Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1180. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11781179118011811182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üşenmezsem kahvaltıda 50 gram protein alıyorum.20-30 gram geçmenin, günlük ,zararı olmaz.sabah 70 öğlen 70 akşam 70 al ne oalcak.
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Belirli sürede kullanabileceğinden fazla protein alınca işe yaramayan kısmı atılıyor. Hem böbreklere gereksiz yük hem de boşa maliyet.
  • arkadaşlar vg ile ilgili antrenman beslenme vs bilgileri bulabılceğim bi site veya forum bilenınız varsa onerebilir mi
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    burda tozdan bahsetmiyordum.ton balığı peynir gibi yyiecekelrden elde edilen proteinden bahsetmiştim,yazmayınca tabi olmuyo.işe yaramayan atılıyor yapacak bieşy yok.ancak yarışmalra girmicez ya saati saatine tutturalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

üşenmezsem kahvaltıda 50 gram protein alıyorum.20-30 gram geçmenin, günlük ,zararı olmaz.sabah 70 öğlen 70 akşam 70 al ne oalcak.

20 30 unda değilim hacı emilimindeyim ne kadarını emiyor ne kadarı atılıyor vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

quote:

Orijinalden alıntı: ussu35

arkadaşlar selamlar , dün yulaf aldım bugün sütle yedim ama pek iç açıçı değil :)
    yulaf yiyen arkadaşlar nasıl tüketiyorsunuz yulafı :) neyle iyi gider :D

robotta çekiyorum 100 gramını 3 yumurta ile çırpıp yapıyorum çokda güzel gidiyor

DENİCEM DOSTUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

üşenmezsem kahvaltıda 50 gram protein alıyorum.20-30 gram geçmenin, günlük ,zararı olmaz.sabah 70 öğlen 70 akşam 70 al ne oalcak.

KAHVALTIDA 50 GR PROTEİNİ HANGİ ÜRÜNLERLE SAĞLAYABİLİYORSUN ?? 3 YUMURTA , 50 GR PEYNİR VS VS GİBİ YAZABİLİR MİSİN ?
  • ussu35 U kullanıcısına yanıt
    ton balığı ve light beyaz peynir yada light kaşar peynir ile 50 gr alaiblirsin.daha önceden aldığım peynirlerin resimlerini vermiştim markaları kaanlar ve yörsan.ton balığının kutusnda 24 gram ,100 gram beyaz ve kaşar peynir de 29 gr protein var.markalara göre 3 aşağı 5 yukarı değişebilir.yanına bir bardakta süt içersin.tabi sıkabiliyor insanı sürekli böyle yemek.
  • Hafız bu konuda karışık araştırmalar var. Detaylarına girmeden bir grup "öğün başına (ortalama) 30 gr'dan fazla protein bir işe yaramaz" diyor. Aha bir gruba 30 gr verdik diğerine 90 gr, kas kütlesi kazanmada bir fark olmadı diyor. Diğer bir deyişle vücut saatte 7-10 gr protein emebiliyor varsayımı. En ideali protein ihtiyacını 5-6 porsiyona eşit dağıtmak gibi (idmanın hemen sonrası hariç, o aralıkta ne versen emiyor).

Diğer grup ise toplam protein miktarının önemli olduğunu, alınan öğün sayısının pek de fark etmediğini savunuyor. IF diyetini buna örnek gösteriyorlar, 4 saatte günlük protein ihtiyacını alıp kas kütlesi kaybetmediler gibi argümanlar var.

Velhasıl toplam protein ihtiyacını 3-4 öğüne dağıtsak herhalde yetişir. Becerebilen 5-6 yapsın, bir zararı olmaz nasılsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

Ankarada olan var mı Mac fit Ankamall açılmış yıllık 700 kusur uyeliği var. gidip gören beğenen beğenmeyen ?

alisveris merkezlerindeki spor salonlarindan nedense son derece irite oluyorum, ama bir sebebi yok. bence gidilmez ayrıca yeri kötü bence. spor salonu dediğin evine yürüyüş mesafesi olucak, sıcak bi ortamı olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezequiel1 -- 7 Ocak 2014; 16:02:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    insanların biyolojik ve kimyasal tepkileir değişik oluyor.biz 1 tabak yemekte şişerken kimisi milim bile oynamıyor uzun dönemde bile kilo almıyor.öğünleir dağıtmak hem mide çalışması hemde dış görünüş oalrka iyi bence.
  • quote:

ton balığı ve light beyaz peynir yada light kaşar peynir ile 50 gr alaiblirsin.daha önceden aldığım peynirlerin resimlerini vermiştim markaları kaanlar ve yörsan.ton balığının kutusnda 24 gram ,100 gram beyaz ve kaşar peynir de 29 gr protein var.markalara göre 3 aşağı 5 yukarı değişebilir.yanına bir bardakta süt içersin.tabi sıkabiliyor insanı sürekli böyle yemek.

TON BALIĞI ALDIM GEÇEN GÜN DARDANEL 1702 GR :) ANTRENMAN SONRASI MAKARNA (YADA PİLAV) VE TON BALIĞINA YUMULMAYI DÜŞÜNÜYORUM. AYRICA ÜNİVERSAL 2700 DE ALIYORUM 3 ADET :)

AMA KAHVALTIDA TON BALIĞINI BÜNYEM KALDIRIR MI BİLEMİYORUM :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

30 gr lafı, direnç çalışması yapmayan 18 bayan üzerinde yapılmış eski bir araştırmaya dayanıyor. Bu da hurafe.
  • ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİ LİNKTE BESLENMEYLE İLGİLİ YAPILMIŞ ÇALIŞMALARIN OLDUĞU BİR YAZI MEVCUT. MERAK EDEN ARKADAŞLAR Bİ GÖZ ATSIN DERİM. DÜŞÜNCELERİ DEĞİŞTİREBİLECEK BİLİMSEL ÇALIŞMALAR YAPILMIŞ.

http://www.vucutbilim.com/beslenme/makaleler/238-antrenman-sonrasi-beslenme-kavrami.html

kaldırır niye kaldırmasın.alerjin yoksa.ben ant sonrası tavuk sote ve ton balığı 2 saat sonrada beyaz ve kaşar peynir ,100er gram kaba taaslak, yiyorum.yatmadan öncede 1-2 bardak süt.göbeğim çıkmadı.hatta kimi zaman büyük tuvaletim bile gelmedi.ama filmlerde gördüğümüz adamlar gibi kocaman olamadım.bunada şükür.
  • quote:

kaldırır niye kaldırmasın.alerjin yoksa.ben ant sonrası tavuk sote ve ton balığı 2 saat sonrada beyaz ve kaşar peynir ,100er gram kaba taaslak, yiyorum.yatmadan öncede 1-2 bardak süt.göbeğim çıkmadı.hatta kimi zaman büyük tuvaletim bile gelmedi.ama filmlerde gördüğümüz adamlar gibi kocaman olamadım.bunada şükür.

TC ŞARTLARINDA , NORMAL BİR YAŞAM SÜRÜYORSAN ZATEN HERŞEYİ TAM OLARAK YERİNE GETİREMİYORSUN GENELDE BU SPORLA İLGİLİ, YA UYKU DÜZENİ SORUNU ÇIKIYOR YADA BESLENME. ARTIK ELDEN GELDİĞİNCE KENDİ ÇAPIMIZDA TIRMALIYORUZ :)

ANTRENMAN SONRASI İYİ BİR BESLENME BENCE YAZDIKLARIN , HER ANT. SONRASI BUNLARI YERİNE GETİREBİLİYORSAN BENCE İYİ
    50 az, 70 alıyorum nerden baksan.
    5 yumurta
    100 gr lor
    2-3 dilim beyaz peynir
    50gr kaşar peyniri

bunların yanına bazen 50gr yulaf + sütte koyuyorum 90ı rahat buluyor
    insanımız bu işe eşcinsellik,eziklik oalrak baktığı için rağbet görmüyor.ergenlik döneminde testesteron beyni tamamen eritip beyin yerine geçtiği için "benim lan" oluyo insanlar.az önce şok marketten ligth süt aldım ve bimdekine göre değerleri daha iyi.

http://www.hizliresimyukle.com/images/2014/01/07/XD8SM.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 7 Ocak 2014; 19:31:22 >
  • Kreatini birakiyorum surekli tuvaletimi getiriyor su icmedigim halde. Tuvalete gidiyorum 3 saat boyunca hic sivi tuketmedigim halde yine tuvaletim geliyor kosa kosa tuvalete gidiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Kreatini birakiyorum surekli tuvaletimi getiriyor su icmedigim halde. Tuvalete gidiyorum 3 saat boyunca hic sivi tuketmedigim halde yine tuvaletim geliyor kosa kosa tuvalete gidiyorum

su içmediğin için geliyor olmasın ? kreatin kullanıpta su almayınca o sıkıntı bende de oluyor
  • 
Sayfa: önceki 11781179118011811182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.