Şimdi Ara

[DH] MALATYALILAR Grubu ### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
2
Favori
37.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

[DH] MALATYALILAR Grubu ###

(En Son Oy Tarihi: 29.2.2020)
Giriş
  • kayısı değilde harita falan olabilir.grup ankaranınki gibi...
  • ...evet grafik işleriyle uğraşan bir arkadaştan logo istiyoruz hadi hemşolar
  • Kral bi logo yaparım ama Piksel basına 10 lira isterim...
  • istediğin 10 lira olsun (pixel başına haa )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIFIR -- 1 Eylül 2006; 22:55:49 >
  • bende varım millet
  • 45 günlük çekte olabiliir, hemserim oldugunuz için!
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_ProXy

45 günlük çekte olabiliir, hemserim oldugunuz için!

Çek kullanmıyoruz, senet versek 3 aylık olur mu ?

Malatyalılar orjinal insanlardır taklitçi değil.Herkesin yaptığını biz yapmayalım(Grup Ankara-Grup Elazığ gibi)

Değişik bir şey yapalım diyorum.O yüzden harita dışında bişeyler koysak daha anlamlı olmaz mı ? Mesela biz kayısımızla meşhuruz ya o bakımdan kayısı resmi koymuştum.Ama değişik fikiri olan var ise bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: sirena

quote:

Malatyalılar orjinal insanlardır taklitçi değil.Herkesin yaptığını biz yapmayalım(Grup Ankara-Grup Elazığ gibi)

Değişik bir şey yapalım diyorum.O yüzden harita dışında bişeyler koysak daha anlamlı olmaz mı ? Mesela biz kayısımızla meşhuruz ya o bakımdan kayısı resmi koymuştum.Ama değişik fikiri olan var ise bekliyoruz

Biz kimi taklit etmişiz Allah aşkına. Harita koysak haklısın taklitçi diyebilirsin. Elazığspor bayrağı kullanmışız gözüne çarptımı burada grup adına bayrak resmi kullanan.

• quote:

Orjinalden alıntı: @sL@N

quote:

quote:

Biz kimi taklit etmişiz Allah aşkına. Harita koysak haklısın taklitçi diyebilirsin. Elazığspor bayrağı kullanmışız gözüne çarptımı burada grup adına bayrak resmi kullanan.

Size taklitçi demedim ki zaten. Eğer biz harita koyarsak taklitçi olmuş oluruz demeye çalıştım.Bir de bu başlık altında Elazizli arkadaşlarla polemiğe girmeyelim lütfen.Zaten ömrüm elazizli gakkoşlarla uğraşmakla geçti.Bari sanal alemde atışmayalım.

• maşallah elazizlerin yakın takibindeyiz her sözümüz kayıtlara geçiyo ...
    logomuz nerde logomuz???
  • quote:

hemso aynı seyi bende dedim ama kayle alan olmadı malatyanın kayısısı mesurdur bence en uygun amblem kayısı olur. ha ileriki zamanlarda daha güzel bi logo bulursa onu koyarız bence simdilik kayısı koyalım.

bu arada elazılılar bizden ne istiyorsunuz her lafımıza bi cevap yazıyorsunuz bırakın su cekismeyi sonucta hepimiz kardes deilmiyiz

bu arada hemsolarım su an yurt dısında oldugum için internete cok sık giremiyorum bazen 2 gün giremedigim oluyor sizden ozür diliyorum ama ankaraya geldigim zaman hersey cok farklı olacak size soz veriyorum.

ve yine bu arada bu forumda bi malatyalı bile beni kayideye almıyor galiba

• bende malatyalıyım.Benide ekleyin(ama ben biraz geç kalmışım)
  • Geldim geldim imzayı da ekledim umarım olmuştur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mc.kork

üleyynn biri bana cevap versin

(biraz geç oldu ama ) sakin ol hemşo biz burdayız merak etme logo içinde sağol...
  • Malatya'da yaşayan var mı içinizde ?
  • valla mesaj için yarım saat kastım lanet 2 dakka sınırı yüzünde silindi bi daha o kadar kasmayacam

öncelikle kumarbaz aramıza hosgeldin gec kalmadın merak etme

sıfır valla kimse cevap vermeyecek diye cok korktum

valla imza için mütiş urastım umarım begenmissinizdir ama daha güzelini yaparsanız onu koyarız imzaya no problem

sirena güzel soru valla sahsen 3 aydır kazakistandayım ama ankarada yasıyorum bu ayın 13 ünde döönecem allah kısmet ederse... o zaman forumlada gruplada daha ii ilgilenicem valla

bu arada sirenanın sorusuyla beraber ben grubun yas ortalamasını merak etmistim onada cevapp verirsek

• Malatyanın Hekimhan Türküsünü çok seviyorum arkadaşlar.Malatyalılar olarak bilmeniz lazım. :)
  • Evet,ekledik bakalım imzamızı.Güzel imza olmuş,teşekkür ederiz...
  • bende malatyalıyım benide ekleyin hemşerilerimin arasına
  • Haci benim yaş 23. Uyar mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.