Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1182. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ADEBISI

quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

quote:

biliyorum hergun yapiyor ama antremandan sonra whey + carbo alip 45-50 dakika bekleyip ondan sonra cardio oyle yazmis yazilarinda. 45 dakika kim bekleyecek salonda : ) benim evde kondisyon bisikleti var 7 de kahvalti yapip 8 gibi 10 dakika hiit yapiyorum su aralar 4de de normal agirlik antrrmani ama surekli duş alma işi sikintili biraz. aslinda antreman boyunca suya 10 gr bcaa katip 45dakikalik antreman boyunca tuketmek ustunede hemen 10 dakika hiit en optimum secenek

Hocam sen ne kadar süredr body yapıyorsun nedir durumlar?Çok görüyorum bu sayfada seni de merak ettim :D

13 ay oldu daha önümde çok yol var :)

Kaç kilo başladın hocam şu an kaç kilosun :)
  • lev@ kullanıcısına yanıt
    yogurt o karısımda maldo gereksiz onun yerine yulafı artır daha iyi olur bulk demek yağlanmak demek değil :)

buda benim favorim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apti Şakrak -- 8 Ocak 2014; 19:16:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

eve set al.evde çalış.1000 liraya set düzebilir yada ayarlı dambıl ve halter alarak ufaktan çalışailirsin.

Hocam ben istanbulda yaşıyorum.Ama sakaryada üniversite okuyorum bu sene oradada yurtta kalıyorum.Böyle bir imkanımda yok :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apti Şakrak

yogurt o karısımda maldo gereksiz onun yerine yulafı artır daha iyi olur bulk demek yağlanmak demek değil :)

buda benim favorim

İzledim bunu harika. Zyzz adamım ya.

Malto kana bayağı hızlı karışıyor ama, ve bayağı ucuz 2 kilosu 27 lira, yulafı arttırmayı da denedim ama çok katılaşıyor tanecikler ağza geliyor falan, o yüzden maltoya geçtim, tabi bu sadece spordan sonra ve sabah kalkınca içilecek bir şey, kasların en çok ihtiyacı olduğu zaman, ben yağlanmaya rastlamadım rastlayan birkaç şeyi değiştirmekte serbest, tabi ben 2 sene önce 1.85 boya 50 kilo / 1.8 yağ oranıyla başlamış bir adamım spora, yağı kucaklayarak kabul ediyorum o yüzden.
  • Muss@ kullanıcısına yanıt
    Ürünleri güzel oluyor aslında metroya dalmak lazım.
  • MSerkanXXX M kullanıcısına yanıt
    Alman gereken 2 tablet zaten. Tribulusun etkisi aşşağa yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

bugün carrefourdan donmuş panga fileto aldım 1 kiloluk pakette 14 tl.
    besin değerleri eğer doğruysa olağanüstü:

32g protein zaten 128 kalori yapıyor. bir yanlışlık var değerlerde.
  • Jaycees kullanıcısına yanıt
    1.84 70 kilo ile başladım 85im şuan yaklaşık. hedef 100kg %8 altı yağ oranı zyzz style(no homo)
  • dehşet ağır bi programa yatırdılar beni çok iyi ama çok kötü yav
  • Amroth. kullanıcısına yanıt
    Bunların bulunduğu soğutucu var, diğer ürünlerde aynı hep protein had safhada ve düşük kalorili :D
  • bugün bacak günümdü.suyunu çıakrdım.merdivenlerden zor indim.bide slaondaki duş kilitlendiş anahtar yok. terli terli eve geldim.hasta olmam inşallah.90 tekrar sqad, 40 tekrar lunge ve 100 tekrar calf rise yaptım.hareket isimleirni iniglizce söyleiynce janjanlı oluyomuş haftaya 5 kg artırıcam squadı.babam aradı çok zayıflamışsın biraz kilo al dedi.2 senedir 80 e kilitledim kendimi demekki yağ yakmışım son zamanalrda biraz daha.biraz da kasım olmuş.
  • montevo kullanıcısına yanıt
    ben 5x20 squat,hack squat, extension, curl ve kalf yapıyorum yeni programda feci bişey kilo arttıramıyorum ama bitiriyo
  • quote:

1.84 70 kilo ile başladım 85im şuan yaklaşık. hedef 100kg %8 altı yağ oranı zyzz style(no homo)

Valla hocam bende 63 64 kilo falanım 1,75 falanım.Yurtta kalıyoru spora baslasam bile beslenme olayını falan nasıl yapacam.Ayrıca benim için amaç kilo almak bunun içinde beslenme önemli ama en ucuz yolla bunu nasıl yaparım diye dşünüyorum.Birde spor salonuna bir otobüs mesafesınde olduğum için o da çekiilmiyor bazen.Ne yapmam lazım bir tavsiyen var mı ?

• Güzelmiş
  • quote:

Bulk yapanlara önerim;

2 Scoop Whey +
    Yarım Litre Süt +
    50 gram Yulaf Ezmesi +
    100 Gram Maltodekstrin +
    2 Yemek Kaşığı Fıstık Ezmesi +
    1 Yemek kaşığı bal.

1200 kalori yaklaşık olarak.

Mixerde 2 dakika bekletiyorum son hızda.

Bu arada bir sorum var, akşam yatmadan kana yavaş karışan protein yemek istiyorum ama ne yiyeceğimi bulamadım, yabancı kaynaklar Cottage Cheese diyor o da ne bilmiyorum, normal peynir yesem olur mu? Casein'e param yok ne yazık ki.

Gece yatarken birşey yememen hormonlar ve dinlenmek için daha yararlı.
  • atletik fitness yarışmalarına katılmak ister misin diye teklif aldım lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

atletik fitness yarışmalarına katılmak ister misin diye teklif aldım lan

OOOOOOOO :) HADİ HAYIRLISI
  • BSN SYNTHA-6 2270 GR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. OKUDUĞUM KADARIYLA İÇERİSİNDE HEM HIZLI EMİLEN HEMDE YAVAŞ EMİLEN PROTEİNLER MEVCUTMUŞ.

ÖNERİRMİSİNİZ ÜRÜNÜ ? AMACIM BB LE BİRLİKTE KİLO ALMAK.

@car_26 @ADEBISI

SİZ NE DERSİNİZ?? 2270 GR 130-140 TL CİVARI , BUNDAN DAHA ETKİLİ VE BU FİYATLARDA BİR ÜRÜN VARMIDIR ? F/P AÇISINDAN..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ussu35

BSN SYNTHA-6 2270 GR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. OKUDUĞUM KADARIYLA İÇERİSİNDE HEM HIZLI EMİLEN HEMDE YAVAŞ EMİLEN PROTEİNLER MEVCUTMUŞ.

ÖNERİRMİSİNİZ ÜRÜNÜ ? AMACIM BB LE BİRLİKTE KİLO ALMAK.

@car_26 @ADEBISI

SİZ NE DERSİNİZ?? 2270 GR 130-140 TL CİVARI , BUNDAN DAHA ETKİLİ VE BU FİYATLARDA BİR ÜRÜN VARMIDIR ? F/P AÇISINDAN..

whey3matrix, mp combat bunlara da bir bak

• ilk yorum
  • 
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.