Şimdi Ara

***DH MEKATRONİK KLUBÜ*** >>>Güncel<<< (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
22
Favori
62.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cristiono

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty35555

quote:

Orijinalden alıntı: cristiono

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty35555

Merhaba arkadaşlar benide ekleyebilirsiniz geçen sene celal bayar mekatronik mevzunuyum 2 yıllık . Fakat fazla bişey anlamadım bölümden ama öğrenilebilirse çok sağlam bir bölüm sonu olmayan dehşet süper bi bölüm ama ben 2 senelik okuduğum için ve lisedende metal kaynak çıkışlı olduğum için çok ileri düzeyde anlayamadım . anladım ama uygulamaya gelirsek pek yapamam yani . belki lise çıkışım elektrik-elektronik olsaydı farklı olurdu .

Dostum celal bayarda 4 senelik mekatronik yok mu dgs veya direk 4 yillik

sadece 2 yıllık var dostum celal bayar bünyesinde başka bulamassın

Tuh ya 4 yillik olsaydi super olurdu birde konuyla alakasi yok ama mesela celal bayar insaat muhendisliginde bos kontenjan kalmis adam en son 340 la fln girmis benim puanda misal 280 fln bos kontenjan oldugu icin tercih ettiginde puanin ne olsa aliyorlarmi acaba cevaplarsab cok iyi olur :)

kardeşim sen bence mekatroniği zevk için oku ondan sonra başka bölüm okursun cunki 2 yıllık mekatronik okucaksan lise çıkışın elektrik elektronik deyilse çok zorlanırsın benim gibi

• bu kadar mekatronikci bi proje bile ortaya almamışsınız ne yapıyonuz lak lak mı
    hadi arm cortex ile servo kontorl devresi yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucel2yucel

bu kadar mekatronikci bi proje bile ortaya almamışsınız ne yapıyonuz lak lak mı
    hadi arm cortex ile servo kontorl devresi yapalım

Yada şöyle bişey yapalım sıfırdan başlıyalım ama hızlı ilerliyelim ve açıklayıcı bir şekilde anlatalım ?
    Hem yeni başlayanlar, hemde ileri seviye olanlar faydalanabilir. SOnuçta sürekli ileriye gidilecek
  • Bu konuya en son Mekatronik bölümünü kazandığımda mesaj atmıştım. Şuan 2. sınıftayım. Seneye bu bölümü seçeceklere tek uyarım ; Eğer ders çalışmayacaksanız , kendinizi geliştirmeyecekseniz ve en önemliside robotik vesaire gibi konulara meraksızsanız sakın ha sakın Mekatronik okumayın.
  • hala üye alımı varsa beni de kabul ederseniz sevinirim. Bu arada ben Kocaeli Üniversitesi Mekatronik Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.
  • beni de eklerseniz memnun olurum,
  • benide eklerseniz memnun olurum istanbul ticaret üniversitesi mekatronik mühendisliği
  • Merhaba.Sizlere bir sorum olacak acaba Istanbul Aydin Universitesi Mekatronik bolumu iyi bir egitim mi veriyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßadßoy31

Merhaba.Sizlere bir sorum olacak acaba Istanbul Aydin Universitesi Mekatronik bolumu iyi bir egitim mi veriyor ?

linkini atarsan ögretim üyelerinin uzmanlık alanlarına bakarak bir yorum yaparım senin için.
    hocaların kalitesini değil sadece hangi alanda uzmanlar onlar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: mktrnk

quote:

Orijinalden alıntı: ßadßoy31

Merhaba.Sizlere bir sorum olacak acaba Istanbul Aydin Universitesi Mekatronik bolumu iyi bir egitim mi veriyor ?

linkini atarsan ögretim üyelerinin uzmanlık alanlarına bakarak bir yorum yaparım senin için.
    hocaların kalitesini değil sadece hangi alanda uzmanlar onlar için

Valla suan mobilim eve gidince bulu atarim linkini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir bölüm açmışsınız. Beni de eklerseniz sevinirim.

Karabük Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendisliği
  • beni de eklerseniz sevinirim nasipse bu sene bu bölümdeyim inş :) acaba bitiren varsa bu bölümü bana bi pm atabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacıveli

beni de eklerseniz sevinirim nasipse bu sene bu bölümdeyim inş :) acaba bitiren varsa bu bölümü bana bi pm atabilir mi?

buyur kardesım ama klasık soru sormazsın umarım
  • Benide ekleyin Erciyes Üni Mekatronik Müh okuyorum.
  • Öncelikle herkese merhaba.. Ben lise son sınıfta okuyorum Gebze Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi(GATEM) Bölümü: Otomasyon Dal: Mekatronik
    YGS sınavına girdim fakat malesef barajı geçemedim. son çare 2yıllığa geçiş yapacağım fakat hangi bölümleri seçebiliyorum. Mekatronik seçe bilirmiyim bana seçemeyeceğimi söylediler fakat zaten Mekatronik okuyorum neden seçemeyeyim. Onun dışında makine ve elektrik de tercih edebiliyormuyum yardımcı olursanız sevinirim. Birde bu tercihler ne zaman yapılacak Hocalar çok alakasız ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winston29

Öncelikle herkese merhaba.. Ben lise son sınıfta okuyorum Gebze Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi(GATEM) Bölümü: Otomasyon Dal: Mekatronik
    YGS sınavına girdim fakat malesef barajı geçemedim. son çare 2yıllığa geçiş yapacağım fakat hangi bölümleri seçebiliyorum. Mekatronik seçe bilirmiyim bana seçemeyeceğimi söylediler fakat zaten Mekatronik okuyorum neden seçemeyeyim. Onun dışında makine ve elektrik de tercih edebiliyormuyum yardımcı olursanız sevinirim. Birde bu tercihler ne zaman yapılacak Hocalar çok alakasız ...

mtok denen bir program var. onun sayesinde mf4 330 küsür puanla girebilirdin. sınavsız geçiş hakkında yeterli bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: lgndkgn

quote:

Orijinalden alıntı: Winston29

Öncelikle herkese merhaba.. Ben lise son sınıfta okuyorum Gebze Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi(GATEM) Bölümü: Otomasyon Dal: Mekatronik

mtok denen bir program var. onun sayesinde mf4 330 küsür puanla girebilirdin. sınavsız geçiş hakkında yeterli bilgim yok.

Barajı geçemedim.

• Beni de ekler misiniz ?
  • hocam ekle beni de listeye. Mekatronik Müh. birinci sınıf kazasız belasız bitti inşallah. sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı oluruz
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.