Şimdi Ara

DH Ahalisi Evet mi diyor, Hayır mı ? En büyük anket... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
11
Favori
29.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Ahalisi Evet mi diyor, Hayır mı ? En büyük anket...

(En Son Oy Tarihi: 5.3.2024)
Giriş
  • Tüm dünya hükumetleri bir araya gelse, tüm insanlık benim evet oyuma muhtaç kalsa, Atatürk mezarından kalkıp gelse evet de lütfen dese (gelse hayır derdi o ayrı) yine de hakimiyeti tek bir adama devretmem, adı ister tayyip olsun ister kemal isterse devlet olsun!!! HAYIR!!!
  • Evet diyenleri göremiyormuyuz ? Toplu banlama yapmak için mükemmel bir fırsat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu Erdoğan sonsuza kadar sürmeyeceğine göre
    bu tek adam gelecekte bunları yine kandırırsa ne olacak

Net hayır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 28 Ocak 2017; 20:17:10 >
  • Benide ekle benide 😙👍 bizim yerel kanalda yasli kesime soruyorlar hayir diyen görmedim. Otobüs beleş 65yas üstüne sabah binip aksama kadar oturup akşam gidiyor 😂👍

• Donanım Haber'de yapılan her ankette nedense Sosyal Demokratların dediği şeyler çoğunlukta çıkıyor. Benim anlamadığım Sosyal Demokratlar halkın az geril düzeyine sahip kesime hitap etmez mi, siz evinde interneti, bilgisayarı vs. olan orta/üst düzey gerile sahip arkadaşlar liberal partileri desteklemeniz gerekmiyor mu? Yani yurt dışında hep böyledir. Bizde niye ters işliyor bu olay... Nasıl ters bir milletiz anlayamıyorum...

Galiba mantık yürüterek değil de anadan babadan gelme partilere oy veriliyor bu ülkede...
  • Keşke bu evet diyenleri tespit edip forumdan atsalar kendi cahillikleri içinde forum kurup koyun gibi yaşasalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkandayız Reis

Daha güçlü bir Türkiye için Evet, 1 değil 1000 oyum feda olsun

Rıdvan Dilmen de senin gibi dedi ama Türkiye kaç bölgeden sorusuna bilmiyorum deyip arkadan bir vatandaşın 4 demesiyle 4 diye cevap verdi sonra koyun dedik mi kızıyorlar

• bunlar milleti terörle tehtit etmeye alıştı. önceden davutoğlu parti seçimleri sırasında Akp seçilirse istikrar olursa terör azalır diyordu seçildi noldu ha noldu. ülke savaş yerine döndü. şimdi de bazı şahıslar diyorki evet derseniz terör azalır. hadi ordan beeeee. sonuna kadar hayır. HAYIRRRRRRRR.............
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nükerbüker

1000 oyum olsa 1000 oyumuda evet olarak verirdim ümmet lideri dünya fatihi başbuğ büyük savaşçı mareşal komutan büyük adam gönüllerin fatihi uzun uzun adam rte <3<3<3<3

Hangi dünyanın fatihi? Hangi cephenin komutanı olmuşta savaş kazanmış mareşal olmuş? Sanırım ekmek makarna sana başka bir dünya yaratmış...

• Hayat seninle güzel Uzun ADAMmm.. Adam gibi adam RTE.

Eveti sonuna kadar hakediyor.
  • Arkasinda durma yaninda dur yanlis anlasilir

• "15 Yıllık vasatlık" Döneminde Hiç güzel bir gün yaşatmayan bunlarrrr.. şimdi, tek olunca mı yaşatacak?
  • Önüme düşen her ankete oy veriyorum.

Siz yazmadan ben yazayım: Ever sandıkta koyacaksınız, yazmanıza gerek yok.

• Cemsnbc kullanıcısına yanıt
    Yol, köprü, hastane vs ile meclisinin %100ünü festhetme yetkisini tek bir adama vermenin nasıl bir bağlantısı var?

Kaldiki o körpürleri sanki cebinden yaptı. Memlekette özelleştirilmemiş bir tane devlet kurumu kalmadı. Önceki hükümetler salaktı çünkü cumhruyetin değerlerine sahip çıktı, sıcak para için telekomu, petkimi satmadı.

O en büyük övünç kaynağınız iki köprü hali hazırda kendini finanse etti. Hatta çimentocu hükümetimiz işi abartıp geçmeyenlerin parasını da vatandaşa ödetiyor
  • DH Ahalisi Evet mi diyor, Hayır mı ? En büyük anket...

• quote:

Orijinalden alıntı: WinterLoot

Hayat seninle güzel Uzun ADAMmm.. Adam gibi adam RTE.

Eveti sonuna kadar hakediyor.

Aga peki 60 küsür yaşında adam, dünyaya kazık çakan ilk insan olmayacaksa 15 sene başkanlık yapıp yaşı itibariyle bırakacak. Ya sonra gomünüstün biri gelip bu yetkilerle hepinizi doğdunuza pişman ederse? O gomünüstü Kim devirecek? Kim yargılayacak? Bütün üyelerini başkanın atadığı AYM mi? Fesih edilme sopası altındaki meclis mi? İçişleri bakanlığına bağlanmış asker mi?

Sonuçta kandırılmaya alışığız. Ya yaverini seçemeyen cumhur başkanı yerini bir Fetöcüye bırakırsa?
    Bu oylama Tayyip başkan olsun oylaması değil, rejim değişikliği oylaması. Mesele "Uzun ADAMmm" meselesi değil acaba ne zaman idrak edeceksiniz

• ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    Bu benim görüşüm çekemiyosan başka yere lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scor

quote:

Orijinalden alıntı: Nükerbüker

1000 oyum olsa 1000 oyumuda evet olarak verirdim ümmet lideri dünya fatihi başbuğ büyük savaşçı mareşal komutan büyük adam gönüllerin fatihi uzun uzun adam rte <3<3<3<3

Hangi dünyanın fatihi? Hangi cephenin komutanı olmuşta savaş kazanmış mareşal olmuş? Sanırım ekmek makarna sana başka bir dünya yaratmış...

Troll la troll ciddi ciddi yazmadım onları ironi yaptığım çok açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nükerbüker -- 28 Ocak 2017; 22:10:15 >
  • Ve hayır diyenlere hala hain diyebiliyorlar
  • olum niye evet i 2. şık yaptınız yahu yanlışlıkla hayır bascam diye evete bastım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.