Şimdi Ara

DH-Anadolu Üniversitesi Öğrenci Topluluğu (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.104
Cevap
19
Favori
91.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guard1373

Hocam bana sordular sigara içiyormusun diye. içiyorum ama içeride kullanmam gerekirse dedim.bir binayı sigaralı bi binayı sigarasız ayarlamışlar. odamda ki diğer yatak boştu yan odamda da hazırlık ögrencisi iki arkadas varmıs ben kayıt yaptırdım.Yani olay şu.sen içiyorsun ama yan odandaki adam ya da oda arkadasın rahatsız olursa problem cıkar.bu yüzden mümkünse dısarıda için falan diyebilirler.geçtiğimiz yıllarda sigara kullananlardan bir arkadas da perdeyi yakmıs haliyle işletme sahipleri temkinli yaklasıyor olaya.

Bir binayı sigaralı bi binayı sigarasız ayarlamışlarsa o normal olanı hocam. Öbür türlü yandaki arkadaş sigaradan rahatsız olacak diye sigara içen hiçbir adam içmemezlik yapmaz zaten
  • hazırlık okuyacak olan olup sera vip aparta kayıt yaptıran var mı benim gibi arkadaşlar ?
  • quote:

hazırlık okuyacak olan olup sera vip aparta kayıt yaptıran var mı benim gibi arkadaşlar ?

Ya ben çarşamba gelicem dedim vazgeçicem sanırım, bu sigara olayı beni bozar
  • Valla kardeşim bende her nekadar bırakmayı düşünsemde sigara kullanıyorum. Odalarda içmeyiveririz ya en kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Valla kardeşim bende her nekadar bırakmayı düşünsemde sigara kullanıyorum. Odalarda içmeyiveririz ya en kötü.

Valla ben içerim hocam, hazırlığın kol gibi sınavlarına çalışırken içmicem de ne zaman içicem
  • Tercih senin telefonda şükran hanım ile bi görüş istersen. Ama apart düşünüyorsan bu sistemler üç aşağı beş yukarı aynıdır hocam.

• quote:

Tercih senin telefonda şükran hanım ile bi görüş istersen. Ama apart düşünüyorsan bu sistemler üç aşağı beş yukarı aynıdır hocam.

Hacım ben onunla görüşüp anlaştım bilmiyodum böyle bişey olduğunu yarın tekrar arıcam

• İngilizce muafiyet sınavı için başvuru yapmak gerekiyo mu bir de 15-17si arasnda gidince istediğimiz zaman sınav olabiliyo muyuz anlamadım okulun sitesinde sadece yeterlilik sınavı için saat belirtilmiş ben dönem içerisnde ing derslerini almak istemediğim için sınava girecektim öğrenci işlerini aradım kimse açmıyo yardımcı olabilir misiniz?

• Sera apart lie konuştum rezervemi kaldırdım, sigara yasağı doğruymuş arkadaşlar boş kalan binada sigara odası vs. yok sokağa çıkmak zorundasınız, kesinlikle boşluk yok bu arada kabul etmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puantiyelii

İngilizce muafiyet sınavı için başvuru yapmak gerekiyo mu bir de 15-17si arasnda gidince istediğimiz zaman sınav olabiliyo muyuz anlamadım okulun sitesinde sadece yeterlilik sınavı için saat belirtilmiş ben dönem içerisnde ing derslerini almak istemediğim için sınava girecektim öğrenci işlerini aradım kimse açmıyo yardımcı olabilir misiniz?

Muafiyet sınavı için başvuru aşağıdaki linkten yapılıyor

https://ogr.anadolu.edu.tr/orgun/login.orgn

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

quote:

İngilizce muafiyet sınavı için başvuru yapmak gerekiyo mu bir de 15-17si arasnda gidince istediğimiz zaman sınav olabiliyo muyuz anlamadım okulun sitesinde sadece yeterlilik sınavı için saat belirtilmiş ben dönem içerisnde ing derslerini almak istemediğim için sınava girecektim öğrenci işlerini aradım kimse açmıyo yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler

• arkadaşlar öğrenci otomasyonuna kayıt yaptırmadım sıkıntı çıkar mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

quote:

Teşekkürler

Bu muafiyet sınavı başvurusu 15 eylülde yapılacak sınav için mi?

• bu sene endüstri mühendisliği 2. sınıfa geçen var mı acaba acil yardım gerekiyor
  • quote:

hazırlık okuyacak olan olup sera vip aparta kayıt yaptıran var mı benim gibi arkadaşlar ?

Geçen sene kaldım orada hazırlıkta. Doğalgaz ve elektrik için toplam 100 lirayı geçti mi ücret alıyorlar. Bir de hangi şube ve ne kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizerkan07 -- 12 Eylül 2015; 0:55:41 >
  • tolunay aparta kayıt oldum fikri olan bir kaç yere baktım f/p gibi gözüktü bana ama yanılmamışımdır umarım.
  • ata yurt var mı?
  • Kırmızı 4 e binebilmek için illa eskart mı gerekiyor yoksa normal para verip de binebiliyor muyuz?

• FrkN67 F kullanıcısına yanıt
    para veremezsin, bayilerde tek geçişlik bilet satılıyor ya onlardan alacaksın ya da eskart
  • quote:

Orijinalden alıntı: darevil05

para veremezsin, bayilerde tek geçişlik bilet satılıyor ya onlardan alacaksın ya da eskart

Bayramda çıkarttırabiliyor muyuz bu eskartı hocam?

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.