Şimdi Ara

### DH Body Builders ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
46.239
Cevap
303
Favori
1.450.234
Tıklama
Giriş
    10 Not
    Tadı için supplement tercihi yapan zihniyeti hiç bir zaman anlayamayacağım
    arkadaşlar ağırlık kemeri almak istiyorum fakat hiç bir yerde bulamadım. Bir yerde vardı oda aşırı dandik ve büyüktü. İnternetten filan daha önce almış etmiş birisi site yada istanbulda mağaza önerisi yapabilir mi?

Orijinalden alıntı: french press

Adam icemedigi supplementi neden alsin ki?Belkide midesi agzina geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

dayı bazen çekilmez oluyor.
    |
    |
    french press kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cottage cheese'in birebir karşılığı yok memlekette ama böreklik lor, çökelek en benzeyenleri.
    |
    |
    cangk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şimdi baktım internetten öyleymiş gerçekten. Yıllardır süzme peynir diye biliyordum yanlışmış. Teşekkürler
    |
    |
    Fabrice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://www.youtube.com/watch?v=wsyZ5pqEVls

http://www.youtube.com/watch?v=p7rR2f_WXS0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 9 Ocak 2014; 16:30:58 >
    |
    |

• Yarbay
    8399 Mesaj
    bir sorunum var yardım lazım incline db favori hareketim 30'ar kg db'larla 4x8-10 rahat çıkarır hale geldim salonda 30 dan sonra direk 45 lik dblara geçiyor. nasıl bir çözüm bulabilirim
    |
    |
    4804 Mesaj
    2 haftadır diyetteyim, karboyu baya azalttım ancak kaldırdığım kilolar hafif gelmeye başladı, kilo arttırıyorum artık, garip geldi bu biraz, bölgesel dinlenme süresini arttırdığım için belki de,bir de bacak daha fazla çalışıyorum,sebep bunlar olabilir tahminimce
    TV:samsung 51f5570, MEDIA PLAYER: himedia q10 pro, SİNEMA:yamaha rx-v681, polk audio s50, s30, s15, wharfedale dfs-21, svs sb-1000, MÜZİK: yamaha a-s300, focal chorus 706, KABLO:techlink,ixos,QED, Audioquest, MODEM: zyxel P-660HN-F1Z 802.11n kablosuz modem, PC SES: Creative Gigaworks T3, logitech z906, MOBILE MUSIC : fiio x1, hiby r3, iriver h120 20gb, apple ipod 160gb classic, sandisk sansa clip plus 8gb, sennheiser cx300,PHONE: xiaomi mi max 2. video cant kill radio :)
  • Yarbay
    4804 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

quote:

Orijinalden alıntı: french press

Adam icemedigi supplementi neden alsin ki?Belkide midesi agzina geliyor

aynen, hemo rage kullanıyorum şu an, tadı berbat, mecbur su oranını arttırıyorum içmek için,
    c4 öylemiydi, limonata misali lıkır lıkır iç
    |
    |
    TV:samsung 51f5570, MEDIA PLAYER: himedia q10 pro, SİNEMA:yamaha rx-v681, polk audio s50, s30, s15, wharfedale dfs-21, svs sb-1000, MÜZİK: yamaha a-s300, focal chorus 706, KABLO:techlink,ixos,QED, Audioquest, MODEM: zyxel P-660HN-F1Z 802.11n kablosuz modem, PC SES: Creative Gigaworks T3, logitech z906, MOBILE MUSIC : fiio x1, hiby r3, iriver h120 20gb, apple ipod 160gb classic, sandisk sansa clip plus 8gb, sennheiser cx300,PHONE: xiaomi mi max 2. video cant kill radio :)
  • Yarbay
    2513 Mesaj
    onu bunu bırakında bu vücuda kaç yılda ulaşılır supplementli mezomorf

deli kıskanıyorum bu vücudu henry cavill

bende çok kıskanıyorum bu adamı.öküz gibi maşallah.ben ise biraz şekillendim ama kollar kalınlaşmadı istediğim gibi özellikle bilek ile dirsek arası.
    |
    |
    caneycaney kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    steroidler sağolsun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: feelulive

2 haftadır diyetteyim, karboyu baya azalttım ancak kaldırdığım kilolar hafif gelmeye başladı, kilo arttırıyorum artık, garip geldi bu biraz, bölgesel dinlenme süresini arttırdığım için belki de,bir de bacak daha fazla çalışıyorum,sebep bunlar olabilir tahminimce

gecen gun hafif kilolarla takiliyorum demistin bi nevi deload olmus oldu senin icin. uzun suredir duzenli antrenman yapanlar icin cok onemli bir olay. deloadin ardindan kisiler genelde eskiye gore daha kuvvetli oluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

proteini arttırdıysan bana da aynısı olmuştu.
    |
    |
    feelulive kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

30 gün boyunca iç şu mereti bir kutuda ben hediye edeceğim eziyet çekerek içersen bende o zihniyeti anlayamam
    |
    |
    french press kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    638 Mesaj
    nacizane formum
    22 ay olmuş başlayalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lumpazivagabundus -- 9 Ocak 2014; 21:08:34 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Amroth.

quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

gecen gun hafif kilolarla takiliyorum demistin bi nevi deload olmus oldu senin icin. uzun suredir duzenli antrenman yapanlar icin cok onemli bir olay. deloadin ardindan kisiler genelde eskiye gore daha kuvvetli oluyorlar.

zoraki hafif takılıyordum griptim, bu grip yaradı bana, grip sonrası şimdi çok daha güçlü hissediyorum

deload farkında olmadan yapıyor herkes sanırım, çünkü bazen öylesine antrenman yapıyorsun bir müddet, sonra da diyorsun ki hafif kilolarla yerimde sayıyorum vitesi arttıralım....

bir ay ağır bir ay kasmadan takılsak nasıl olur, 2şer haftalık periyot mu yapsak

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not

içerim abi ne var ya, dik kafaya gitsin nolcak önemli olan tadı değil faydası hangi supplement olursa olsun.. tad takıntısı yüzünden supplementlerın içine bir dünya gıda boyası saçma sapan aromalar koyuyorlar zaten artık.
    |
    |
    car_26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.