Şimdi Ara

DH Anti-Futbol grubu.Futboldan nefret edenler! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
0
Favori
21.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Hergün Futbol Oynarım Ve Çok Severim Gerçekten Mükemmmel Bir Oyun Ve Şunu Söyleyeceğim İlk Sayfada Bir Arkadaş

Futbolda Nedir ki dikdörtgen bir geo.cisme küresel bir cismi atmaya çalışıyorsunuz gibi birşey demiş peki basketbol ve voleybolda veya hentbolda nasıl bana anlatırsa çooooook sevinirim...

Ama bende maç muhabbetlerinden nefret ederim olmuş bitmiş birşeyin arkasından 4-5 saat konuşuyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: _uLuC_

Ben Hergün Futbol Oynarım Ve Çok Severim Gerçekten Mükemmmel Bir Oyun Ve Şunu Söyleyeceğim İlk Sayfada Bir Arkadaş

Futbolda Nedir ki dikdörtgen bir geo.cisme küresel bir cismi atmaya çalışıyorsunuz gibi birşey demiş peki basketbol ve voleybolda veya hentbolda nasıl bana anlatırsa çooooook sevinirim...

Ama bende maç muhabbetlerinden nefret ederim olmuş bitmiş birşeyin arkasından 4-5 saat konuşuyorlar

Basketbolda, voleybolda ölümüne takım tutup kavga etmiyorlar.Maç bittikten sonra sokaklara doluşup magandalar gibi havaya ateş etmiyorlar.Maç bittikten sonra bilmem kaç saat yorum yapmıyorlar.
    Düşünsenize herşey kalecinin o anki durumuna bağlı.Ya psikolojisi kötüyse topu tutamayıp gol yerse diğer takım kaybederse.Herşey küçücük birşeye bağlı.İyi olan takım kötü bir kaleci yüzünden başarısız olabilir.Çok saçma çok

• ohha türksün ve futbolu sevmiyosn git öl bencee
  • Ekle hacı
  • futboldan nefret edrim ama iddia oynarım ve ps de futbol oynarım

gruba ekleye bilirisin
  • EklendinizHoşgeldiniz gruba.

Bu arada 90 dakika mı ne futbol programı kriz yüzünden bitirmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtix7 -- 7 Temmuz 2009; 18:59:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinT

beni ekle. nefret ederim.

kimler varmış
  • eğer beni gruba eklemezseniz tv niz pc niz futbol kanalından başka bişey göstermesin herkez size hediye olarak futbol topu alsın
  • Yalnız değilim. Futbol çok boş bir oyun. Birde şöyle basitçe düşünün 1 anlamsız cisim var oratada ve pratik hayatta işe yaramıyor bir sürü insan bunun peşinde koşuyor sırf bir kaleye sokmak için. İzlemekten, takip etmekten haberlerini okumaktan nefret ediyorum. Yalnız oynamayı severim, çünkü oynamak spor yapmaktır sonuçta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fasilgibi

Yalnız değilim. Futbol çok boş bir oyun. Birde şöyle basitçe düşünün 1 anlamsız cisim var oratada ve pratik hayatta işe yaramıyor bir sürü insan bunun peşinde koşuyor sırf bir kaleye sokmak için. İzlemekten, takip etmekten haberlerini okumaktan nefret ediyorum. Yalnız oynamayı severim, çünkü oynamak spor yapmaktır sonuçta.

Sonuç?Ekleyeyim mi?
  • oynamayı severim izlemeyi ve tartışmayı asla
  • 2008 den beri 38 kişi

Bide biz Futbol OYnamayı Sevenler Gurubu açsak heralde 1 günde 100.000'e yakın üye oluruz.

Anlamıyorum bu arkadaşlar küçükken mahallerinde hiç mi maç yapmamışlar hatta ben küçükken mahalle maçları olurdu alt mahalle ile bizim mahallenin maçı asıl onlar zevkli geçerdi.

Çocukluğunuzu yaşayamamış olmanıza üzülüyorum arkadaşlar geçmiş olsun...
  • Futbol erkek işi ellerinin hamuruyla herkes bulaşmasın.
  • uyuz oluyorum futbola çamur atanlara. "yok sana para mı veriyorlar?" diyenler var. arkadaş "her zevk aldığın şeyin karşılığında ücret mi alıyorsun?" diye sormazlar mı adama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakybeky

2008 den beri 38 kişi

Bide biz Futbol OYnamayı Sevenler Gurubu açsak heralde 1 günde 100.000'e yakın üye oluruz.

Anlamıyorum bu arkadaşlar küçükken mahallerinde hiç mi maç yapmamışlar hatta ben küçükken mahalle maçları olurdu alt mahalle ile bizim mahallenin maçı asıl onlar zevkli geçerdi.

Çocukluğunuzu yaşayamamış olmanıza üzülüyorum arkadaşlar geçmiş olsun...

Çocukluğumda mahallede oyun oynamayıp tüm günümü bilgisayar başında geçirdiğim için hiç mi hiç üzülmüyorum.Bunun sayesinde şu anda bilgisayar bilgim ve ingilizcem çok iyi.3 yaşımdan beri bilgisayar kullanıyorum bunun ilerde mesleğimde çok faydası olacak.
    Asıl ben mahallede futbol oynayan çocukları görüp onlara üzülüyorum.

• ekle beni.hep nefret etmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: | Nvidia |

ekle hocam 90 dk zaman kaybı ne saçma o olmadı ama ofsayf geç hocam ya bu arada onursal üye talebim var ( nvidia da yapmadın bari burada yap )

edit: konuyu görünce fark ettim ben tüm sporlardan nefret ediyorum ya

İkisine de kayıt olanlar (istenirse) onursal üye olma hakkına sahip oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtix7 -- 10 Ağustos 2009; 16:29:56 >
  • Bende nefret ediyorumm zaten beceremem hele muhabbeti öldürürr
  • anti-futbol
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.