Şimdi Ara

DH AKREP BURCUNDA DOĞANLAR (24 Ekim- 22 Kasım) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
12.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben akrep burcuyum erkekleri seksomanyak alkolik tiplerdir..
  • Valla ben de 28 ekimde dogdum soylenenlerin hepsi olmasa da cok buyuk bi kismi benım ıcın dogru :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion077 -- 2 Ekim 2011; 11:56:09 >
  • 23 Ekim – 21 Kasım
    Tanrı Poseidon’un oğlu Orion, dev bir avcıdır. Sonunda kendisine gönlünü kaptıran Eos tarafından Delos’a götürülür. Burada Artemis’e ya da O’nun avcı kızlarından birine aşık olan Orion’un üstüne, Artemis tarafından bir akrep salınır. Akrep, Orion’u topuğundan sokarak öldürür. Artemis, akrebi bir burç, Orion’u da gökte bir yıldız haline getirir. Orion yıldızının Akrep burcundan her zaman uzaklaşması bundandır.
    Akrep burcunun sembolü, karanlık, gizemli ve gölgelerini göstermeyen bir varlık olan akrebin bacaklarını ve kuyruğunu gösterir.
    Zodyak’taki sekizinci burç olarak Akrep, insanın kozmozdaki evrimsel macerasının da sekizinci aşamasını semboliz eder. Akrep’in temel motifi yaşam-ölüm siklusundaki gizemleri çözmek ve insan duygularını anlamak ve kontrol etmektir. Bütün Akrepler yaşam ve ölümün gizemlerine merak duymasalar da, muhakkak yaşamlarının bir döneminde gizemlerle ilgilenirler. Özellikle insanlar olmak kaydıyla, her şeyin hayatiyet mekanizmasına karşı büyük bir merak duyarlar. Fiziksel ve ruhsal anlamdaki rejenerasyon yetenekleri ve güçleri inanılmaz boyutlardadır. Zamanla bu yeteneklerini diğer insanlara şifa vermek için de kullanırlar. (alintidir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagacity -- 28 Ekim 2011; 11:39:01 >

• 29 Ekim yarın dogum gunum Forumda kutluyoruz beyler
  • 31 Ekim

Lütfen konuyu farklı boyutlara taşımayın.

Yazılanların %90 gerçekten bana uyuyor. Özellikle kıskançlık ve etkili konuşma
  • 22.kasım.1986 akşam saat 9:30

Bazen akrep bazen yay mı oluyorum şimid ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultramarine caeruleum -- 28 Ekim 2011; 16:49:43 >
  • sevdikleri şeyin b*k unu çıkarıp sonra kenara atan insandır bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalayer

sevdikleri şeyin b*k unu çıkarıp sonra kenara atan insandır bunlar.

Ben aksine bu konuda akreplerin edilgen taraf olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qokhan91

29 Ekim yarın dogum gunum Forumda kutluyoruz beyler

Dogum günün kutlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpay86

22.kasım.1986 akşam saat 9:30

Bazen akrep bazen yay mı oluyorum şimid ben

sen yaysin muhtemelen yukselenin de aslan
  • 2 Kasım
  • Yakın bi kız arkadaşım akrep. Ve süper bi insan cidden,hem zeki,hem eğlenceli,hem dobra dobra.ve etrafına güzel bir enerji yayıyor.kıskançlık,kin vs. bunlarla karşılaşmadım çünkü aramız baya iyidir :D akreplerin genelde muhabbetli tipler olduklarına inanıyorum nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

Sekse düşkündürler. Hatta ilginç bir bilgi vereyim, tam akrep burcu olanlarda, kasım ayında doğanlar tam akrepdi galiba, kunduracı göğüs kafesi gözükebilir. Hep 1. olmak isterler, çok hırslıdırlar. Hedeflerinden kolay kolay vazgeçmezler. Sevgiyi bile kıskanırlar, en çok ben sevileyim, bana ilgi gösterilsin isterler.

20 Kasım
  • 4 kasım
  • 5 kasim bende :) asi ve cok gizemliyimdir. Yazilan tum ozellikler hardcore ayarinda mevcut bende :) en cok hosuma giden ise burcumu sorduklarinda akrep dedigimdeki yuz ifadeleri izlemek :D bi yuzlerini eksitiyolarr boyle bi somurtuyolar, gorende sanacak tum akreplerin tecavuzune ugramista diger burclar gelip kurtarmis :D neyse nedir bu arkadaslar sexe duskunlugumuz? ozel uretimli ekran karti gibi hissediyorum kendimi, digerlerine gore oyunlardan daha yuksek fps daha cok zevk aliyoz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 Kasım kimi yerlerde yay diye geçer arada kalmanın dengesizliğin en saf halidir 22 Kasım hiçbirşeye benzemez.

• 1 kasım akar... (1.11.1... oluyoya...) nick imdeki 1 lerde oradan geliyor o değil doğum tarihinde 1 olanlar ın liderlik vasfı olurmuş bizim de hepimizde minimum 3 tane 1 var (../11/1...), bende burcun özelliklerinin neredeyse hepsini taşıyorum....tek dileğim akrep burcu bi sevgilimin olması....
    @nazli35 o kız ark. ını bana ayarlasana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.Frankenstein -- 7 Eylül 2012; 2:00:24 >

• 21 kasım 1 günle kaçırdım kıskançlık çok kötü bişey(aşırısı)
  • akrep burcunun tüm özellikleri tamamıyla uyuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende akrep burcuyum. Yazılanlar kadar kıskanç değilim. Ama diğer özellikler uyuyor.
    Bi ortamda akrep burcuyum deyince tüm kızlar "yaaaa sizde hemen aldatırsınız canım" deyiyor ya onun tartışması tam bir bomba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.