Şimdi Ara

### DH Body Builders ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.442
Cevap
299
Favori
1.469.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 2761
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 172
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 47 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 221178
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2761
  • Favoriye Eklediklerim 299
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deleted User (115 mesaj) Vendetta (22 mesaj) La Ley del Diamante (6 mesaj) n11 (1 mesaj) MoneyWizard007 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19057 mesaj) Mobil (9948 mesaj) Tablet (622 mesaj) (8 mesaj) Mini (1051 mesaj) Uygulama (253 mesaj)
  • @
Giriş
    1470 Mesaj

Teşekkürler. Vücut Geliştirme TV de güzelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    deadmau5. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Emphire

BCAA ve kreatin almayı düşünüyorum.Weider premium protein tozu alsam bcaa almaya gerek var mı?

Hiç protein tozu kullanmadım.Antrenmandan hemen sonrası için kullanmayı düşüyorum.Weider premium servis sayısı ve hakkındaki yorumlar iyi.

Kreatin olarak dymatize f/p gibi duruyor.

http://urun.n11.com/vitamin-ve-mineraller/dymatize-creatine-micronized-300gr-P49707612

Bcaa'da xtend yada weider hakkında iyi yorumlar var.

Tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum.

up
    |
    |

• Yarbay
    4199 Mesaj

Ilk fizomer diye bir yere gittim kotuydu orasi akim bagladilar genelde 1 saat akim baglayip gonderdiler, son 1 hafta cok az bir rotasyon hareketleri yaptirdilar.

Sonra sporcu saglik merkezi diye gecen bir yere gittim orda sadece 2 tane akim bagladilar sonra kuru igne yaptilar, kuru igne yokken vakum gibi bir sey yaptilar kasa. Daha sonra yaklasik 1 saat egzersiz yapiyorduk gene rotasyon hareketleri falan. Simdi agrim yok ama presslerde sizladigini hissediyorum tekrar basladim rotasyon hareketlerine

|
    |
    Executor06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby..
  • Yüzbaşı
    739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Ilk fizomer diye bir yere gittim kotuydu orasi akim bagladilar genelde 1 saat akim baglayip gonderdiler, son 1 hafta cok az bir rotasyon hareketleri yaptirdilar.

Sonra sporcu saglik merkezi diye gecen bir yere gittim orda sadece 2 tane akim bagladilar sonra kuru igne yaptilar, kuru igne yokken vakum gibi bir sey yaptilar kasa. Daha sonra yaklasik 1 saat egzersiz yapiyorduk gene rotasyon hareketleri falan. Simdi agrim yok ama presslerde sizladigini hissediyorum tekrar basladim rotasyon hareketlerine

neyin vardı hocam senin
    bende özellikle bench press hareketinde sol omuzumla pazu arasında bir yer acıyor
    sağa sola döndürünce de acı oluyor
    iyice ısındıktan sonra acı azda olsa diniyor

Bench presste 40 kgluk dumbellar ile çalışırken fazla zorladım kendimi seti tamamladım hatta idmanı tamamladım ama ertesi gün kolumu kaldırıp telefon tutamıyordum omzum kalkmıyordu.
    Mr sonucunu şuan tam hatırlamıyorum ama tendinit ve impingement(daralma yada sıkışma diye geçiyordu) vardı. Meraklı olduğum için soruyordum hep fizyoterapiste nerede sıkıntı neden falan gibisinden. Benim daha çok problem ya supraspinatusta yada infraspinatustaydı hatırlamıyorum şimdi. O iki kastan hangisiyse artık oraya iğne yapıyorlardı. supraspinatustu yanlış hatırlamıyorsam. Tendonu omuzda olduğu için baya ağrıtıyordu.
    Adamın parmağının olduğu yerin çok çok az üstüydü benim ağrıyan yer. Mesela ilk sakatlandığımda yukarı doğru kaldıramıyordum omzumu sıcak duşa girdiğimde çok rahatlıyordu omzum sanki sakatlık gitmiş gibi ısınıyordu kas doğal olarak ama çıkıp soğudukça ağrı geri geliyordu.

Eğer bench presste ve sağ sola dönerken ağrı falan varsa rotator cuffları zedelemiş olabilirsin git bir doktora göster muayene ediyor bazı hareketleri yaptırarak eğer hareketlerde yapamadıkların varsa ona göre mr çektirmeni ister.
    Ben diyeyim iyice sakatlamadan baktır, 18 ay oldu o kadar süre idman yapamadım hala geçmiyor tam. Presslerde falan sızlıyor benim şuan rahatsız oluyorum. Ağır kiloya giremiyorum mesela, korkudan zorlamak istemiyorum. Omuz, kanat, biceps, triceps falan çalışırken hiç bir problemim yok şuan ama presslerde ve dipste omzum sızlıyor güven vermiyor pek.
    |
    |
    depresif_adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    723 Mesaj
    A-101 deki peynes lor peynirinin yağ-protein oranları değişmiş
    Eskiden 3g yağ 22g protein
    şimdi 16g yağ 13g protein

http://i.hizliresim.com/QWXzak.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nesalaksacmasorularbunlar -- 3 Ekim 2015; 11:54:44 >
    |
    |

Geçmiş olsun, ben de 4 ay sonra yeni yeni başlıyorum ama düzelmedi durum. Doktor bu resimdeki gibi ama biraz daha göğüs tarafına doğru bastırdı, ağrıyor mu diye, evet diyince ön omuz lifleri zedelemişsin vs dedi. Kas gevşetici yazdı yolladı Son umudum 6 hafta deca uygulamak, olmazsa da tekrar giderim başka doktora. Çok can sıkıcı oluyor bu sakatlıklar ama benim ön omuz ilk başladığımdan beri böyle sıkıntı çıkarıyordu, bu sene yoğun ve ağır çalışınca ağrı giderek arttı, kronikleştirdik sanırım.
    |
    |
    Jackson Teller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4995 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SirDavos

A-101 deki peynes lor peynirinin yağ-protein oranları değişmiş
    Eskiden 3g yağ 22g protein
    şimdi 16g yağ 13g protein

tadını beğenmediler herhalde
    |
    |

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Binbaşı
    1078 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Ya beyler bana bir yol gosterin deliricem.kardio+vucut calsiiyorum gram yag gitmiyor kalori ve yag mumkun mertebe kistigim halde.bide eskiden duzensiz olarak sadece dambilla biceps bile calissam bicepslerim hayvan gibi sisiyor farkediliyordu.simdi program dahilinde calisiyorum protein de aliyorum hareketleri ve setleri yedire yedire yapiyorum gram gelisme yok ya da bana oyle geliyor ustundeki yag tabakasindan guc artisi var ama hacim artisi yok gibi.napmaliyim bi akil verin

Fullbody çalış yağ gider

|
    |
    Merhaba, yaş 26, 62 kg, 172 cm, salona yeni başladım, diet için tavsiyelerinizi almak istiyorum, profesyonel ürünler değil de doğal -kaldıysa tabi- beslenmek istiyorum, peynir, yumurta, et balık tavuk, süt, makarna, yulaf gibi şeyler gördüm. tavuk kanat veya baget, but seviyorum, göğüs eti fazla yiyemem gibi. öneri, istek veya eleştiri yaparsanız sevinirim. amacım daha fit, kol omuzda daha iri- yapılı görünmek, biraz kilo almak.
    teşekkürler, iyi forumlar.
    |
    |

Normal ortopedistler cok iyi anlamiyor sporcu sakatliklarindan normal spor yapmayan birine gore tedavi edip ona gore davraniyorlar. Eger varsa sporcu sakatliklariyla ilgili bakan yer oraya baktir omuz cok lanetmis cidden.
    Bugun gogus calistim gene sizladi birde surekli sagdan soldam karisanlar var onlar hele kafayi yedirtiyor

|
    |

• Binbaşı
    1629 Mesaj

Ben ön omuzu etkiliyor diye göğüs ve çoğunlukla biceps çalış(a)mıyorum. Sırt vs çalışırken bile hissediyorum, çok pis bir şey malesef
    |
    |
    Jackson Teller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1873 Mesaj

1 yil tamamen dinlensen bile yine atar diyolar o bolgede sikinti ciktiysa

|
    |

Mr falan çektirdin mi veya fizik tedavi yaptırdın mı sen ? Omuz sakatlığı eğer tedavi gerektiren bir aşamadaysa ne kadar süre idman yapmasan da geçmiyor biliyorsundur, günlük işlerinde problem olmaz ama idman yapamazsın. Biceps tendonuda omuzda ya ondan sıkıntı çıkıyor. Benimde bicepsle ilgili bir sıkıntı gözüküyordu mr da biceps bursada bir şey yazıyordu şimdi kağıdı bulamadım, barbell curlde en aşağıdayken sızlıyordu omzum baya şimdi o sızlama azaldı ama rahatsız ediyor gene.
    Sigorta işimi halledeyim gene çektircem mr ne durumda diye baktırmak için geçse de kurtulsak
    |
    |

• Yarbay
    3213 Mesaj
    Arkadaşlar 2 ay önce yeniden başladım. 1 sene önce 4 ay vucudumu geliştirmiştim.o zamanlar kilom 56 idi ve boyum 180di.Açıkçası çok kötü gözüküyordum.Tipim kötü değildi ama zayıflık yüzünden sıska ve ezik gibi görünüyordum diyebilirim.Ve spora başladım.4 ayda 63 kiloya çıkmıştım doğrusu yüzüme bile kan gelmişti. Ama maalesef kolumdan sakatlandım ve 1 ay boyunca doktor gitmememi söyledi.Ama 1 ay sonrada devam etmemiştim.

Şimdi 2 ay önce yeniden başladım.Başladığığımda 65 kiloydum sıska biri değildim ama vucut çalışRak hacimlenirsem dahada iyi olacağımı biliyordum.Zamanım olmadığı için evde çalışıyorum. 16-20 kglik dummbellarım var.Birde olmazsa olmaz kapı barfixim var.

Tam kapsamlı bir ölçüm etmedim ama başlamadan önce kollarım 31 cm idi.Şuan 34 cm.Sizce gelişim düzeyi nasıl?

Benim en önemli sorunum göğüs kaslarım.Maalesef evde geliştirmek çok zor.Yakında bench alacağım.Başka ne tavsiye edersiniz?

Bu arada 2 ayda 65ten 70'e yükseldim.Doğrusu kilo alarak görüntüm daha iyi oldu.bol gelen tişörtler tam olmaya başladı.

|
    |

• Binbaşı
    1640 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: car_26

2.5 ay spordan uzak kalmanın sonucu kol 37ye düşmüş

sende mi sakatlandın yoksa

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

quote:

yok yav yazın iş gereği bir oraya bir buraya sürükleniyorum bahaneyle yılda bir ara vermiş oluyorum 2-3 ay onun eseri

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."

• Yüzbaşı
    898 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

quote:

yok yav yazın iş gereği bir oraya bir buraya sürükleniyorum bahaneyle yılda bir ara vermiş oluyorum 2-3 ay onun eseri

Hocam yeni fotolarını bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Reklamlar
bankalar.org
Bitcoin
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.