Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (541. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
911.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir şey fark ettim benim palioda önde helezon yayları bulunurken arka tarafta yok bu normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perseus4EveR

Arkadaşlar bir şey fark ettim benim palioda önde helezon yayları bulunurken arka tarafta yok bu normal mi?
    Arka torsiyon olduğu için olabilir mi? Bağımsızmı zannettin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIRADANVATANDAŞ42 -- 20 Mayıs 2019; 2:21:42 >
  • Arkadaşlar 2000 model palio weekend 1.4 el nin orjinal Radyatör Ek Depo Kapağı kaç bar? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Gün içinde sipariş vericem ama internette bazı yerlerde 1 bar, bazı yerlerde ise 1.4 bar olarak görünüyor.
  • ne fiat palio kulübüymüş ya

bir kişi çıkmadı kaputu açıp, kapağın üzerindeki yazıyı okuyacak

neyseki kendim hallettim
  • mj_pelit kullanıcısına yanıt
    Hocam " fiat palio // al sat / takas / yedek parça / aksesuar " bu Facebook grubu daha aktif isterseniz buraya üye olun

• quote:

Orijinalden alıntı: frantic035

Hocam " fiat palio // al sat / takas / yedek parça / aksesuar " bu Facebook grubu daha aktif isterseniz buraya üye olun
    orası akıyo hocam gerçekten. sağolasın
  • Benzin ibresi yerinden hiç oynamıyor aydan aya 50 tl benzin alıp arada bir binerim ama ibre hiç oynamıyor.

Sorun şu ibre sıfırda kaldı ve sarı ışığı yanmıyor benzin yok uyarı ışığı. Elektrikçiye götürdüm deponun üst kapağını açtı bir kablolara baktı depo ful gösterdi gösterge sağlam şamandıra bozuk dedi şimdi ne yapmam gerekir gerçekten şamandıra mı bozuk araba siena 1.4 99 model
  • Aracımın iç tavan aydınlatmasını beyaz led veya beyaz ampul yapmak istiyorum daha önce yapan bilgisi tecrübesi olan var mıdır acaba?

Araç 2005 mk2 palio.

• Arkadaşlar 2004 mjet paliomun arkaya 2 kisi binince tümseklerde vuruntu yapıyordu amortisör patlak dediler degıstirdik(maysan), şimdi aynı şekilde tumsege girince arka tekerlerin kenarı çamurlugun kenarina surtuyor, usta istinad takozu koyacaz dedi fakat amortisörlerin bir boyu, sertligi, ayari vs. var mıdır bilmedigim icin tamam diyemedim.Var mıdır çözüm önerisi olan?

• Selam arkadaşlar.

98 model 1.4 el klima arızası varmış ama ne olduğunu bilmiyoruz. Max ne kadar ücret çıkar sizce?
  • Arkadaşlar 2006 model 1.3 multijet 176binde 2-3 k hasar kaydı var aracın. 25-26 k ya alabiliyorum. Tavsiye edermisiniz? 2-3 parça lokal boya var araçta.

• sml_akyz S kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiye ederim bende de 1.3 var bakımlarını zamanında yaptır yakıtı kaliteli yerden al ve devirli kullan sıkıntı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: frantic035

Hocam tavsiye ederim bende de 1.3 var bakımlarını zamanında yaptır yakıtı kaliteli yerden al ve devirli kullan sıkıntı olmaz
    hocam araç 5 kazaya karışmış. Parça parça 1-2 k hasar görünüyor. 2 kazada hasar görünmüyor. Neden olabilir sizce normalmi

• sml_akyz S kullanıcısına yanıt
    Normal hocam sıkıntı yok motorda sıkıntı yoksa sorun değil

• Arkadaslar 2010 1.4 paliolarda motor calisirken yag cubugunu cek8nce yag atmasi normal mi?

• selamlar 2003 tek kapı (otomobil) 1,2 8 valf araç aldım mart ayında,
    üzerinde 185 60 14 kış lastiği var, yazlık da bakacaktım ama 185 60 14 yerine 175 65 14 gibi daha uygun fiyata buluna nlastikler uyar mı bu orjinal lastik ebatı mı bilgisi olan varmı
  • asım2 kullanıcısına yanıt
    Alttaki numaralar tamir edilecek
    Yardımcı olabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar bu tus ne ise yariyor 2.5 yildir kullaniyorum arabayi simdi aklima geldi bu soru
     DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''

• sis lambası ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Iyide benim arabamda sis fari yok hocam

• 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.