyor.

Hiç bir karşılık beklemeden gönüllü olarak paylaşımlar yapan arkadaşların bu forumun gerçek sahibi olduğunu en iyi sen biliyorsun. Acunun O ses'te yarışmacılardan bahsettiği gibi bir durum var karşımızda. O bakımdan bu paylaşım ruhuyla yaşayan insanların gönlünü hoş tutmak ve onların gönüllü olarak yaptıklarını suyunu çıkartacak kadar sömürmeden, belki de onları da gelirin bir ortağı yapan bir düzen gerekebilir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

ya var ya nasıl da işinize geldiği gibi yazıyosunuz. daha önce neden sadece silinen mesajlara işlem yapıyrosunuz, o konu içinde o mesajı yazdıracak durumları oluşturan tahrik edici mesajlara işlem yapmıyorsunuz dediğimizde şikayet edilmesi lazım diyordunuz, şimdi şikayet olmadan da sileriz diyorsunuz :)

eline mührün lekesi bulaşan kendini süleyman sanıyor, bunun başka bi açıklaması yok :)

Yaptığınız eleştiride sonuna kadar haklısınız ,lakin size de benim bir eleştirim olacak. bu bahsettiğiniz söylemde, cümlelerin arkasına gülücük işareti koymak sanki durumum daha yumuşak bir biçimde ele alınması şeklinde göstermektedir ki bence konu ve yöneticinin tutumu sert bir şekilde eleştirilebilmelidir. Üslubuna dikkat edecek daha yapıcı ve laf sokmadan gerekli açıklama ve müdahelesini yapacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: SACRED REICH

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Yaptığınız eleştiride sonuna kadar haklısınız ,lakin size de benim bir eleştirim olacak. bu bahsettiğiniz söylemde, cümlelerin arkasına gülücük işareti koymak sanki durumum daha yumuşak bir biçimde ele alınması şeklinde göstermektedir ki bence konu ve yöneticinin tutumu sert bir şekilde eleştirilebilmelidir. Üslubuna dikkat edecek daha yapıcı ve laf sokmadan gerekli açıklama ve müdahelesini yapacaktır.

Mesajımın sonundaki gülme, güleriz ağlanacak halimizde'deki gülme. :)

Mesajı düzenledim, yazdıktan sonra girip özel mesajlara baktım, yazdığım olay genel hatlarıyla doğru olsa da detay kısmında farklı bir olayla birleştirmişim. (3 ay önce olmuş bir olay olduğu için malesef hafızam beni yanıltmış. Burdan isim vermeden de olsa bir mod'un kısmen de olsa hakkını yiyip günahı aldım. Kısmen de olsa kendisinden ve diğer zan altında bıraktığım tüm modlardan özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 25 Mart 2017; 21:51:18 >

• gun kullanıcısına yanıt
    Buna ek ara sıra da açılır pencere olarak bir özel şirketin "internetinizi takip edelim" penceresi açılıyor. Neyse ki reklam engelleyiciler var. Reklamlara mecbursunuz, benden size tavsiye düzgün çalışan bir mobil uygulama çıkartın, oradan istediğiniz reklamı güzümüze sokun, görün insanlar da tercih edecektir başarılı bir uygulama olursa. ekşisözlük bile sonunda bir adım atıyor mobil uygulama konusunda. Zamanında DH+ vs. şeylere zaman harcayacağınıza keşke foruma el atmaya daha önce başlasaydınız, şimdi işler çok daha farklı olurdu.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    mobil uyulama var, ama bana göre içler acısı. tester oldum, 3-4 gün zor dayandım.

reklam için şu olabilir, sadece reklam içeren bi uygulama çıkarsınlar, her üye günde 5 dk orda durmadan forumu açamasın. ondan sonra da reklam çıkmasın. en güzel çözüm bu bence :D
  • Ben de iş yerinden forumdaki linklere giremiyorum, engellenmiş.
  • Konu geri gelmiş şimdi fark ettim.Bu konu yüzünden 4 gün uzaklaştırma aldım, sebebi de kullanıcıya hakaret imiş, ama bir tane hakaret içeren mesajım alıntılanıp işte bu hakaretiniz yüzünden forumdan engellendiniz denmedi, denemedi çünkü öyle bir hakaretim yok.

Resmen DH nin adalet-sizlik mekanizması ile cezalandırılıp hüküm giydim :)

Çok da önemli değil, sonuçta burası bana hava değil su değil, ama çok ahlaksızca şeyler dönüyor forumda, ha kastettikleri hakaret eğer kullanmış olduğum "ergen" kelimesi ise tekrar ediyorum beni engelleyen ve dahi öncesinde "biz de size iade ederiz" diyen yönetici de, bana "işyerinde girme işini yap yeaağğ" diye akıl veren vatandaş da ergendir!!!

Bu arada bu 3 şahısa tavsiyem "ergen"in sözlük anlamına bakıp bana ona göre cevap vermek ya da işlem yapmak gibi bir duruma girsinler, zira yoksa gerçekten çok komik oluyorlar!!!

Bu aradahttp://tr.rdrtr.com den yönlendirmeler devamediyor yani meb engeli yine tıklanan siteninhttp://tr.rdrtr.com sitesi üzerinden yönlendirmesine giderek engellenmiştir diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanparlak -- 27 Mart 2017; 9:0:43 >

• metbey M kullanıcısına yanıt
    Monotize eden sözde en az rahatsız edici şey bu Link yakalama.

Buda bazen sorun çıkartıyor. Çok fazla AR-GE yaptığımızdan çok fazla kaynağa ihtiyacımız var.

Bu AR-GE'de sizin için zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Ne zaman denediniz bilmiyorum ama şimdilerde çok değişti tekrar deneyip yazar mısınız rica etsem ?

• ozanparlak O kullanıcısına yanıt
    Mini'den de mi linkler manipüle edilmiş şekilde geliyor ?

Öyle olamaz da o yüzden.

Olmadı başka bir çözüm bakacağız artık.

• bu konudan ben de bahsettim ama rağbet görmedi.

donanımhaberix'e merhaba deyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Mini'den de mi linkler manipüle edilmiş şekilde geliyor ?

Öyle olamaz da o yüzden.

Olmadı başka bir çözüm bakacağız artık.

İyi hatırlattınız teşekkürler.Aklıma gelmedi mobil sürümü denemek pc de, şuan sorun yok yönlendirmesiz çalışıyor.
    Ama bi düzeltme gelmeli bunla ilgili mutlaka.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.