Şimdi Ara

DH FENERBAHÇE SCOUT EKİBİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk önce federasyonun 14 yabancı kararını almasından dolayı tebrik ediyorum. En azında birde böyle denenmeli.

DH Forumda ciddi anlamda oyuncu takibi yapan bir kitle var. Bir nevi hobi gibi.

Hazır 14 yabancıya kadar ve ilk 11 i yabancı uyruklu oyunculardan kurma imkanı varken burada yerli veya yabancı oyuncu izlenimlerinde bulanabiliriz.

• Erkan Zengin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niclas Bendtner diye bir adam varmış genç forvet bence sezon sonu alınmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatiyılmaz

Erkan Zengin

kendisi isveç in yetiştirdiği en iyi futbolcudur. ibrahomoviç yakın arkadaşıdır.
  • Mesut Özil tam aradığımız oyuncu.
  • Christian Benteke
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks01

quote:

Orijinalden alıntı: hayatiyılmaz

Erkan Zengin

kendisi isveç in yetiştirdiği en iyi futbolcudur. ibrahomoviç yakın arkadaşıdır.

adam mıdır?
  • Peter Tägtgren kullanıcısına yanıt
    Haydaaa
  • tanırım pırıl pırıldır
  • Volkan, Bekir, Selçuk, Sow, Emenike ve Topuz'dan derhal kurtulmalıyız. Yerlerine 20 yaş civarında gelecek vaat eden yabancı oyuncular almalıyız. Takım iyice huzurevine döndü.

• Tabiki Miloš Krasić ya adam FM'DE sağ kanatta akıyor abi <33333 kesinlikle alın
  • Emile Heskey diye bir adam var, mutlak takıma kazandırılmalı bonservisi de düşük

• Kimse de Freddy Adu dememis,ayip

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin G.

Tabiki Miloš Krasić ya adam FM'DE sağ kanatta akıyor abi <33333 kesinlikle alın

DH FENERBAHÇE SCOUT EKİBİ
  • Kevin Kampl'a üzüldüğüm kadar hiç bir şeye üzülmedim.
  • Eskişehir'de Lawal diye oyuncu var. Gerçekten çok beğeniyorum onu. Sanırım Ptt'den bir takımdan geçen sene almışlardı. İyi bir rotasyon oyuncusu olabilir.

QPR'da oynayan Austin'de çok iyi bir oyuncu. Bence Türkiye'ye gelirse çok iş yapar. Bu sezon sıkça övülen Pelle'den bence daha iyi bir oyuncu.(Oyun tarzları benzediğinden dolayı sürekli karşılaştırıyorlar)
  • Gökhan İnler adam mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

Mesut Özil tam aradığımız oyuncu.

Mesut kötü ya Edinson Cavani olabilir, hatta üstüne birazda hazard serperlerse iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytı Bozan Stoper

quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

Mesut Özil tam aradığımız oyuncu.

Mesut kötü ya Edinson Cavani olabilir, hatta üstüne birazda hazard serperlerse iyi olur.

Sonuçta artık yabancı sınırı yok üçünü de alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

Eskişehir'de Lawal diye oyuncu var. Gerçekten çok beğeniyorum onu. Sanırım Ptt'den bir takımdan geçen sene almışlardı. İyi bir rotasyon oyuncusu olabilir.

QPR'da oynayan Austin'de çok iyi bir oyuncu. Bence Türkiye'ye gelirse çok iş yapar. Bu sezon sıkça övülen Pelle'den bence daha iyi bir oyuncu.(Oyun tarzları benzediğinden dolayı sürekli karşılaştırıyorlar)

Lawal eskisehir macinda patates etti bizim savunmayı. 1 mac olabilir mi bilmiyorum ama o macta cok iyiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.