Yüzbaşı
03 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 0)
Gönderileri
.
2015 Astra J HB 1.4 140bg turbo benzin
Ekran, sunroof var.

Selam arkadaşlar. Bende 2019 eylülde aldıgım acer nitro 5 laptop var. Laptopun sağında 2 adet normal usb girişi, solunda 1 tane usb 3.0 bulunuyor. Ben 6 ay önce falan Cooler Master CH321 Ses Kartlı bir kulaklık aldım. Kulaklık usb girişi ile kullanılıyor. İlk başlarda sağ üstteki girişi kullanıyordum kulaklık için, o giriş kulaklığı görmemeye başladı bi kaç ay sonra. Bir aşağıdakine geçtim. O da görmüyor şimdi. Sadece usb 3.0 girişini kullanabiliyorum kulaklık için şuan ,zaten normalde de kulaklığın usb çıkışı benim girişlere uzun geliyor. Tam ince bir ayarda taktığımda çalışıyor sadece. Acaba bu sorun niye oluyor ? Bu arada başka pcde vs hiç böyle bir problem olmuyor girişlere tam oturduğu için. Çalışmayan girişler ise kulaklık hariç her şeyde çalışıyor.

Selam arkadaşlar. Bende 2019 eylülde aldıgım acer nitro 5 laptop var. Laptopun sağında 2 adet normal usb girişi, solunda 1 tane usb 3.0 bulunuyor. Ben 6 ay önce falan Cooler Master CH321 Ses Kartlı bir kulaklık aldım. Kulaklık usb girişi ile kullanılıyor. İlk başlarda sağ üstteki girişi kullanıyordum kulaklık için, o giriş kulaklığı görmemeye başladı bi kaç ay sonra. Bir aşağıdakine geçtim. O da görmüyor şimdi. Sadece usb 3.0 girişini kullanabiliyorum kulaklık için şuan ,zaten normalde de kulaklığın usb çıkışı benim girişlere uzun geliyor. Tam ince bir ayarda taktığımda çalışıyor sadece. Acaba bu sorun niye oluyor ? Bu arada başka pcde vs hiç böyle bir problem olmuyor girişlere tam oturduğu için. Çalışmayan girişler ise kulaklık hariç her şeyde çalışıyor.

Arkadaşlar Galatasaray ile 3.sezonumdayim.
Oyunda ataklar genelde taçla yada duran topla şekilleniyor. Her maç 10 taç-5 duran top falan izliyorum. Karşı karsiya pozisyonlar sürekli kaçıyor. Hızlı oyuncular inanılmaz top sürüp son vuruşları çok kötü yapıyor. Özet olarak seyir zevkinden uzak bayağı ataklar izliyorum hep.

Ancak;
Geçen arkadaşlarla draft girdim ve dünya yıldızı oyuncularla oynadım. Öyle güzel ataklar izledim ve futbolcular öyle zekice davrandı ki çok şaşırdım.

Acaba bu durum Türkiye liginin kalitesizliğinden mi kaynaklanıyor? Yani premier ligde falan kariyer açsam oyunun yapay zekası gelişir mi? Hiç majör liglerde kariyer açmadım, açan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Sizde maç motoru ataklar vs nasıl?

Acer Nitro 5 laptopum var, bazen laptop birdenbire kapanıyor, ekran-ses gidiyor, klavye ışıkları kapanıyor. Birkaç dakika sonra ise sanki bilgisayarı kilitlemişim de sonra açmışım gibi tekrar kaldığı yerden devam ediyor.

-i5 8300h işlemciye -0.150mv undervolt uyguladım. Bundan mı acaba?

-Driverlarla ilgili olabilir mi?

Geçmeyi düşünenlere faydası olur umarım.

Bugün 16 mbps ADSL kampanyamdan 24 mbps VDSL'e geçiş yaptım.Geçişin 2-15 gün arasında sağlanacağı söylendi. Şuan hala ADSL bağlanıyorum bir değişiklik yok. Ara ara ping sorunu yaşıyorum. Hat değerlerimde bir anormallik var mıdır ve 24 mbps VDSL için uygun mudur? Santrale uzaklığım 476 m. Altyapımın maksimum 40 mbps destekleyeceği söylendi.

Hakkında
Hakkımda:
.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung Galaxy A3
LOL
Rammus
Basketbol
Cleveland Cavaliers
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.412
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 120.430 (Bu ay: 530)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.708 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.