Şimdi Ara

## DH - Bilgisayar Mühendisleri Odası ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.173
Cevap
49
Favori
101.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmrN

Bilgisayar mühendisleri ve adayları sizden ricam var.Mezun olduğunuz liseyi belirtip, össye çalışma yönteminiz hakkında kısa birer bilgi verirseniz çok sevinicem.

Alıntıları Göster
    Ekledim.

@EmrN

Sakarya Anadolu Lisesi mezunuyum.

Mayısın başında dershaneye yazıldım. 1 buçuk ayda puanımı 40 puan arttırdım. Yöntem: hergün 1 deneme çöz, derslerin hepsine gir ve hocayı dinle(dinlemek bile yetiyor, illa anlamaya gerek yok), Türkçe testi çöz bol bol, yatmadan önce 1-2 saat kitap oku. Bunun dışındaki zamanının tamamını sosyalleşmeye harcayabilirsin. İstediğin kadar film seyreder, istediğin kadar arkadaşlarınla takılabilirsin. Ama kesinlikle bilgisayarı kaldır.

• quote:

Orijinalden alıntı: turksauron

Ekledim.

@EmrN

Sakarya Anadolu Lisesi mezunuyum.

Mayısın başında dershaneye yazıldım. 1 buçuk ayda puanımı 40 puan arttırdım. Yöntem: hergün 1 deneme çöz, derslerin hepsine gir ve hocayı dinle(dinlemek bile yetiyor, illa anlamaya gerek yok), Türkçe testi çöz bol bol, yatmadan önce 1-2 saat kitap oku. Bunun dışındaki zamanının tamamını sosyalleşmeye harcayabilirsin. İstediğin kadar film seyreder, istediğin kadar arkadaşlarınla takılabilirsin. Ama kesinlikle bilgisayarı kaldır.

1.5 aylık özel bir çabayla össyi kazandın he..Baya büyük bir başarı tebrikler

Diğer mühendis ve adayları sizden de aynı yorumu bekliyorum lütfen benim için çok önemli.

• quote:

Bilgisayar mühendisleri ve adayları sizden ricam var.Mezun olduğunuz liseyi belirtip, össye çalışma yönteminiz hakkında kısa birer bilgi verirseniz çok sevinicem.

emel mustafa uşaklı and. lis. mezunuyum..lise 1 2 3 te çalışmıştm temelim sağlamdı diyebilirm son sene de asosyaldim brz..konuyu anla ezberleme derim sorularını çöz yapamadıklarını hocaya sor bu şekilde eksiklerini kapaya kapaya gidersin ama sayısal dersleri iki kaynaktan çöz en az ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddmode

quote:

emel mustafa uşaklı and. lis. mezunuyum..lise 1 2 3 te çalışmıştm temelim sağlamdı diyebilirm son sene de asosyaldim brz..konuyu anla ezberleme derim sorularını çöz yapamadıklarını hocaya sor bu şekilde eksiklerini kapaya kapaya gidersin ama sayısal dersleri iki kaynaktan çöz en az ..

Alıntıları Göster
    İstiklal Makzume A.L.'nde okudum lise hazırlık 1,2,3 yattım ilk girdiğimde 312 almıştım, sonra mezunken yine yatıyordum sağolsunlar dersanede edindiğim arkadaşlar izin vermediler, derslere katılım ve dersanede calıstıklarımda gittim. ustune birde evde calıssaydım yukardaki gibi güzel üniversiteler yazmam içten bile değildi, zor değildir yani kasmayın kendinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

İstiklal Makzume A.L.'nde okudum lise hazırlık 1,2,3 yattım ilk girdiğimde 312 almıştım, sonra mezunken yine yatıyordum sağolsunlar dersanede edindiğim arkadaşlar izin vermediler, derslere katılım ve dersanede calıstıklarımda gittim. ustune birde evde calıssaydım yukardaki gibi güzel üniversiteler yazmam içten bile değildi, zor değildir yani kasmayın kendinizi

Alıntıları Göster
    ETHES,nasozby sağolun yorumlar için dikkate alacam tüm yorumları.

Herhalde başka mühendis ve adayı vardır bu konuda yardım edecek

• quote:

Kendini geliştirmezsen o kadar maaş alabilirsin. Üstelik öğretmenleri de küçümseme, öğretmenliklerin puanı çok yüksek.

Bilgisayar Mühendisliği + Master + Çeşitli Sertifikalar + Yurtdışı iş Deneyimi = 4000-5000YTL maaş

O kadar da zor değil sertifika ve yurtdışı iş deneyimi. Bi de master yurtdışında olursa tadından yenmez.

bilader yanlış anlama da sen daha yeni kazandım diyorsun,nerden öğrendin bu kadar net rakamları

• quote:

Orijinalden alıntı: dire depeche

quote:

Kendini geliştirmezsen o kadar maaş alabilirsin. Üstelik öğretmenleri de küçümseme, öğretmenliklerin puanı çok yüksek.

Bilgisayar Mühendisliği + Master + Çeşitli Sertifikalar + Yurtdışı iş Deneyimi = 4000-5000YTL maaş

O kadar da zor değil sertifika ve yurtdışı iş deneyimi. Bi de master yurtdışında olursa tadından yenmez.

bilader yanlış anlama da sen daha yeni kazandım diyorsun,nerden öğrendin bu kadar net rakamları

Seviyeye göre maaş miktarlarını öğrenmek için kazanmanın bile şart olduğunu düşünmüyorum.

• quote:

quote:

Sen şimdi benden nasıl öğrendiysen, ben de o şekilde öğrendim

• quote:

quote:

quote:

Sen şimdi benden nasıl öğrendiysen, ben de o şekilde öğrendim

Alıntıları Göster
    Ablamın bi arkadaşının eşi Aselsan'da Bil. Müh. imiş. 7500YTL maaş alıyomuş. Bi tane de 5000YTL maaş alan bi arkadaşı vardı. Gitti 1500YTL maaş alan bi öğretmenle evlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turksauron -- 24 Ağustos 2009; 17:48:54 >

• quote:

Ablamın bi arkadaşının eşi Aselsan'da Bil. Müh. imiş. 7500YTL maaş alıyomuş. Bi tane de 5000YTL maaş alan bi arkadaşı vardı. Gitti 1500YTL maaş alan bi öğretmenle evlendi

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun grubunuz.
    Seneye burdayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Magina

Hayırlı olsun grubunuz.
    Seneye burdayım

Saolasın. Bekleriz, buyur gel
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun grubunuz.
    Seneye burdayım

Her ne kadar henüz grupta olmasam da bi sakıncası yoksa yapılacak çalışmalara katılmak isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

quote:

quote:

Hayırlı olsun grubunuz.
    Seneye burdayım

Her ne kadar henüz grupta olmasam da bi sakıncası yoksa yapılacak çalışmalara katılmak isterim.

Alıntıları Göster
    Benide ekleyebilirsin Varna Teknik Universitesin deyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Olethros

Benide ekleyebilirsin Varna Teknik Universitesin deyim.

Alıntıları Göster
    Ekledim

@Magina
    Projeler, duyurular bölümünden duyurulacaktır. Kendi becerine uygun bir proje olursa tabiki de olur.
  • quote:

Ekledim.

@Ata

Entegre sistem bahsettiğin değil mi?

Değil.Yanlış anlamadıysam sistemin beyiniyle alakalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata

quote:

Ekledim.

@Ata

Bundan mı bahsediyosun:

## DH - Bilgisayar Mühendisleri Odası ##
  • quote:

quote:

quote:

Ekledim.

@Ata

Bundan mı bahsediyosun:

## DH - Bilgisayar Mühendisleri Odası ##

Alıntıları Göster
    herkeze merhabalar.
    arkadaşlar üniversitede bilgisayar muhendisliğini bitirdikten sonra bir yazılım şirketinde çalısmak için hangi evrelerden gecmek gerekir.?fikirlerinizi bekliyorm

• quote:

Orijinalden alıntı: red alert2

herkeze merhabalar.
    arkadaşlar üniversitede bilgisayar muhendisliğini bitirdikten sonra bir yazılım şirketinde çalısmak için hangi evrelerden gecmek gerekir.?fikirlerinizi bekliyorm

Alıntıları Göster
    Evresi yok hocam, zaten sen evlerlerini şirkette geçireceksin.
    Üniversite hayatında meraklı olmak lazım, ondan sonrada tuttugunu koparman lazım.
    Zaten iş hayatına atıldıgında yavas yavas tırmanıyorsun.

• quote:

ODTÜ KKK.Yeni kazandım.

Alıntıları Göster
    ekleyin bnide bilkent üni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3pow3r

ekleyin bnide bilkent üni.

Alıntıları Göster
    Ekledim ;)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.