Şimdi Ara

DH AKREP BURCUNDA DOĞANLAR (24 Ekim- 22 Kasım) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
2
Favori
12.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paylaşıma devam arkadaşlar akrep olup yoğunluktan mütevelit hala bu sayfayı bulamayanlar olduğunu düşünüyorum. Akrepler için bir iş tam ve kesin doğrulukla yapılmalı. asla eksik yarım olamaz. O yüzdendir ki Akrepler aslında iyi birer öğrencidirler. Her türlü görevi harfiyyen yerin getirirler. Akrepler Genel de 1 nci adam değil 1 nci adamı yöneten 2 nci adam olmayı benimserler. Gözönünde olmayı pek sevmezler.

Soru: Hangi TV dizilerini ve programlarını izliyorsunuz ?

El Cevap: 24, House M.D., The Jay Leno Show, Belgesel, Fringe, Kyle XY, CSI:NY, The 4400, Dexter, Lost (bir süre sonra sıktı), Behzat Ç., Prison Break şimdilik aklıma gelenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagacity -- 29 Mart 2011; 8:28:32 >
  • akrep demişken birkaç birşey yazmak istedim
    akrepler aşkı çok iyi hissettiren bir burç,doğruya doğru.
    tüm akrep erkeklerinde bir özellik vardır fiziksel olarak,yakışıklı olmasa bile mutlaka cezbedici bir havaları vardır.doğaları böyledir.akreplerin ayrıca bakışları çok etkileyicidr.duygusal,masum ve çekici bakarlar.
    çok iyi konuşmacıdırlar,karşısındakini aslında doğal haliyle etkiler.özel birşey yapmaz.sohbet etmesi bile yeter.
    yalnız kimse bir akreple uzun süre birlikte olacağını sanmasın.heran gidebilir.ruhsal olarak.
    ruh halleri değişkendir ve sizin bunu anlamanız çok zor olur.içindekileri asla yansıtmaz.
    çok iyi gizler.çok duygusaldır ama belli etmez.hisleri kuvetlidir,herşeyi anlar.
    sizi dinlemiyormuş ya da ilgilenmiyormuş gbi davranırlar ama aslında herşeyin farkındadırlar.
    sevgili anlamında da karşısındakine hemen güvenmez.çok sınar karşısındakini.ama hissettirmez.
    güvenini kazanırsanız,çok iyi arkadaş,sevgili,eş olabilirler.
    babam akrep

• 11 Kasım. Seviyorum burcumu. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagacity

paylaşıma devam arkadaşlar akrep olup yoğunluktan mütevelit hala bu sayfayı bulamayanlar olduğunu düşünüyorum. Akrepler için bir iş tam ve kesin doğrulukla yapılmalı. asla eksik yarım olamaz. O yüzdendir ki Akrepler aslında iyi birer öğrencidirler. Her türlü görevi harfiyyen yerin getirirler. Akrepler Genel de 1 nci adam değil 1 nci adamı yöneten 2 nci adam olmayı benimserler. Gözönünde olmayı pek sevmezler.

Soru: Hangi TV dizilerini ve programlarını izliyorsunuz ?

El Cevap: 24, House M.D., The Jay Leno Show, Belgesel, Fringe, Kyle XY, CSI:NY, The 4400, Dexter, Lost (bir süre sonra sıktı), Behzet Ç., Prison Break şimdilik aklıma gelenler.

ben de 21 kasımlı bir akrep olarak yazdıklarınıza sonuna kadar takılıyorum..
    hele hele ''Akrepler Genel de 1 nci adam değil 1 nci adamı yöneten 2 nci adam olmayı benimserler. Gözönünde olmayı pek sevmezler." tespitiniz beni benden aldı..
    tebrikler.
    .

• 30 Ekim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lfliliberty

akrep demişken birkaç birşey yazmak istedim
    tüm akrep erkeklerinde bir özellik vardır fiziksel olarak,yakışıklı olmasa bile mutlaka cezbedici bir havaları vardır.doğaları böyledir.akreplerin ayrıca bakışları çok etkileyicidr.duygusal,masum ve çekici bakarlar.
    çok iyi konuşmacıdırlar,karşısındakini aslında doğal haliyle etkiler.özel birşey yapmaz.sohbet etmesi bile yeter.
    yalnız kimse bir akreple uzun süre birlikte olacağını sanmasın.heran gidebilir.ruhsal olarak.
    ruh halleri değişkendir ve sizin bunu anlamanız çok zor olur.içindekileri asla yansıtmaz.
    çok iyi gizler.çok duygusaldır ama belli etmez.hisleri kuvetlidir,herşeyi anlar.
    sizi dinlemiyormuş ya da ilgilenmiyormuş gbi davranırlar ama aslında herşeyin farkındadırlar.
    sevgili anlamında da karşısındakine hemen güvenmez.çok sınar karşısındakini.ama hissettirmez.
    babam akrep

+1907.

4 Kasım.

• 22 Kasım eskiden yay biliyordum burcumu bazı gazetelerde öyle gösteriyordu diye hatırlıyorum herhalde herhalde aradayım
  • quote:

babam akrep

klavyene saglık.
    gözlerimiz gercekten muhteşem

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

quote:

babam akrep

klavyene saglık.

Forumda Aşk dolu dakikalar.

• quote:

akrepler aşkı çok iyi hissettiren bir burç,doğruya doğru. tüm akrep erkeklerinde bir özellik vardır fiziksel olarak,yakışıklı olmasa bile mutlaka cezbedici bir havaları vardır.doğaları böyledir.akreplerin ayrıca bakışları çok etkileyicidr.duygusal,masum ve çekici bakarlar. çok iyi konuşmacıdırlar,karşısındakini aslında doğal haliyle etkiler.özel birşey yapmaz.sohbet etmesi bile yeter. yalnız kimse bir akreple uzun süre birlikte olacağını sanmasın.heran gidebilir.ruhsal olarak. ruh halleri değişkendir ve sizin bunu anlamanız çok zor olur.içindekileri asla yansıtmaz. çok iyi gizler.çok duygusaldır ama belli etmez.hisleri kuvetlidir,herşeyi anlar. sizi dinlemiyormuş ya da ilgilenmiyormuş gbi davranırlar ama aslında herşeyin farkındadırlar. sevgili anlamında da karşısındakine hemen güvenmez.çok sınar karşısındakini.ama hissettirmez. güvenini kazanırsanız,çok iyi arkadaş,sevgili,eş olabilirler. babam akrep

Çok iyi gidiyoruz. Tespitler yerinde. Akrepler genelde diğer insanlardan farklı olduklarını , farklı düşündüklerini, mevzulara farklı yaklaştıklarını, alışılmışın dışına çıkmaya meyilli, kimsenin akıl sır erdiremeyeceği yolları bilen, bilmese bile bunları bulmak için uğraşan bir anlamda dünyaya farklı gözle bakan insanlardır. Zaten hayat farklı bakabilmek değilmidir.

Örneğin bugünlerde öğrendiğim sıradan insanların pek önemsemediği ama özellikle Akreplerin ilgiyle takip edecekleri, hatta deneyip görüşlerini yazacakları, sorgulayacakları 2 konu var. birincisi Orgonit ikincisi ise Gıda intoleransı. Akrep olmanın bir başka farklılığı da böylesine iki ayrı konu yu bir araya getirip üzerinde düşünebilmektir diye düşünüyorum. Gerçi ikisi de sağlıkla ilgili çok da farklı konular değil ama..

Not: 10-15 sene öncesinden Parapiskolojik konulardan Astral Seyehat de ilgimi çekmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagacity -- 29 Mart 2011; 10:09:38 >

• Sayın lfliliberty'nin yazdıklarından hareketle Akreplerin En Belirgin ve NET özelliklerini Bir bakışta Akrepleri Tanıma klavuzu olarak Maddeler halinde yazmak istiyorum;
    1- Tüm Akrep Erkekleri Fiziksel Olarak Yakışıklı Olmasa da Mutlaka Cezbedici Bir Havaları Vardır.
    2-Akrep Bakışları Çok Etkilidir. Adeta Baktığı Kişiyi Delip Geçer.
    3-Çok iyi konuşmacıdırlar
    4-Ruh halleri çok değişkendir.
    5-İçindekileri Asla yansıtmaz. (O yüzden sık sık yanlış anlaşılmalar, hayal kırıklıkları olabilir)
    6-Çok Duygusaldır. Ama Belli Etmez, Hisleri Kuvvetlidir, Herşeyi Anlar.
    7-Her Şeyin Farkındadırlar.
    8-Çok İyi Arkadaş Olurlar Elbette Güvenlerini Kazanırsanız. Asla Çok iyi bir Akrep Arkadaşınızın Güvenini Suistimal Etmeyin.
  • Akrep kadını nasıl balık ile anlaşıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darbeli Matkap

quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

quote:

babam akrep

klavyene saglık.

Forumda Aşk dolu dakikalar.

gözlemleriniz yazacaktım olmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Clive

Akrep kadını nasıl balık ile anlaşıyor mu
    Akrep ile balık aynı grupta(su gurubu) oldukları için iyi anlaşırlar.
  • 7 kasım. Akrep burcunu seven birini hiç görmedim. Akrepten kaynaklanıyor herhalde.
  • yazdıklarımın doğruluğundan şüphem yok.
    tenzi ederek söylüyorum aslında akrepleri pek tanımadım sadece gözlemlerimi ve hislerimi yazdım bir nevi.
    akrepleri seven yokmu gibisinden birşey okudum.akrepleri birçok kişi sever.ama akrep kalmayı seçerse.
    biraz geçmişte yaşama huylarıda olduğundan aşka açılmaları(tamamen) zordur.
    kendi grubuyla çok iyi anlaşır ama balık zorlayabilir.
    buarada yükselen burç da çok önemli,çoğu insan yükselenini yanlış biliyor.birini tanıyorum yükseleninin akrep olduğunu bilmiyor ama yaşantısından öyle belliki
    yükselen de sadece doğum saati ve tarih gibi sallamasyon yerlerden bakmayın.doğduğun şehir,ay gün yıl,doğum saati ve şehrin koordinatlarıyla birlikte çıkan sonuç kesindir.çoğu yerlerde 2seçenek çıkıyor.yorumcu.com da ay-güneş hesaplamasına bakın.
    ay burcu da çıkıcak;ay burcuda ilişkilerdeki,(aşk-arkadaşlık-aile vs) tutumunuzu,davranışlarınızı belirliyor.
    en zor olanıysa bir ateş grubunun yükseleninin su olmasıdır,ya da tam tersi.allah kolaylık versin

• quote:

Orijinalden alıntı: Clive

Akrep kadını nasıl balık ile anlaşıyor mu

anlaşır ama akrep kadını başlı başına pek çekilmez.kuruntucu,şüpheci ve çok ayrıntıcıdır.sevgili anlamında düşün artık,kafan rahat ederse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dances with Wolves

22 Kasım eskiden yay biliyordum burcumu bazı gazetelerde öyle gösteriyordu diye hatırlıyorum herhalde herhalde aradayım

sen yaysın.kafan karışmasın
    21inden sonra değişir genelde burçlar.ama astrologlar böyle tarihtekileri daha iyi inceliyorlar kesin sonuç amaçlı.ama yaysın bence.
  • Akrebin gözleri akrebin akrep .. ben de akrep burcuyum 21 kasım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.