Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (544. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.920
Cevap
125
Favori
913.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiat Palio'da G kça numara antifiriz kullanılıyor ?

• Arkadaşlar merhaba 1.4 Palio 2000 Model LPGSİZ Benzinli aracım var araç sürekli içeriye benzin kokusu alıyor, egzozdan çiğ yakıt atıyor ve ilk çalıştırmada tekliyor. Yakıt tüketimi de çok arttı bilen biri yardımcı olabilir mi? Karbüratörcüye götürdük, bujileri kablolarıyla birlikte değiştirdik hala devam ediyor sorun. Nolur yardım edin satıcam yoksa

• elmayıçoksevenkişilik E kullanıcısına yanıt
    Hangi ildesiniz
  • ekin0638 E kullanıcısına yanıt

eskişehir

• burası ruhuna fatiha olmuş kimse yardım etmiyor

• sayın ustalar 98 model palio siena aracıma sağ far kapağı arıyorum yardımıcı olabilecek var mı?

• arkadaşlar bu sarkan kablo nedir, tahliye ile ilgili mi daha doğrusu olması gerektiği gibi midir?

araba 4 yıldır bende ilk defa fark ettim bunu. foto arabanın sol ön tarafından çekildi

2009 1.4 fire klimasız versiyonu

• Arkadaşlar merhaba 1.3 multijet alma niyetim var. 2006 model 230 bin km civarında bakım maliyetleri parça maliyetleri ne durumdadır ? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu bagaj kapağındaki kırmızı Fiat logosunun çapı ne kadar bilginiz var mı?

75mm var 85 var 95 var

• Arkadaşlar merhaba 1,3 dizel palio bakıyorum ama donanımlar arasındaki farkı anlamadım

HL,SL,Active,Dynamic bunların farkı nedir?

• PatlıcanMusakka kullanıcısına yanıt
    SL<Active<HL<Dynamic seklinde donanım açısından siralayabiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raven93 kullanıcısına yanıt

teşekkürler bu donanımların ne farkları vardır peki internette bununla ilgili bir yazı göremedim

Active ile dynamic arasındaki bildiğim farklar.

Yol bilgisayarı
    Koltuklar farklı ve çift renk.
    İçerden bagaj açma kolu (active de yok anahtarla açıyorsun)
    Çift renk torpido (sanırım dynamic modelinde opsiyonel,her dynamicde mevcut değil)
    Alüminyum Jantlar (yine dynamicde opsiyonel, çoğu palioda yok)

Diğerleri hakkında bilgim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu aracın 1,3 olanı için doğru düzgün bakım parçası bulamıyorum

İnternette baktığım filtre setlerinin tamamı opar markalı sahte merdiven altı üretimler

birde selenia 3,2 yağ var üzerinde piksel piksel fiat logosu olan ancak selenianın sitesinde böyle bir yağ yok

siz nereden hangi parçaları temin ediyorsunuz?

hocam opar markası tofaş'ın kendi ürettirdiği orijinal filtreler.

sanayiden al zaten ucuz filtreleri. bosch yada opar iyidir.

yağ için bilindik markalar iyidir. selenia yağ fiat'ın önerdiği yağdır.

• Dostlar, 300 bin kmde 1.2 Sl üç kapılı model, 70 bin tlye alınır mı? Klima yok anladım da adam telefonda merkezi kilit de yok dedi sanki 2003 model araba da merkezi kilit olmaz mı? 80 bin bandına kadar çıkabilirim fiyat olarak.

• Selamun aleyküm 2006 1.2 8v aracım var araç sola yatık. (1-5 cm aralığı. Bi ustaya sordum torsiyondan taşlanacak dedi. Başka bi ustaya sordum helezon yayından takoz koyalım veya değiştirelim dedi. Başka birine gitsem oda başka bişey diyecek.😁 Nedir ne değildir bilen varsa cevaplarsa harika olur

• 5 cm mi fark var??

• Merhabalar,

2002 1.2 Palio aldım.
    Yolda hararetin yukselmedigini ve sürekli alt çizgide kaldığını fark ettim.

Şimdi tamircide baktırıyorum ve araçta yermiştir yokmuş.

Yenisi takılıyor şimdi. Bunu neden sökmüşler, takınca yeniden başka bir sorun Yaşar miyim ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatih33yucel F kullanıcısına yanıt

selam,

sanırım yanlış veya eksik yazdınız tam anlaşılmıyor, termostatı mı kastettiniz ?.. eğer termostat çıkarılmışsa hararet sorunu yaşanmıştır, conta yakmış da olabilir, bir sebepten dolayı termostatı iptal etmişlerse yenisi takılsa bile sorun çıkar ... tabii meseleyi tam anlayabilmek için sizin daha açık ve net yazmanız gerekiyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 25 Ağustos 2022; 15:2:47 >
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.