Şimdi Ara

DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
25
Favori
7.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıda soru sormuştum ama sanırım atladınız. Detaylı temizlik ne kadar sürüyor ?

Teşekkürler
  • AjanHaKaN kullanıcısına yanıt
    Tamamen gözümden kaçmış aracın durumuna göre değişiklik göstermekte süre ama 6 saat ve aracın kirliliğine göre daha da fazla sürdüğü oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracımın Çamurluğunda biraz zift var. Fırçanın oluşturğu kılcal çiziklerde mevcut. Fiyat olarak ne kadar ? Boya korumadan sonra o çizikler geçer mi ? Boyayı ne kadar inceltiyorsunuz. Bıya makinesi ile kontrol ediyor musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Tamamen gözümden kaçmış aracın durumuna göre değişiklik göstermekte süre ama 6 saat ve aracın kirliliğine göre daha da fazla sürdüğü oluyor

Cevap için teşekkür ederim. Maddi durumumu ayarlarsam hafta içi sabahtan bırakırım.

Teşekkürler
  • :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    Merhaba Dağhan bey. Hayırlı olsun yeni kampanyanız. Ayrılmıştınız oradan tekrar geri döndünüz sanırım. Boş ve yağmursuz bir günde Dusterı getiririm bir elden geçirmeye kısmetse, görüşmek üzere kolay gelsin.
  • benim arabamda metalik renkte golf 5 siyah. Kılcal çizikler var yıkamadan dolayı. Geçen aynı benim araçtan gördüm siyah. Resmen sıfır alınmış gibi parlıyordu. Bende getirmek istiyorum aracı ama çok az bi göçük var uzunca yolcu koltuğunbdaki kapıda. Cilama yaparken sıkıntı olur mu ?
  • Fiyat makul. Şayet Ankara'ya yolum duserse boya koruma ve detaylı temizlik yaptirabilirim.

• kasai K kullanıcısına yanıt
    Yeni kadro yeni konsept ile geri dönüş yaptık teşekkürederim her zaman beklerim

• dejavu58 kullanıcısına yanıt
    Zift temizliği ayrı bir işlem onun için en fazla 20tl bir ücreti olur onun ayrı bir ilacı var kılcal çizikleriniz %80 oranında giderilerek kesin sonuç elde edilir. Boyanızda araç eğer 10 yaşından büyük değilse boya makinasında gözükecek şekilde bir incelme söz konusu olmaz.

• Yakında bende uğrayacağım. Kampanya için teşekkürler. :)

Sanırım haritada yeriniz şurası:https://goo.gl/maps/oWkBaDLvBc42
  • -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt
    Evet adresimiz orası her zaman beklerim :)

• eediz kullanıcısına yanıt
    Yok hayır bir problem olmaz merak etmeyin :)

• Kesinlikle tavsiye etmiyorum işinin arkasinda durmayan biri kesinlikle sorumluluk almiyorlar.Boya koruma sonrasi her zaman yikattigim yerde yikattim tüm yapilan işlem gitti arac da güneş yanigi gibi lekeler olustu aradim gittik kabul etmediler biraz zorlasak kavga edecektik 150 lira icin kavga edebilecek insanlar.. Sokaga atacak paraniz var ise gidin gecen kampanya da 150 lirami sokaga attim gittim baska yerde bir daha yaptirdim boya koruma islemini..

• anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Araç üzerinde leke oluşumunu yıkamada kullanılan köpük yapar boya koruma değil ve anında oluşur leke bunu her yerden araştırabilirsiniz ve yıkama sonrası boya korumanın gitmesi gibi bişi olamaz sudan etkilenen bişi değil ki gitsin sizin aracın üstündedir o her zaman götürdüğünüz yerdeki köpük o gün toksit etki yapmış araca kavga gibi bir ortam olmaz niye kavga edesiniz :) saygı duyuyorum görüşünüze fakat kadromuz yenilendi iş yerimizin tamamı değişti şuan bize bi uygulama yaptırmadınız bu yorumu söylerken gecen kampanya %90 memnuniyet sağlamıştı bu kampanyada sizler gibi memnun edemediğimiz müşterilerimizide bünyemize katmak istiyoruz teşekkürler iyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 25 Şubat 2016; 19:41:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Araç üzerinde leke oluşumunu yıkamada kullanılan köpük yapar boya koruma değil ve anında oluşur leke bunu her yerden araştırabilirsiniz ve yıkama sonrası boya korumanın gitmesi gibi bişi olamaz sudan etkilenen bişi değil ki gitsin sizin aracın üstündedir o her zaman götürdüğünüz yerdeki köpük o gün toksit etki yapmış araca kavga gibi bir ortam olmaz niye kavga edesiniz :) saygı duyuyorum görüşünüze fakat kadromuz yenilendi iş yerimizin tamamı değişti şuan bize bi uygulama yaptırmadınız bu yorumu söylerken gecen kampanya %90 memnuniyet sağlamıştı bu kampanyada sizler gibi memnun edemediğimiz müşterilerimizide bünyemize katmak istiyoruz teşekkürler iyi akşamlar

Geçiniz bu işleri bir de bize yaptırmadınız diyorsunuz gülerek komik birşeymiş gibi!
    Buradan yaptırmayı düşünen arkadaşlara söylüyorum dikkatli olsunlar.150 lira için düştüğünüz durumdan sonra size değil 150 liraya bedava'ya deseniz yaptırmam çünkü size yaptırdıktan sonra ilk boyama sonrası yeniden bir boya koruma yaptırmak zorundayız.Ben sadece yapılan işin arkasında olmadığınızı ve olası bi durumda yeniden olmayacağınızı söylüyorum.Ben başımdan geçeni ve ucuz etin yahnisi olmayacağını söylüyorum.Doğru düzgün yere merdiven altı olmayan yere yaptırsın aracını düşünen arkadaşlar.

Tabi sizin görüşünüz 1.5-2 sene önce yapılan uygulama şuan söylediğiniz her fırma kendi hatasını kabullenir sizin yıkattığınız yerle ilgili problemi nereye yaptırırsanız yaptırın kabullenmez bu kullanıcı hatasıdır o yıkattığınız yerde ki köpüğün pH değeriyle ilgili o gün kullanılan partinin pH değeri yüksektir o yıkattığınız yere pH ne sorsanız bilmez bilse o tarz içinde kostik olan bi köpük kullanmaz boya koruma yaptırmamış olsanız ve o gün yine aracı o götürdüğünüz yerde yıkatmış olsanızda o lekeler olcaktı bizden çıktığında araçta böyle bir problem yoktu kullanılan köpükle ilgili bir durum sizi bu konuda bilgilendirmeye çalışıyorum ama istemiyosunuz biz bir şahıs şirketi değiliz Ceramic pro9h Ankara distribütörüyüz bir çok bayi'ye ürün vermekteyiz şuan ki ustam İsveç'te boya koruma eğitimi almış bir usta memnun kalmamış olabilirsiniz görüşünüzüde dile getirdiniz bende sebebini anlatmaya çalıştım bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum iyi akşamlar dilerim

• İşte problem burda hep baskasina suç atiyosunuz isini düzgün yapan insan baskasina suç atmaz orta yol bulur müşterisini mağdur etmez giderken boyleydi simdi bundan banane demez diyemez helal degildir.Siz mükemmelsiniz ki gecen isvecli ustalarinizi gordum agizda sigaralar kufurler eksik olmuyordu. Benim zaten muhattabim siz degilsiniz burada yaptirmak isteyen arkadaslarin basi yanmasin diye forumdan biri olarak görüslerimi bildiriyorum eski konuda detayli temizlikte arabasi zarar gorenler da fazlasiyla vardi.Mesajlarim dursun görmek isteyen görsün size de kolay gelsin isveçli ustalarinizla.

Edit: mobildeyim imla icin kusuruma bakmayin
    Bu başkasına suç atma değil internetten küçük bir araştırma yaparsanız gerçeği kendinizde görceksiniz siz bana başkasının suçunu fırmamızın üslenmesini istediniz bu yüzden yardımcı olamadım size, eğer küçük bir araştırma yaparak bize gelseniz ve aracımı bi yıkamada yıkattım kostik etkisi ile köpükten kaynaklı aracımda lekeler oluştu yardımcı olurmusunuz deseniz o zaman tabi ki elimizden geleni yapardık şuan hala bi şekilde kötüleme cabasındasınız dediğim gibi gecen ki kampanyadan bağımsız bir kampanya bu fırma yetkililerinden çalışanlarına ve iç konseptine kadar herşey değişti genele baktığımızda çok yüksek bir memnuniyet söz konusu olsa bile şikayet almamamız için bu kadar kurumsallaşma ve değişiklik yapıldı herhangi bir şikayet almamak içinde ben elimden geleni yapıcam bunun için burdayım. İsveçli biride yanımızda çalışmıyor İsveçte eğitim almış bir boya koruma ustam var şuan sizin dediğiniz gibi bir ortamın şuan ki iş yerimizde olması mümkün değil herkes verilen görevi yerine getiriyor sadece iş odaklı bir ortam söz konusu iyi akşamlar

• Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    Yolunuz düştüğünde Ankaraya mutlaka bekleriz o halde :) teşekkürler.

• ceramic pro uygulaması ilgimi çekti.fiyatı gizlemeseniz olmaz mı?
    bir de 2 sene sonra boya üzerinden kaybolup gidiyor mu bu katman?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.