Şimdi Ara

[DH] MALATYALILAR Grubu ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
2
Favori
37.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

[DH] MALATYALILAR Grubu ###

(En Son Oy Tarihi: 29.2.2020)
Giriş
  • yaw ben 2002-2003 de yaptım askerligi orda ..ilk 2 aydan sonra her gün dışarda idim güsel yer yaw malatya merkez hemde ucuzdu yiyecekler ..vatan asker pazarı vardı oguz abi kaç yıl oldu onları görmeyeli .az lahmacun pide baklava yemedim orda

şu ykb karşısındaki ara sokakda köfteci bide benim çorbacı vardı .. adamın 2 kızı vardı .ikiside birbirinden tatlı idi ..sanırım askerler kızlar için yemek yemeye gidiyorlardı oraya

yaw duygulandım be ne güzel günlerdi bilgisayar cafede need for speed oynardım kışın işim olmadıgı zamanlar .. kanal daki madoda yedigimiz kazıklar ( kahvaltı için sadece)

yaw aranızda orda askerlik yapan yokmu 289. kd olarak yada uzun dönem

nerde idik bakem mareşal fevzi çakmak kışlasında idim sanırum

• Eee kardeş madoya gidiyorsan kazığa razısındır zaten.Şu an normal bir lokantada sabahleyin 1,5 - 3 ytl arasında karnını doyurabilirsin ama mado' da kahvaltı menüsü 9 ytl...

Bu arada metro hala yapılmadı(Projesi bile yok) Ama hafif raylı sistemin projesi hazır bildiğim kadarıyla
  • hey ben de malatyalıyım ama nasıl üye olacagımı bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: chami

hey ben de malatyalıyım ama nasıl üye olacagımı bilmiyorum

burda herhalde yardım etmek ayıp
  • Kardeş bu konuya mesaj atıp Malatyalı olduğunu veya kendini Malatyalı hissettiğini bu gruba katılmak istediğini belirtmen yeterli.Konuyu açan arkadaşımız senin ismini listeye ekleyecek. Hepsi bu
  • vayy be coşmuşuz... bu arada malatyadaki arkadaşlar yeni caminin restorasyonu ne durumda?? bi gelişme var mı??
  • pusat44 ve chami aramıza hosgeldiniz buraya üye olmak için bende malatyalıyım demeniz yeterli kusura bakmayın burada internet bi kac gündür felc adam akıllı ilgilenemiyorum aramıza hosgeldiniz imzalarınızıda düzeltirseniz memnun oluruz

vay be yıllardır malatyaya gitmiyorum neler olmus neler bitmis valla bi ara ugrasam ii olacak babannemin mezrını daha göremedim bile en kısa zamanda gitmek istiyorum bu arada mado kaliteli yerdir 9 milyonda kahvaltı için cok uygun tabi malatya sartlarında pahalı sanırım ankarada o paraya zor o kalitede bi yerde hele kazakistanda o paraya su bile içemezsin kaliteli bi yerde yani bi özbek lokantasına git 5 kişi 150 dolar hesap en az içki falan yok bi şarap falan söle biraz sofrayı renklendir en az 300 dolar hesap ödersin

• bizim teetipler ısrar ettigi zamanlar mecbur gidiyorduk oyun bozanlık etmemek için

diger zamanlar dogru menemenciye
  • arkadaslar ben simdi cıkıyorum bu gün sabaha karsı ucaga biniyorum ve yarın türkiyedeyim allah nasip ederse. hepiniz kendinize dikkat edin hani ucak düserde bi daha gelemezsem diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: mc.kork

arkadaslar ben simdi cıkıyorum bu gün sabaha karsı ucaga biniyorum ve yarın türkiyedeyim allah nasip ederse. hepiniz kendinize dikkat edin hani ucak düserde bi daha gelemezsem diye

Allah korusun dostumm..sen bize lazımsın hayırlı yolculuklar
  • Bende Malatyalıyım Akçadağlı hemide neydiyinizz. Benide yazın
  • internette malatya türküleri arıyorum ama bi türlü bulamıyorum nerde vardır bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pusat44 -- 12 Eylül 2006; 19:33:41 >
  • Ne istiyorsun söyle ben bende var baya Yada başka liderboard.org'danda bulabilirsin
  • sene 2004 izmirde arkadaşlımın tayini malatyaya çıktı kendisi bankacı sonra ben oralarda tek yapamam sende gel dedi,ve işte malatya maceram burada başladı ilk başta biraz bozuk bir türkçem vardı ve malatya insanı taraından hemen yabancı olduğum anlaşılıyordu nerelisin dediklerinde Türk aslıllı Hint vatabdaşlıyım dediğimde ilk başta insanlar bana bir tuhaf baktı ve ilk sordukları soru ''abi siz niye ineğe tapıyorsunuz'' ve ben onlara hintlilerin ineğe tapmadığını sadece hinduizm de kutsal hayvan olduğunu her seferinde anlattım ama ben hristiyanım..ve siz malatya halkı sayesinde şuan türkçeyi sizin kadar olmasada iyi konuşuyorum ve ne zaman hindistana ailemin yanına gitsem sürekli oarada arkadaşlarıma malatyayı anlatıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: uyusuk

Ne istiyorsun söyle ben bende var baya Yada başka liderboard.org'danda bulabilirsin

saol hemşerim
  • Bakalım Grubun 44. üyesi kim olacak
  • Benide yazabilirsin Malatya / Akçadaglıyım
  • hemşolar beni de aranıza alın..
  • SIFIR sagol sonunda türkiyeye gelebildim canım vatanım ya 1 megab. lik hattıda cektik bundan sonra hayat daha güzel olacak

Deniz ve rdyzlk44 sizlerde aramıza hosgeldiniz

valla 44. kişiyi bende cok merak ediyorum cok sanslı bi malatyalı olacak kendisi

erenraj_khan kusura bakmada su neden ineklere tapıyorsunuz kısmına bayıldım koptum ya cehalet böle bişi
  • quote:

Orjinalden alıntı: to--relieve

YEŞİLYURT ( ÇIRMIKTI ) lı var mı aramızda arkadaşlar

var tabii ki
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.