Şimdi Ara

DH ilkokullu forumu mu!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Su yorumlar ve açılan konulardan bunu anlıyorum!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen, biraz daha ciddi muhabbet yeri arıyorum ama bi bulsam şöyle güzel bi yer
  • zorla tutmuyoruz

• ilkokullu arıyorsan inciye git hepsi -18
  • evet yok numaram 666 yok asosyalim ya bıktım şu saçma olsa yine iyi pimi çekilmiş aton bonbası gibiyim böyle başlık mı olur yav gelde küfür etme incide görüncede ediyorum valla forumdan birini facede yakaladım bak ss koyacamda küfürlü liseliyi geçtim ilkokullu bastı forumu
  • Gayet zevk alıyorum DH de takılırken
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERB!AN

Su yorumlar ve açılan konulardan bunu anlıyorum!

ilkokul 2 terk olup aramızdan iş adamlarıda çıktı bimin beyin takımı dhden.
  • En azından burda ana bacı karıştırmıyoruz kardeşim inciye bi git bak bakalım ne kitap kalıyo ne sülalen mal mal küfürler
  • Var büyüklerde ama çok değil .

• quote:

Orijinalden alıntı: octavianus

Var büyüklerde ama çok değil .

• büyükler liseli gibi davranıyor,liseliler büyükler gibi davranmaya çalışıyor
  • Dün adam gibi bi soru sordum cevap veren bile olmadı ve bugün mülakkatta yan geldim Herkes abuk subuk konularda takılıyor
  • Yaş ortalaması biraz düşük gibi.En azından dark hardware'dan sonra bana öyle geldi:D
  • Dalga geçilecek konularda dalga geçiliyor tamam o sorun değil ama çoğu beyin yaşı 0-6 olan üye ciddi konularda da tanınmak için şaklabanlıklar yapıyor.
  • yöneticiler +18 yaş sınırı olan bir bölüm açmalı bence.. böyle saçma konu açanların o bölüme girişleri en az 1-2 ay yasaklanmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellaflush&Fatlace

zorla tutmuyoruz

+1

Sizi konu dışı özele alalım.
  • Burasi liseli forumu haline geldi.konu disi denildigi zaman gozumde bir internet cafeye dolusmus kravatlarini kafalarina takmis ergen tipler geliyor.ayrica senin o niyetle yazdigini sanmiyorum ama genelde liseliler burasi ilkokullu forumu diyorlar ayri bir komiklik.Tc no sorgulatip yas siniri getirtmek lazim.Artik kurunun yaninda yasda yansin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.