Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (543. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
913.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Facebook grubu daha aktif " Fiat Palio / alsat / takas " burda daha hızlı cevaplanir diye düşünüyorum
  • frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef facebook hesabim yok.. Sizin bilginiz varsa paylasabilir misiniz
  • ruskovbulgaria R kullanıcısına yanıt
    Maalesef bilgim yok
  • Baskı balatayi degisen var mi aranizda

Bihiler icin sanayiye gittigimde bir baktirayim dedim degismesi gerekiyor dedi usta
    Arabam 76.000de
    Yalniz ilk aldigim hunden beri (3 yildan fazla) debriyaj yukarda kavriyor ve geri vitese girmede bazen soeun yaşayabiliyordum. Usta bunu bilmediginden baski balata degismesi gerekiyor mu dedi anlamadim yoksa titreme veya cekiste soeun gibi durumlar yasamadim hic.
    Arabam 1.4 fire 2009 model 76binde

Birde baski balata araci lifte koyarak gorulebilir mi?
  • Benimkide 2004 arkayı taktik ama ön koltuk başlarını sokemedigim için bende takamadim siz ne yaptiniz
  • araçlarınızda kronik sıkıntılar söz konusu mu ?
  • erkostu E kullanıcısına yanıt
    oto döşemeciye gittim 20 dk uğraş sonucu söktüler ön koltuk başlarını öyle takabildik
  • Sokme takmayaNe kadar verdin hocam.orjinalligini bozmadı demi koltuk başlığının

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkostu -- 3 Haziran 2020; 1:28:30 >
  • Slm arkadaslar araniza yeni katildim 2000 model 1.6 palio weekendim var
    klima kompresorune ihtiyacim var acaba marea ve bravalarin komresorleri ile aynimidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usahintr -- 17 Haziran 2020; 9:29:8 >
  • Merhaba 1.2 16v el 2002 model araca uygun trigger seti markası hakkında bilgi sahibi olan var mı ?
  • erkostu E kullanıcısına yanıt
    biraz geç cevap oldu kusura bakmayın uzak kaldım forumdan. Orijinalliği bozmadı herhangi bir sorun çıkmadı. 50 lira verdim sök taka
  • Teşekkürler ilginize
  • Fiat palio 1.4 2000 model oksijen sensörü benzinde ve rolantide iken 0.08volt tam gazda 0.12 volt okunuyor
    Lpg de ise rolantide 0.02 volt tam gazda 0.7 volt okuyorum
    Bu fakir karışım anlamını tasıyor ama benzinde iken egzozdan çiğ yakıt kokusu var hem biraz fazlaca sorun nerde anlayamadım
  • Arkadaslar oksijen sensörü isitma yapmiyor ve arizali dolayisiyla yukarda anlattigim gibi dusuk voltaj veriyor ecu da bunu yakit az oksijen fazla olarak algiliyor ve sanirim enjeksiyon suresini uzatip daha fazla yakit gonderiyor hal boyleyken egzozdan cig kokusu ve yanmamis benzin cikiyorben de soyle dusundum sensorun sinyal voltaji pil gibi uretken bir sekilde ecuya gidiyor bu arti ve eksi sinyal uclarina 1 voltluk bir pil taksam yani sensorden geliyor gibi ecu yu kandirsam ecu bunu algilayip yakit suresini kisaltir mi ise yarar mi
  • S.a. arkadaşlar Palio 99 1.6 aracim var araç benzinde titreyerek ve hırıltılı çalışıyor ciğeri balgam dolu insan gibi aynı atamıyor balgamı gibi ama gazdayken hiç problem yok benzinde performansı daha hantal araç gidiyor ama o gıcık hala var içinde belli ediyor. Gazdayken canavar gibi titreme hırıltı yok performans on numara sizce sorunu nerede aramaliyim şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda triger kayışını değiştirmeyi planlıyorum. Fakat ne marka, ne de hangi siteden alışveriş yapmalıyım kararsızım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok memnun olurum.

• Delected D kullanıcısına yanıt
    ben yaz basinda degistirmistim, eger bütcen yetiyorsa orjinal lancia almani öneririm.Ben dayco marka taktım fakat triger kayisinda internetten almanı önermem usta söksün birebir aynisini parcacidan almaya bak derim.Çünkü dişlee uyuşmayabilir uzun gelir kısa gelir sente de bozukluk meydana gelir önemli bir nokta bence.
  • Delected D kullanıcısına yanıt
    Triger kayışı önemli bir parça. Kafam rahat etsin dersen fiat yetkili servisten orjinal satın al. İşinin ehli bir serviste ve yetkili servisten fiyat al. Hangisi kafana yatarsa oraya yaptırırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uFk11

ben yaz basinda degistirmistim, eger bütcen yetiyorsa orjinal lancia almani öneririm.Ben dayco marka taktım fakat triger kayisinda internetten almanı önermem usta söksün birebir aynisini parcacidan almaya bak derim.Çünkü dişlee uyuşmayabilir uzun gelir kısa gelir sente de bozukluk meydana gelir önemli bir nokta bence.

lancia'nın içinden zaten dayco çıkıyor diye biliyorum.

sanırım bana gereken malzemeler triger kayışı ve gergi bilyası, zaten onlarda tek paketten çıkıyor heralde.

• 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.