Şimdi Ara

DH-Anadolu Üniversitesi Öğrenci Topluluğu (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.105
Cevap
19
Favori
91.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

Bende böteye yerleştim.E-kayıt yapınca yurt olayını nasıl halledebiliriz?Okullar başlamadan 2 gün önce gitsek yurt bulabilir miyiz?Yada e-kayıt yaptırmadan normal kayıda gidip her şeyi o zaman mı halledelim?

Normal kayıt yap, git her şeyi zamanında hallet yoksa sıkıntı çekebilirsin. Hem gidip görmüş olursun

Normal kayıta gitmeden önce yapmamız gereken ön kayıt vb var mı acaba hocam?

Benim zamanımda yoktu yani ben yapmadım. Gittim belgelerimle kayıt yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Okula bugün kayıt oldum anasis şifremi de aldım ama bir türlü ders seçimi yapamadım.Kayıtta görevli bir şeyler demişti ama başka bir yere odaklanmıştım o sıralar
  • Arkadaslar hukuk fakultesinde okuyanlar bana yardimci olur musunuz? Gecis yapacagim da bazi sorularim var

• Ing iktisat 2 veya 3.Sınıfta okuyan var mı?

• Bu sene fen fakültesi biyoloji kazandım. Aklımda bazı sorular var hazırlık okumak ya da okumamak, barınma, muafiyet sınavları vs. Yardımcı olabilecek biri var mıdır?
  • Almancaya yada İngilizce öğretmenliği okuyan var mi

• Arkadaşlar selamlar,
    Espark'a yakın bir yerde yaşayan ve ev arkadaşı arayan var mı?
    Yüksek Lisans için geldim ancak barınma sıkıntısı içerisindeyim.
    Eşyalı eve konmayı bekliyorum, haftada 2 ilâ 3 gün dersim var gerisini bir part time işte değerlendireceğim. Ev çoğunluk size kalacak, yatağıma kötü şeyler yapmadığınız sürece sorun yok :)
  • inşaat okuyan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Arkadaşlar selamlar,
    Eşyalı eve konmayı bekliyorum, haftada 2 ilâ 3 gün dersim var gerisini bir part time işte değerlendireceğim. Ev çoğunluk size kalacak, yatağıma kötü şeyler yapmadığınız sürece sorun yok :)

Hocam fb'daki eskişehir kelepir eşyalar sayfasına yazarsan ordan ev arkadaşı bulma ihtimalin daha fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Arkadaşlar selamlar,

Hocam fb'daki eskişehir kelepir eşyalar sayfasına yazarsan ordan ev arkadaşı bulma ihtimalin daha fazla.

Hepsine yazdim hocam, kyk geldi 2ay sonunda ona gectim bende. Tekirdag a git gel falan yapiyorum takiliyorum :)

• İng işletme iktisat okuyanlar memnun musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reodentreomantik

İng işletme iktisat okuyanlar memnun musunuz ?

Şunu bi uplayalım ben de merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse yok mu?

• İng. İşletme okuyordum.
    Burada altını çizmem gereken bölüm -dum kısmı olmalı.

İşletme adına konuşuyorum ama derslerin çoğu benzer ya da aynı, iktisat için de geçerlidir.

Başarılı, kariyerli akademisyenler var. Ama çoğunlukta değiller. İngilizce kurduğu cümlenin devamını getiremeyen akademisyenler mevcut bölümde. Asistanları ile derse giriyorlar. Kadın konuşmaya başlayınca öğrenciler de asistanları da utancından yere falan bakıyor. O kadar sefil bir durum.
    Hazırlık eğitimi yeterli değil. Gelen öğrenciler dersi anlamayı bırakın, konuyu bile anlamıyor.

Bu charttaki x neyi temsil ediyordu? sorusuna 17 diyeni duydu bu kulaklar. Çoğunluk anlasa gülecek, kimse durumun farkında değil.

Gerçekten iyi hocalar da var. Ahmet Emre Demirci mesela benim hatırladığım. Onunla da son dersimizde Lisans eğitimini bırakacağını, Lisans öğrencilerinin delikli kova olduğunu, ne versen boşalıp gittiğini söylemişti.
    İyi hocalar da Yüksek Lisans'a geçmiş. Ya beceriksiz, ya da yaşlı ve kadroyu tuttuğu için bırakmayan hocalar lisansta kalmış.

Ben 2 sene dayanbildim. Bıraktım.

Başka sorun varsa cevaplayabilirim. Yukarıdakiler tabii ki sadece benim görüşlerimdir.

• Edizkowicz kullanıcısına yanıt
    PM attım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayar mühendisliği okumak mantıklı mı Anadoluda?
  • inşaata giden var mı?
  • BlondeBomb B kullanıcısına yanıt
    Bu seneye kadar evet ama bu seneden sonra hayır

• PeerNet* kullanıcısına yanıt
    yazdım da Anadoluyu gelmedi yerleşemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlondeBomb

yazdım da Anadoluyu gelmedi yerleşemedim

Allah korumuş kardeş, Hakkında hayırlısı olsun. Bize'de vasıflı, egosuz hoca'lar nasip olsun
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.