Şimdi Ara

## DH - Bilgisayar Mühendisleri Odası ## (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.174
Cevap
49
Favori
101.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ODTÜ KKK bu sene kazandım eklersen sevinirim
  • Ekledim.

17 olduk. Var mı arttıran :)
  • benide ekleyin
    izmir ekonomi üni. bu sene kazandım
  • vay be baya arttık ...
  • Beni de yazabilirsin Hacettepe 3. sınıf
  • Hacettepe
  • Ekledim üçünüzü de.

20 ettik. Grubumuz genişliyor. Sesimizi duyuracak seviyeye yaklaşıyoruz. İmzaları da kullanırsak daha etkili olacaktır
  • ben size soru sormak istiyorum.15 yaşındayım ve şimdiden hedefim odtü veya boğaziçi bilgisayar müh. istiyorum.bursanın en iyi okulundayım(lise).Kazanacağıma da inanıyorum.şimdi ben Allah'ın izniyle kazanırsam amerikaya veya başka yabancı ülkelere gitme şansım yüksek mi?ve abim işe başlayınca 1,200 tl ile falan başlarsın dedi.ama o kadar çalış(şuan abim edebiyatda okuyor) öğretmen kadar para mı alacağım.yardımlarınızı bekliyorum.
  • Kendini geliştirmezsen o kadar maaş alabilirsin. Üstelik öğretmenleri de küçümseme, öğretmenliklerin puanı çok yüksek.

Bilgisayar Mühendisliği + Master + Çeşitli Sertifikalar + Yurtdışı iş Deneyimi = 4000-5000YTL maaş

O kadar da zor değil sertifika ve yurtdışı iş deneyimi. Bi de master yurtdışında olursa tadından yenmez.
  • ege üniversitesi hocam beni de ekleyebilirsin :)
  • Ekledim
  • Güzel oda olmuş

Ekleyebilirsin, İTÜ'de okuyorum
  • Dogu Akdeniz Universitesi 3. sinif
  • Ekledim

Liste çok sağlam oldu. Benim Trakya yazık soldu kaldı o kadar İTÜ - ODTÜ - Hacettepe'nin arasında.
  • Aranızda gömülü sistemlerle uğraşan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turksauron

Ekledim

Liste çok sağlam oldu. Benim Trakya yazık soldu kaldı o kadar İTÜ - ODTÜ - Hacettepe'nin arasında.

merak etme bende yanlız kaldım:D
  • dokuz eylul yaz
  • Ekledim.

@Ata

Entegre sistem bahsettiğin değil mi?
  • Beni de ekleyebilirsin.Harran Üni. yeni kazandım
  • Bilgisayar mühendisleri ve adayları sizden ricam var.Mezun olduğunuz liseyi belirtip, össye çalışma yönteminiz hakkında kısa birer bilgi verirseniz çok sevinicem.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.