Şimdi Ara

★DH Muhacırları | Göçmenler Toplanıyoruz (318 Olduk) ★ (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.325
Cevap
21
Favori
86.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dedemler 1927 bulgaristan göçmeni. ancak hepsi öldüler. şimdi bulgaristandan onların doğum kağıtlarını çıkartsak onların üzerinden oturum izni veya vatandaşlık alma şansım oluyormu ?
  • 1999 Bulgaristan-Kırcaali gocmeniyiz. Ekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anne tarafı göçmen,babam Ardahan'lı ama akrabalar arasında ve ailede anne tarafına daha yakınım ve yalan yok kendimi göçmen olarak görüyorum beni de ekle de benim biraz karışık. Anne tarafında Arnavut,Boşnak,Selanikli var yani karışık biraz. Ama daha çoğunlukta olan Pomaklar. O yüzden Bulgaristan oluyo sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: turkish_republic

arkadaşlar

dedemler 1927 bulgaristan göçmeni. ancak hepsi öldüler. şimdi bulgaristandan onların doğum kağıtlarını çıkartsak onların üzerinden oturum izni veya vatandaşlık alma şansım oluyormu ?

İmkansız hocam.Bizimkiler 89 göçmeni ve benim doğum kağıdım olmasına rağmen zar zor vatandaşlık alabildim.
  • Selanikliyim. Ekleyebilirsiniz.
  • BULGARİSTAN-ESKİ CUMA-DOLNO NOVKOVO
  • Ekle dostum.

Estonya'dan göç ettik. (Feleğini şaşırmış üye)

• Ekle bırtçet.Bulgaristan-Kırcaali
  • ekle kanka babaannem ve dedem Kırcaaliden gelmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurban bayrami icin clio4 aracima 3 4 genc yolcu aramaktayim.. dusunen varsa pm den ulassin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle brat baba tarafı Yunanistan selanik Bulgaristan Shumen-Tutrakan karışımı Anne tarafı Makedonya Veles-Vodovrat Yörük Pomak karışımıyım özellikle gradsko vodovratlı kardeşlerim varsa tanışmak isterim

• Abiler, hocalar bir sorum olacak; babam selanik göçmeni annem giresunlu. Babam ve büyükbabam istambulda doğmuş büyümüş, büyükbabamın babası selanikte doğmuş ama. Bende doğuma büyüme babam gibi istanbuldayım. Şimdi ben nereliyim yahu Cevaplarınızı bekliyorum karışıklık içindeyim şuaaan
  • BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmeTkc

Abiler, hocalar bir sorum olacak; babam selanik göçmeni annem giresunlu. Babam ve büyükbabam istambulda doğmuş büyümüş, büyükbabamın babası selanikte doğmuş ama. Bende doğuma büyüme babam gibi istanbuldayım. Şimdi ben nereliyim yahu Cevaplarınızı bekliyorum karışıklık içindeyim şuaaan

https://www.familytreedna.com/groups/turkey/about/background paran olduğunda bir test yaptır sana bir tüp yolluyorlar amerikada inceliyorlar genini nereli olduğun çıkar
  • MUHACIR DEĞİLİM TRABZONLUYUM AMA 2 SENE STARA ZAGORADA OKUDUM BULGARİSTANDA SEVERİM SİZLERİ :)
  • +1 muhacır da burda
  • Babam makedonya vatandasi biz

Gorusmuyoruz 10 yildir vatandas

30 yasindayim onun hakki ile vatandaslik basvurusu

Yapabilirmiyim

Yol gosterecek fikir verecek

Yardimci olacaklar

Dm

• Selam beyler.. kırcaaliden dedemin nüfus kaydını çıkartmak için ne yapabilirim bilen varmı..
  • benide ekleyin

Selanik/Yunanistan şuan izmitte yaşıyoruz izmiti bilenler bilir macırların en kalabalık oldugu yerlerdendir
  • Ben değilim de ananem Bulgar göçmeni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.