Şimdi Ara

DH Kütahyalılar Grubu (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
2
Favori
33.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Kütahya Tavşanlılıyım İstanbulda ikamet ediyorum Tavşanlılı ve Kütahyalı arkadaşlarla tanışmak isterim
  • Benim anne tarafı Kütahya'lı 1. sınıfı Kurutuluş ilşkokulunda okudum sonra İstanbula gittik. Şuan Kütahyadayım 1 seneden fazla oldu
  • Kütahya`da okuyordum yatay geçiş yaptım önermiyorum bana kızmasin kütahyali dostlarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu buraya yazayım dedim benden sonra askere gidecekler de yararlansın bilen arkadaşlar varsa askere gidecek bir sürü kişiye yardımcı olmuş olur

uçak ile zafer hava alnından indikten sonra ,Kütahya HV.ER.EĞT.TUG.K.LIĞI/Merkez birliğe giden minibüsler veya otobüsler var mı ?? internetten baktım 44 km diyor hava alanından merkeze uzaklığı .

2013 - 93/2 tertip acemi birlik : HV.ER.EĞT.TUG.K.LIĞI/KÜTAHYA/MERKEZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Mogolo

bunu buraya yazayım dedim benden sonra askere gidecekler de yararlansın bilen arkadaşlar varsa askere gidecek bir sürü kişiye yardımcı olmuş olur

uçak ile zafer hava alnından indikten sonra ,Kütahya HV.ER.EĞT.TUG.K.LIĞI/Merkez birliğe giden minibüsler veya otobüsler var mı ?? internetten baktım 44 km diyor hava alanından merkeze uzaklığı .

2013 - 93/2 tertip acemi birlik : HV.ER.EĞT.TUG.K.LIĞI/KÜTAHYA/MERKEZ

merkeze giden servisler tugayın yakınından geçiyor. yolda inip biraz yürüyebilirsin ya da merkezde inip 5 numaralı halk otobüsüyle tugaya gidebilirsin. (5 numarayı tugayın önünden geçerken görmüştüm sen yinede sor)

• kalk
  • Arkadaşlar bana Haşhaşlı gözleme konusunda yardımcı olabilecek var mı annesine ninesine yengesine teyzesine halasına komşusuna sorup bana yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çoook teşekkür ediyorum..

Arkadaşlar haşhaşlı gözleme tarifi lazım bana şekil yani görüntü olarakta aşağıda eklediğim fotoğraflar gibi olurlarsa süper olucak fotograftaki gözlemelerin böyle olmasının sırrı nedir tarifleri nedir bilen fikri olan varsa yardımıcı olabilir mi ? şimdiden çok teşekkürler..

• o değil de ben kütahyayı özledim ganım
  • Selam hemşehrilerim nasılsınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: kthya_43

Selam hemşehrilerim nasılsınız...

Aleyküm selam tahsin bey iyiyiz sizleri sormalı

• kütahyada üni ortamı varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simone Simons -- 15 Temmuz 2014; 17:18:59 >
  • Hangi şehirden gelmek istediģine bağlı olmakla birlikte; gayet yeterli ortam olduğu kanaatindeyim.

• hort
    hemşerilerimizi görek
  • Ben varim kanka has oz kütahyalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Ben varim kanka has oz kütahyalı
    konuyu düzenlemek lazım açılalı baya olmuş bi ara el atayım
    ss ler senden
  • Ss isi basit kanka bu aralar fuar var bi ara gidersem cekerim foto bide vazoyu yenilediler yine onunda fotosunu guncelleriz
    Zaten geriye birsey kalmiyor kutahya da

• quote:

Ss isi basit kanka bu aralar fuar var bi ara gidersem cekerim foto bide vazoyu yenilediler yine onunda fotosunu guncelleriz
    Zaten geriye birsey kalmiyor kutahya da
    Bayadır gezmiyom zaten oralarda, yakında gelicem bakalım biraz foto çekerim.
    Daha aizonai var, yoncalı ılıca hamamları var, mesela maltepe taraflarına çıkıp şehrin genelini fotoğraflamak lazım ya da tokinin oradan çekerim unutmazsam.
  • Tokide pek manzara tok ama maltepeden guzel kareler cikar
    Orada gokçimen parkı var oranin yeri cok guzel
    Aslinda hisar en iyi yer fotograf icin
    Ilica yoncali ayni hamam ayni tas oek bi degisiklik yok

• quote:

Tokide pek manzara tok ama maltepeden guzel kareler cikar
    Orada gokçimen parkı var oranin yeri cok guzel
    Aslinda hisar en iyi yer fotograf icin
    Ilica yoncali ayni hamam ayni tas oek bi degisiklik yok
    aynen hisara cıkarsam orası da olur, oraya bakım yapsalar ne güzel olur da işte....
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-ShadoW-_

aynen hisara cıkarsam orası da olur, oraya bakım yapsalar ne güzel olur da işte....

Sorhoslarin mekani oldu orasi
    Millet ailesiyle pek gitmiyor
    Zibidiler geliyor surekli

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.