Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1184. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: feelulive

2 haftadır diyetteyim, karboyu baya azalttım ancak kaldırdığım kilolar hafif gelmeye başladı, kilo arttırıyorum artık, garip geldi bu biraz, bölgesel dinlenme süresini arttırdığım için belki de,bir de bacak daha fazla çalışıyorum,sebep bunlar olabilir tahminimce

gecen gun hafif kilolarla takiliyorum demistin bi nevi deload olmus oldu senin icin. uzun suredir duzenli antrenman yapanlar icin cok onemli bir olay. deloadin ardindan kisiler genelde eskiye gore daha kuvvetli oluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • proteini arttırdıysan bana da aynısı olmuştu.
  • french press kullanıcısına yanıt
    30 gün boyunca iç şu mereti bir kutuda ben hediye edeceğim eziyet çekerek içersen bende o zihniyeti anlayamam
  • nacizane formum
    22 ay olmuş başlayalı.

### DH Body Builders ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lumpazivagabundus -- 9 Ocak 2014; 21:08:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

2 haftadır diyetteyim, karboyu baya azalttım ancak kaldırdığım kilolar hafif gelmeye başladı, kilo arttırıyorum artık, garip geldi bu biraz, bölgesel dinlenme süresini arttırdığım için belki de,bir de bacak daha fazla çalışıyorum,sebep bunlar olabilir tahminimce

gecen gun hafif kilolarla takiliyorum demistin bi nevi deload olmus oldu senin icin. uzun suredir duzenli antrenman yapanlar icin cok onemli bir olay. deloadin ardindan kisiler genelde eskiye gore daha kuvvetli oluyorlar.

zoraki hafif takılıyordum griptim, bu grip yaradı bana, grip sonrası şimdi çok daha güçlü hissediyorum

deload farkında olmadan yapıyor herkes sanırım, çünkü bazen öylesine antrenman yapıyorsun bir müddet, sonra da diyorsun ki hafif kilolarla yerimde sayıyorum vitesi arttıralım....

bir ay ağır bir ay kasmadan takılsak nasıl olur, 2şer haftalık periyot mu yapsak
  • içerim abi ne var ya, dik kafaya gitsin nolcak önemli olan tadı değil faydası hangi supplement olursa olsun.. tad takıntısı yüzünden supplementlerın içine bir dünya gıda boyası saçma sapan aromalar koyuyorlar zaten artık.
  • T-Dog kullanıcısına yanıt
    aynen tavuk/et eskiden çok yemezdim, genelde haftasonları, şimdi hafta içi de yapıyorum
  • french press kullanıcısına yanıt
    valla sabah sucuk yersin, akşama kadar tadı ağzına gelir ya ondan daha beter antrenman sırasında falan midem ağzıma geliyordu ki öyle tat seçen biri de değilim bu başka bi dünya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 9 Ocak 2014; 21:45:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

arkadaşlar ağırlık kemeri almak istiyorum fakat hiç bir yerde bulamadım. Bir yerde vardı oda aşırı dandik ve büyüktü. İnternetten filan daha önce almış etmiş birisi site yada istanbulda mağaza önerisi yapabilir mi?

up
  • this protein goes to muscle

### DH Body Builders ###

@montevo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apti Şakrak

this protein goes to muscle

### DH Body Builders ###

@montevo

• Apti Şakrak kullanıcısına yanıt
    protein israfı demek bu hatun, neyse ki proteini ile birlikte gelmiş
  • beyler dunkü omuz idmanından sonra ne yesem doymuyorum. eve donus mesafem 5dk o kadar açtım ki eve koşarak geldim. sonra 2-3 gün gider diye aldığım 1 litrelik sütü kafaya dikip bitirdim. Üstüne whey içtim. Üstüne ton balığı yedim. Üstüne 100 gr lor yedim ve yattım. Yatarken artık doymuştum. Şimdi bunları yememe rağmen inanır mısınız sabahın 6sında açlıktan uyandım. Sabah sabah whey içtim 50 grda kuruyemiş yedim ama yine fayda etmedi şuan yatakta kıvranıyorum canım köfte çekti

• quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

beyler dunkü omuz idmanından sonra ne yesem doymuyorum. eve donus mesafem 5dk o kadar açtım ki eve koşarak geldim. sonra 2-3 gün gider diye aldığım 1 litrelik sütü kafaya dikip bitirdim. Üstüne whey içtim. Üstüne ton balığı yedim. Üstüne 100 gr lor yedim ve yattım. Yatarken artık doymuştum. Şimdi bunları yememe rağmen inanır mısınız sabahın 6sında açlıktan uyandım. Sabah sabah whey içtim 50 grda kuruyemiş yedim ama yine fayda etmedi şuan yatakta kıvranıyorum canım köfte çekti

Yulaf ye dostum 100 gr gayet doyurucu tavsiye ederim.
  • hocam sabah 6da yedigim seyler uzerinden 15 dk gectikten sonra hafif doyar gibi oldum sonra sabah omlet yaptim. yulaf yiyecektim de akşam sütü kafaya dikip bitirdigim icin yiyemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezequiel1 -- 10 Ocak 2014; 10:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

beyler dunkü omuz idmanından sonra ne yesem doymuyorum. eve donus mesafem 5dk o kadar açtım ki eve koşarak geldim. sonra 2-3 gün gider diye aldığım 1 litrelik sütü kafaya dikip bitirdim. Üstüne whey içtim. Üstüne ton balığı yedim. Üstüne 100 gr lor yedim ve yattım. Yatarken artık doymuştum. Şimdi bunları yememe rağmen inanır mısınız sabahın 6sında açlıktan uyandım. Sabah sabah whey içtim 50 grda kuruyemiş yedim ama yine fayda etmedi şuan yatakta kıvranıyorum canım köfte çekti

HAHAHAHA NE MUTLU SANA :)
  • sen birgün kendine izin ver sabahtan akşama kadar çatlayana kadar ye bi depoyu fulle dostum=) şaka bir yana eğer ağır çalışıyorsan acıkman çok normal, yediklerin harcadığını karşılamıyor olabilir.
  • tüm proteinler feda olsun buna

@montevo

ooo aga fenalardasın
  • popüler bilim dedikleri bu olsa gerek
  • 
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.