Şimdi Ara

DH Anti-Futbol grubu.Futboldan nefret edenler! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
0
Favori
21.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dağ bisikleti sporuyla ilgeliniyorum
  • Ohaaaa işte tam benim konum..
    Hemen listeye girmek istiyorum.
    Yaş 31 , Türkiye futbolu'nun son 25-26 senesini yaşadım ve başarılara rağmen FUTBOL'dan hiçbir zaman hazzetmedim.

Lütfen ekle..

Yüzmeden başka spor tanımam...
  • Ben de futbolu sevmeyenlerdenim niye derseniz burada açıkladım çünkü fazlasını söyleyemem bu forumun kurallarını aşar.

http://anindatepki.com/forum/f178/
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtix7

Beyninizi yıkıyorlar.Amaç dikdörtgen içine küre bir geomitrik cisim atmak.

valla ya ne kadar mantıksız.. şu an futbola olan ilgim ve sevgim kayboldu..

quote:

Ahhaha kimya öğretmenimiz bugün mükemmel bir fıkra anlattı

Şimdi Einstein bir gün evde otururken kapı çalar.Einstein kapıyı açar.Karşısındaki adam benim IQ'um 180 der.Einstein çok sevinir davet eder.Fizik astronomi falan konuşuruz der.Sonra başka bir gün yine biri gelir Benim IQ'um 90 der.Einstein onu da alır içeri.Gel seninle siyaset günlük konulardan konuşalım der.Sonraki gün yine kapı çalar.Başka bir adam karşısında.Adam der IQ'um 15.Einstein da der:

'gel seninle futbol konuşalım'

zuhahah koptum, futbola ilgi duyan herkes gerizekalı öyle mi vay be.. gerçekten müthiş bi adamsın sen ya...
  • Futbol sevmem, belki iyi oynayamamamdan da kaynaklanıyordur orasını bilemem. Fakat takım tutarım, milli maçları izlerim. Yine de fanatiklik çok saçma geliyor futbol muhabbetleri ve futbol hakkında her bi haltı bilen ve amerika'yı keşfetmiş gibi sevinçle ve coşkuyla konuşan insanlara da sinir oluyorum.

ÖLÜRÜÜÜÜM FENERRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!

Öl o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PolaR6 -- 3 Ocak 2009; 23:01:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: NayirNolamaz

Futbol bir yasam tarzidir ,futbol sevilmez mi ?

+1
  • beni ekle. nefret ederim.
  • Hocam ekle ya en onursal üye benimdir eminim Nefret ediyom ama herkes futbol konuşuyo kardeşim maç açıp duruyo dövüyom
  • Up...
  • Beni de ekle 4ever Rugby
  • futbol düz mantık olarak şu şekildedir
    bunun bir fıkrasıda vardı;

22 adam bir topun peşinde koşar,kısacık don giyerler,top örümcek ağlarına çarpınca da gol gol diye bağırırlar

bu arada yanlış anlaşılmasın futbolu severim
  • nie bir spora düşman olim ?
  • futbol sevilmez mi yaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlwaysAndForever

quote:

O kadar iğrenç birşeyki.Hele o futbol muhabbetimidir nedir vallaha boğasım geliyor

Ne olcak ya bu fenerin hali

• Ekle beni sevmem
    Bide başlığı "Erkek olupta Futbol 'u sevmiyenler Fan club " gibi bişeyler yaprasan daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi entresan1 -- 4 Mart 2009; 12:47:54 >
  • futbolu hiç ama hiç sevmiyorum nefffret ediyorum o oyundan kesinlikle benide yaz
  • Bence futbolu oynayamıyorsunuz diye sevmiyorsunuz, ya da mesela mahalle maçlarında falan kaleye geçersiniz fazla kilolarınız vardır ve ya maça alınmazsınız vs..Yoksa futbolu sevmemek Futbol olmasaydı benim için hayatımda kocaman bir boşluk olurdu.
  • ben de sevmiyorum.zamanında mahallede çok oynardım eğlenceli oynaması ama izlemeyi yok ispanya ligiymiş yok afrika ligiymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killsomething -- 4 Mart 2009; 16:21:05 >
  • Futbol kulüpleri paraları götürüyorlar,fulbolcular paraya para demiyorlar bizim vatandaşımız ise parası yok karnını doyurmaya gidip maça " re re re ra rara ..."
    Ölürüm fulbol için... Kanım şu renk akıyor vs.vs.

La manyak sen mi kazanıyorsun para bu işten. Kazanıyorsan tamam. Sanane elalem para kazanıyor maçı kazanıyor.
    Ya beni de
  • quote:

Orjinalden alıntı: _PerenaL

Futbolu oynayamayanlar sevmez.(yani bi yerlerini kaldıramayanlar) En azından benm çevremdekiler öyle.

@fanatik123: Messi'yi izlettirirsen futbol vazgeçilmezleri olur.

imzamı atıyorum...(bir de takım tutmayanlar sevmez futbolu)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.