Şimdi Ara

DH AKREP BURCUNDA DOĞANLAR (24 Ekim- 22 Kasım) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
2
Favori
12.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• O değil de dün(1 kasım) doğumgünümdü. Gittim istiklalde bildiğim bi yere oturdum mal mal tek başıma. Sonra baktım yan masadan diğer masalara pasta falan gidiyor. Sordum garsona doğumgünü mü var diye evet dedi. Yan masadaki elemanlardan birine sordum kimin doğumgünü diye kızın biri 'benim' dedi. Benim de bugün dedim, kutlaştık falan sonra benim masaya baktı, tek olan şişeme baktı, 'yalnız mısın', 'gel beraber kutlayalım' dedi. Hayır dedim sağol. Yine bir doğumgünümü daha batırdım sanırım.
  • Ben de 21 Kasım. Son günü. Bazen yay dan da alıyorum özellikleri sanki.

Yükselenim de akrep oysa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent37

akrep demişken birkaç birşey yazmak istedim
    akrepler aşkı çok iyi hissettiren bir burç,doğruya doğru.
    tüm akrep erkeklerinde bir özellik vardır fiziksel olarak,yakışıklı olmasa bile mutlaka cezbedici bir havaları vardır.doğaları böyledir.akreplerin ayrıca bakışları çok etkileyicidr.duygusal,masum ve çekici bakarlar.
    çok iyi konuşmacıdırlar,karşısındakini aslında doğal haliyle etkiler.özel birşey yapmaz.sohbet etmesi bile yeter.
    yalnız kimse bir akreple uzun süre birlikte olacağını sanmasın.heran gidebilir.ruhsal olarak.
    ruh halleri değişkendir ve sizin bunu anlamanız çok zor olur.içindekileri asla yansıtmaz.
    çok iyi gizler.çok duygusaldır ama belli etmez.hisleri kuvetlidir,herşeyi anlar.
    sizi dinlemiyormuş ya da ilgilenmiyormuş gbi davranırlar ama aslında herşeyin farkındadırlar.
    sevgili anlamında da karşısındakine hemen güvenmez.çok sınar karşısındakini.ama hissettirmez.
    güvenini kazanırsanız,çok iyi arkadaş,sevgili,eş olabilirler.
    babam akrep

Kendimi buldum bu yazıda. Sevgilim biliyo allahtan huylarımı bu yazıyı da gösteririm yarın akşam üzeri ona beni benden iyi tanıyo valla aynılarını o da söylemişti

Edit: 10 Kasım doğumluyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 2 Kasım 2013; 0:37:14 >

• bende 4 kasım doğumluyum ama 4 yıldır mutsuzum ne iş
  • ekleyin 10 kasim dogumluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhankaldırım -- 2 Kasım 2013; 11:11:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün doğum günüm akrep burcuyum

Bu arada burçlara göre karakterler şöyledir böyledir demek kadar saçma bir şey yok.7 milyar insanı 12 kategoriye ayırmak nasıl bir beynin ürünüdür
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Bugün doğum günüm akrep burcuyum

Bu arada burçlara göre karakterler şöyledir böyledir demek kadar saçma bir şey yok.7 milyar insanı 12 kategoriye ayırmak nasıl bir beynin ürünüdür

seninle aynı burçlu olmaktan utanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

quote:

Senin benim mesajımı alıntılaman bile beni utandırıyor.Az ötede yaşa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

quote:

Senin benim mesajımı alıntılaman bile beni utandırıyor.Az ötede yaşa

ooooooo manyak laf manyak

• DH AKREP BURCUNDA DOĞANLAR (24 Ekim- 22 Kasım)

DH AKREP BURCUNDA DOĞANLAR (24 Ekim- 22 Kasım)

• genel olarak iyi olsada Akrebin özelliklerini insanların canını yakmakla kullanan insanlarda var. Ben balık burcuyum ve son deneyimim bi akrep burcuyla oldu.Gerçekten ne olduğunu bile tam çözemeden yolları ayırdık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

genel olarak iyi olsada Akrebin özelliklerini insanların canını yakmakla kullanan insanlarda var. Ben balık burcuyum ve son deneyimim bi akrep burcuyla oldu.Gerçekten ne olduğunu bile tam çözemeden yolları ayırdık.

Güneş Akrep'ler zorlar.Akrep ay,yükselen ya da stelyum da zorluyor ama Güneş sonuçta mizacımızı ve özümüzü gösterdiğinden daha zorlaşıyor.Bende Balık stelyumu ve Balık yükselen bir Koç olarak,Güneş Akreplerle yapamıyorum.Onları iyi tanıyorum,seviyorum da ama cesaret ve sabır gerekiyor...
    Can yakarlar,intikam alırlar,kin beslerler,hatanızı yüzünüze vururlar ve acısını çıkartmadan asla o eski kişiyi karşınızda göremezsiniz çünkü artık rakibiniz olmuştur...
    Bağışlamayı,iyileştirmeyi,affetmeyi pek bilmezler.Sizinle yine konuşabilir yine bir araya gelebilir belki ama farklı bir yüzüyle gelir ve size her baktığında o günü hatırlar...
    Su grupları yapıları itibariyle sessiz,sakin,ruhsal ve duygusal bir profil oluştururlar.Fakat su'ların içinde en esrarengiz ve gizemli olan Akrep'tir.
    Balık,değişken grup da yer aldığı için,davranış ve his anlamında değişkenliği sık olur.Gel gitleri çoktur balığın.Ruhsal aleme yatkınlığı da onun buradan soyutlanmasına sebep olur.Değişken tüm burçlar,dengeyi oluşturmaya çabalar.Balık bu dengeyi ruhunda ayarlar.(ikizler,balık,başak,yay)
    Yengeç,alıngandır.Ev düzenine ve aile hayatına müdahale etmedikten sonra sizinle çok iyi anlaşır.Empati kişilerdir ve herkese açıktır kalpleri,incitmeyin yeter ;)
    Akrep,düşüncesinden asla vazgeçmez.Karar verdiyse,bu değişmez.İçinde yangınlar yanar,kimler ölür,kimler doğar bunu sadece o bilir.Plüto,ölüm ve yeniden doğuş gezegenidir.Mars ise yakıp yıkar...
    Sabit nitelik de olduğu için maalesef kararlarından dönmez.Diğer tüm sabit'ler de öyledir.Aslan,Kova,Boğa.
    Bana sorsalar en zor burçlar hangileri diye,ben kesinlikle Akrep,Aslan derim.
    Ne diyim dikkat edin yeter

• Tam tipik bir akrebim sucu burca atacak degilim ama burcumun tum kotu ozelliklerini barindiririm affetmem acimam hirsliyim en iyi olmak bile yetmez herkes basarisiz olsun isterim kiskancim ilgi arsiziyim icime kapaliyim

• 9 Kasım

%100 AKREP burcuyum. Öyle bi' akrebim ki gazetedeki astroloji köşesindeki akrep simgesi ben olurum , öyle yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Tam tipik bir akrebim sucu burca atacak degilim ama burcumun tum kotu ozelliklerini barindiririm affetmem acimam hirsliyim en iyi olmak bile yetmez herkes basarisiz olsun isterim kiskancim ilgi arsiziyim icime kapaliyim

@TÜRK-İŞKENCE
    Acaba bendeki bu güç sevdası akrepten mi geliyor?

• Genelleme yapmak nekadar doğru bilmiyorum ama tanıdığım akrepler genelde kötü niyetli ve kinci oluyordu. özellikle kızları çok sinsi ve aldatmaya meyilli.

• Klasik bir akrep olarak aranızdayım.

Neredeyse bütün özelliklerini taşıyorum. Kötülerini bile
  • sagacity S kullanıcısına yanıt
    Haklısın kardeş bende 22 kasımda doğdum Sarp sınır kapısının yakınlarında yaşıyorum
  • Dün doğum günümdü 7 kasım. Halis muhlis bir akrebim. Söylenen özelliklerin hepsi var bende hatta bir an beni tarif ediyorlar sandım. Ama burcumun özelliklerini sevmiyorum. İnsanı içten içe kemiren, yoran, bitiren bir burç akrep.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.