Şimdi Ara

DH AKREP BURCUNDA DOĞANLAR (24 Ekim- 22 Kasım) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
2
Favori
12.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 Kasim bende burcumun ozelliklerini tasiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 Kasım severim burcumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: LionHearted

4 kasım

Oha aynı gün
    Akrepler liderci yapıya sahiplerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Darbeli Matkap

quote:

Orijinalden alıntı: lfliliberty

akrep demişken birkaç birşey yazmak istedim
    akrepler aşkı çok iyi hissettiren bir burç,doğruya doğru.
    tüm akrep erkeklerinde bir özellik vardır fiziksel olarak,yakışıklı olmasa bile mutlaka cezbedici bir havaları vardır.doğaları böyledir.akreplerin ayrıca bakışları çok etkileyicidr.duygusal,masum ve çekici bakarlar.
    çok iyi konuşmacıdırlar,karşısındakini aslında doğal haliyle etkiler.özel birşey yapmaz.sohbet etmesi bile yeter.
    yalnız kimse bir akreple uzun süre birlikte olacağını sanmasın.heran gidebilir.ruhsal olarak.
    ruh halleri değişkendir ve sizin bunu anlamanız çok zor olur.içindekileri asla yansıtmaz.
    çok iyi gizler.çok duygusaldır ama belli etmez.hisleri kuvetlidir,herşeyi anlar.
    sizi dinlemiyormuş ya da ilgilenmiyormuş gbi davranırlar ama aslında herşeyin farkındadırlar.
    sevgili anlamında da karşısındakine hemen güvenmez.çok sınar karşısındakini.ama hissettirmez.
    güvenini kazanırsanız,çok iyi arkadaş,sevgili,eş olabilirler.
    babam akrep

+1907.

4 Kasım.

+1111
    Bakışlarımı insanlar çok beğeniyor 5 kasımda doğarak akrep oldum.Ablamda akrep benim oda yukardaki gibi.
    Birde şu varki çoğu açık sözlüdür bende biraz fazla o ayrı :D

• /

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lunarstrain -- 19 Aralık 2020; 20:26:17 >
  • biz akrep burçlarının en çekici yanı gözleridir.

akrep burcuyum, yükselenim de akrep.

kıskancım, az egoistim, gıcığım, haksızlığa gelemem, umursamazım, mütevaziyim, çocuk gibiyim, sessizim, utangacım, sinirliyim, sadığım. üşengecim.

akrep burcunda birini seviyorum üstelik. çok zor bu burçta olmak ama, en asil burç da akreptir.

ayrıca akrep-akrep uyumunu bilen varsa lütfen yazabilirmi?
  • akrepler su grupları ile iyi anlaşır. turknet astroloji sayfasından takip ederim tavsiye ederim birde nuray sayarı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagacity

paylaşıma devam arkadaşlar akrep olup yoğunluktan mütevelit hala bu sayfayı bulamayanlar olduğunu düşünüyorum. Akrepler için bir iş tam ve kesin doğrulukla yapılmalı. asla eksik yarım olamaz. O yüzdendir ki Akrepler aslında iyi birer öğrencidirler. Her türlü görevi harfiyyen yerin getirirler. Akrepler Genel de 1 nci adam değil 1 nci adamı yöneten 2 nci adam olmayı benimserler. Gözönünde olmayı pek sevmezler.

Soru: Hangi TV dizilerini ve programlarını izliyorsunuz ?

El Cevap: 24, House M.D., The Jay Leno Show, Belgesel, Fringe, Kyle XY, CSI:NY, The 4400, Dexter, Lost (bir süre sonra sıktı), Behzat Ç., Prison Break şimdilik aklıma gelenler.

yanlış akrepler tam tersi hep birinci olmayı isterler.2. olanlar yengeç başak ve ikizlerdir.başka bir kaç tane daha burç olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: static.ip

quote:

Orijinalden alıntı: levent37

akrep demişken birkaç birşey yazmak istedim
    akrepler aşkı çok iyi hissettiren bir burç,doğruya doğru.
    tüm akrep erkeklerinde bir özellik vardır fiziksel olarak,yakışıklı olmasa bile mutlaka cezbedici bir havaları vardır.doğaları böyledir.akreplerin ayrıca bakışları çok etkileyicidr.duygusal,masum ve çekici bakarlar.
    çok iyi konuşmacıdırlar,karşısındakini aslında doğal haliyle etkiler.özel birşey yapmaz.sohbet etmesi bile yeter.
    yalnız kimse bir akreple uzun süre birlikte olacağını sanmasın.heran gidebilir.ruhsal olarak.
    ruh halleri değişkendir ve sizin bunu anlamanız çok zor olur.içindekileri asla yansıtmaz.
    çok iyi gizler.çok duygusaldır ama belli etmez.hisleri kuvetlidir,herşeyi anlar.
    sizi dinlemiyormuş ya da ilgilenmiyormuş gbi davranırlar ama aslında herşeyin farkındadırlar.
    sevgili anlamında da karşısındakine hemen güvenmez.çok sınar karşısındakini.ama hissettirmez.
    güvenini kazanırsanız,çok iyi arkadaş,sevgili,eş olabilirler.
    babam akrep

Siz hangi burçsunuz ve babanızı nasıl buluyorsunuz yani akrep olan babanızdan memnun musunuz?

Babam olduğu için seviyorum elbette.
    Şimdi genelleme yaparsak akrepler sessiz ilerler ama sonunda şoka uğratırlar ve bu adamlar agresiftir bunu söyleyeyim.Ne yazık ki ben akrep ve aslanları hayatımı çekiyorum babamı bile :D
    Hepimizin bir doğum astroloji haritası var ve çekildiğimiz potansiyel kişiler bellidir.
    Akrepler anlaşılması zor kişilerdir Çünkü iç dünyaları gizlidir ve çok az insan onların özünü görebilir.
    Ben koç burcuyum fakat yükselenim balık.yükselen sebebiyle ve 7.evimde ki plüto yüzünden akrepleri buluyorum
    Hayırdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spiritüales -- 15 Ekim 2012; 1:19:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: epoukya

29 Ekim yarın dogum gunum Forumda kutluyoruz beyler

doğum günün kutlu olsun kardeş
  • benimki 11 kasim ama olumsuz tavirlarin belirtileri yok zamaninda astim heralde

• 25 ekim
    Bu 25 ekimde reşit oldum
    Burcumun özelliklerini taşıyorum

• 26 ekim olmuyor mu ?
  • Akrep burcuyum bende . Aman arkadaşlarınızlayken sakın akrep burcuyum demeyin . Pişman olursunuz . Test edildi onaylandı
  • 4 kasım. Valla bir çok farklı yanımın olduğunu düşünüyordum, burçlarla da pek alakam yoktur. Şu son zamanlar bütün kızlar da bir akrep burcu aşkı başladı rt ler falan çok fazla. Biraz araştırdım, gercekten kendimde gördüğüm özellikler bu burçta var. Forumdaki tespitlerde çok çok doğru. Güzel bir konu olmuş, bende bir şeyler katayım o halde.

Bir işe kalkıştığımda hep sıradanlıktan uzak olmak isterim. Yapıcagım iş çok ses getirmeyecekse hiç başlamam.
    Çevremdekilere verdiğim değerler hep uçlardadır. Ya bir kalemde silerim. Ya da asla yanından ayrılmam. 18 yaşındayım 13 yıllık bir dostluğum var ölene kadar da bırakmam keratayı :D
    Karadenizli olmamdan mı kaynaklı bilmiyorum ama biriyle konusurken utanmadığım halde yanaklarım kızarır sıcak basar böyle tuhaf şeyler yani :D neyse benden bu kadar :)
  • Bağlayıcı
  • 4 Kasım.

En çok haz edemediğim şey birisinin bir şeyi yapacağım diyip yapmamasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malatya6089

benimki 11 kasim ama olumsuz tavirlarin belirtileri yok zamaninda astim heralde

Malatyanın neresinden hocam :) bende 9 kasım ölümüne akrep
  • 21 kasım erkegiyim

ben kendimi ikiye ayırıyorum

1.hırslı-realist-cool-somurtkan-lider-cabuk sinirlenen
    2.paylaşımcı-güleryüzlü-karsılıksız iyilikci-2.adam olma konumunda-görev adamı-munis
  • Yazıhan tarafı sende mı maskaraları malatya lısın

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.