Şimdi Ara

DH'de 15. yıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

14 yaşında başladığım DH hikayemde 30 yaşıma geldim. 1 saat sonra ise hesabımın 15. yılına giriyorum.

İlk defa robot yarışması için lehim öğrenmeye gelmiştim bu foruma. 1 yıl aradan sonra üye oldum.

O robotu yapıp tubitak yarışmasında 2.lik aldım.

Sonra öss de hangi okulu şeçerim diye girdim. O okulu da bitirdik çok şükür.

İlk gmail hesabımı buradan aldığım bir invite ile oluşturdum. Hala da onu kullanıyorum.

Linux denen şeyi bu forumda duydum ilk. İlk defa compiz fusion denen şeyi burada öğrenip tasarıma ve kodlamaya merak saldım. Hayatımın seyrini değiştirdi.

İnternetten ilk satışımı buradan bulduğumun bir arkadaşa msn aracılığı ile yaptım.

İnternetin gözümüzün önünde ne kadar hızla büyüdüğüne; capsleri, dalgayı, muhabbeti burada yaparak şahit oldum.

Ne alacaksam ilk önce buraya baktım. Tartışmalar arasında ben de bir dh ölücüsü oldum.

İlk jailbreak'imi, ilk amazon siparişimi, ilk yurt dışı alışverişimi, ilk yurt dışı kazancımı, ilk yurt dışı gezi tecrübemi buradaki konuların yardımıyla yaptım.

Zaman oldu çok kızdım hesabımı dondurdum, zaman oldu hayatımı değiştiren bilgiler aldım.

Ne olursa olsun DH, sen çok güzel arkadaş oldun bana. Sağolasın.

Forumu kuran, yöneten, kodlayan herkesten, en başta da bildiklerini burada paylaşmaktan üşenmeyip sayfalarca yazanlardan, tekrar tekrar sorulan soruları sabırla cevaplayan o insanlardan Allah razı olsun. İyi ki varsınız.

Gençler, bu forum belki çoğunuz için sadece boş laf, siyasi tartışma ya da fanboyluk olabilir ama aslında bu forum çok sık girilmeyen alt forumlardaki dostluklar, yardımlaşma ve paylaşımdır. Popüler konularda görmezsiniz ama forumda sürekli birilerine yardım etmeye çalışan, seviyeli saygılı insanlar var. Bir gün tüm yeni gelenlerin de forumun asıl amacının bu olduğunu anlaması ümidiyle...

Mutlu kalın. Herkese sevgiler, saygılar.

• Forumun bir Tinder özelliği eksik. O da olsa buradan evlenirdiniz şüphesiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-06D4C1909

Forumun bir Tinder özelliği eksik. O da olsa buradan evlenirdiniz şüphesiz.

• Selamlar, nice 15 senelere :)

• Yaş dayandı 50 ye adam 14 yaşında üye olmuş ben üye olduğumda 20 yaşında oğlum vardı hey gidi günler hey,

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Yaş dayandı 50 ye adam 14 yaşında üye olmuş ben üye olduğumda 20 yaşında oğlum vardı hey gidi günler hey,

hiç forumdan kız düşürdünüz mü 

• quote:

Orijinalden alıntı: riaz

hiç forumdan kız düşürdünüz mü 

Alıntıları Göster

Evli adamın karıyla kızla ne işi olur şekerim,

• Vay be nice çocuklar adam oldu yaşlandı hatta bu forum tarihinde. Benim hesap o kadar eski değil ama ben de az zaman geçirmedim şu forumda. Gerçi bugün kullandığımız internetse 15 sene önceki internet değildi bence. O zamanlar ne doğru düzgün kullanılacak internet sitesi vardı ne de o sitelere bağlanacak internet. Çoook şey değişti çok. İnsan unutup gidiyor. Gerçekten yıllar geçtikten sonra insan unutuyor. Çok zaman geçmiş çok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster

Öyle deme burada bir eleman var delikçi tepecikli (Kütahyalı77), adam 40+ yaşında, evli çoluk çocuk sahibi ama aklı fikri karı kız.

• quote:

Alıntıları Göster

doğru şekerim erkek adamın erkek sevgilisi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz1907

Öyle deme burada bir eleman var delikçi tepecikli (Kütahyalı77), adam 40+ yaşında, evli çoluk çocuk sahibi ama aklı fikri karı kız.

Alıntıları Göster

Yok daha neler,

• quote:

Orijinalden alıntı: riaz

doğru şekerim erkek adamın erkek sevgilisi olur

Alıntıları Göster

Tercihine saygı duyuyorum,

• quote:

Tercihine saygı duyuyorum,

Alıntıları Göster

daha çok senin tercihin gibi

• benimde 15 senem oldu. ama farkındamısın son 3-4 senedir, forum kalitesi düştü, çok geyik oldu, eskiden teknik konular daha çoktu

• 14 yıldır forumdayım.Zaman ne kadar çabuk geçmiş.Özellikle konu dışı çok farklı oldu.Mesela 2009-2013 yılları arası tayfa çok iyidi.Ulan hey gidi günler

Edit:15.yılınız kutlu olsun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-R -- 17 Ağustos 2020; 16:52:36 >
  • Forumun kıdemlilerinden biri de benim.

Yanlış hatırlamıyorsam 99 ve ya 2000 yılıydı ilk üyeliğim. O zamanlar nickim Gazelci idi.

Sonra 2009 du galiba, bir şey oldu forumun veritabanından beni sildiler. Ben de emekli56 ile yeniden üye oldum.

Arada bir takılıyoruz işte.

Eskiden daha verimliydi forum.Daha ağır abiler vardı. Şimdi çoluk çocuk doluştu SDN ye döndü burası.Eski tadı vermiyor.Belki benim yaşlanmış olmamın da etkisi vardır.

• Kanka bir yere mi gidiyorsun :)

• Dh'de 16. senem. Trafikte uzun farlarımı kapatmam karşıdaki umurumda değil benim kendi ailem önemli diyem bir forum üyesi magandaya, aracında tek başınayken duvara çarp da geber başkasının canını daha fazla tehlikeye atma dediğim için 4 gün yasaklandım. Benim hatıram seninkiler kadar eğlenceli değil kusura bakma.

• Benden de 12 yıl. Burada büyüdük resmen  

• oo benim gibi bir dinozor  

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.