Şimdi Ara

DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
25
Favori
7.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya aşağıdaki konudan devam etmektedir.

https://forum.donanimhaber.com/m_119320613/tm.htm

Instagram Sayfamız:https://www.instagram.com/dgcarwash/

Randevu ve aklınıza gelebilecek her türlü soru için aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Dağhan Bey
    0543 656 06 06

Bildiğiniz gibi 2 yıl önce yaptığımız boya koruma kampanyası Donanım Haber'de çok yoğun ilgi görmüştü ve yüzlerce üye kampanyadan faydalanmıştı.
    Tüm referanslarımız için 18 sayfalık eski konumuza aşağıdaki linkten ulabilirsiniz ve yaptığımız işin kalitesini görebilirsiniz.

Eski Kampanya Konusu:
    http://forum.donanimhaber.com/m_88484672/tm.htm

Boya Koruma Uygulama 5 aşamadan oluşmaktadır!

- Boya koruma yapılmadan önce aracın dış yüzeyi fırçasız, süngersiz cilalı şampuanla yıkanıp temizlenir.
    - İlk katta yapışkan maddeler giderildikten sonra araç boyası pürüzsüz hale getirilir
    - Aracın dış yüzeyindeki ince çizikler için ince pasta uygulaması yapılır
    - Onun üstüne girdap izleri için hare giderici polisaj makinesiyle yok edilir.
    - Daha sonra makine izleri yok edilerek, araç yapılacak olan cila ve koruma işlemi için hazır hale getirilir.
    - En son işlem olarak araç orijinal parlaklığına getirilip koruyucu wax uygulaması ile araç boyası koruma altına alınır.

Boya koruma işleminden sonra aracınız boyası üstünde suyu itici özelliğe sahip olacak ve eskisi kadar kir tutmamaya başlayacaktır

Boya koruma uygulamasında tüm bu işlemler Donanım Haber Üyelerine Özel faturalı ve KDV dahil 160 TL!!!

Boya koruma öncesi ve sonrası

Detaylı Temizlik:

Detaylı temizlik uygulamasında aşağıdaki işlemler uygulanmaktadır.

- Aracın tüm koltukları, yan kapı döşemeleri, taban halıları ve tavan döşemesi, bagaj içi temizliği başta olmak üzere aracınızın içindeki her nokta titizlikle temizlenmekte, lekelerden ve sinmiş kokulardan arındırılmaktadır.

Detaylı Temizlik Uygulaması Donanım Haber Forum üyelerine özel sadece KDV dahil 155 TL'dir.

Boya Koruma + Detaylı Temizlik Uygulaması İkisi Birlikte Sadece KDV dahil 300 TL

Randevu ve aklınıza gelebilecek her türlü soru için aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Dağhan Bey
    0543 656 06 06

Kullandığımız tüm ürünler Meguiar's markadır.

Yerimiz:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 21 Ağustos 2016; 19:23:35 >

• Hem iç hem dış yaptıracaklar için de fiyat verebilir misiniz? Ayrıca seramik kaplama fiyatı da verebilirseniz seviniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün uğramayı düşünüyordum son anda vazgeçmiştim. Yeni mekan güzel görünüyor yakın zamanda uğrayacağım. Hayırlı işler

• Aracında azda olsa zift olanlar +30-40 TL daha koysun fiyatlara zira oraya gidince mecburen temizlememiz lazım deniyor ve ücretli tabiki

• sudkaldo kullanıcısına yanıt
    Boya koruma + Detaylı temizlik fiyatımız kdv dahil 300tl onuda hemen yukarıya ekliyorum.

Seramikte biz Dünyaca ünlü Amerikan markası Ceramic pro'nun Ankara distribütörüyüz araçınıza yapılan uygulama 2 yıl boyunca tüm ceramic pro bayilerinde garanti altına alınır onunla ilgili telefonumdan irtibata geçerseniz size daha iyi yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 25 Şubat 2016; 9:12:38 >
  • :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    Daha önceki kampanya kapsamında 3 araç getirip detaylı temizlik hizmeti almıştım,

Tfak tefek sıkıntılar olsa da fiyatına göre kıyaslandığında yeterli hizmet almıştım,

Hatta forum dışı yönlendirdiğim tanıdıklarım da oldu.

O zaman D.temizlik 125 idi şimdi 155 olmuş piyasaya bakıldığında yine uygun fiyat sayılır....

Havalar biraz düzelsin bu sefere boya koruma hizmeti alabilirim, umarım dükkan ile beraber personeli de yenilemişsindir....
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Beğenmenize çok sevindim teşekkürederim. İstediğiniz zaman uğrayabilirsiniz :)

• Hocam hayırlı olsun, detaylı temizlik uygulaması ne kadar sürüyor? Aracı randevu alıp verdiğimizde ne zaman teslim ediyorsunuz?

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Yeni konseptimiz ile birlikte aldığımız distribütörlüklerle birlikte tüm çalışan kadromuz değişti :) her zaman bekleriz bizi bilen birisiniz zaten teşekkürederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 25 Şubat 2016; 0:07:15 >
  • ULV yöntemi ile anti-bakteriyel dezenfeksiyon dahil değil herhalde bu sefer? olsaydı haftasonu getirecektim
  • gepe kullanıcısına yanıt
    Hocam süre aracın durumuna göre değişmekte araç geldiğinde size ne zaman bitceği hakkımda genel bir bilgi veriyoruz aynı gün içinde teslim ediliyor aracınız.

• yasinaslan kullanıcısına yanıt
    Araç içi dezenfeksiyon yapılıyor iç detaylı temizlikte sadece ulv yöntemini kaldırdık oda şuan yeni dezenfeksiyon spreyleme şeklinde parfüm gibi aracın içine sıkılarak uygulandığından dolayı ulv makinasıyla uygulanamadığından ürünün kendi özelliğimden dolayı bu yöntem kalktı.

• Arkadaşa kefilim. 4 araç yaptırdım gayet iyi sonuç aldım.

• buraya geçen sene boya korumaya 2 araç gitmiştim bir bayan arkadaşımın aracıyla beraber. gayet memnun kalmıştım çalışan arkadaşlar da gayet düzgündü

Ama geçen sene kaça yaptırdım hatırlamıyorum

yalnız 300 biraz tuzlu olmuş.

şimdi bu seramik diyince ne oluyor? bildiğimiz boya korumanın önüne seramik konmuş hali mi yoksa seramik etkisi mi?

yani fırça ile yikamalarda araçta kılcal çizik kalmasını hare kalmasını önlüyor mu?

eğer böyle birşey varsa fiyat çok iyi. fakat böyle bir teknolojinin varlığını duymadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 25 Şubat 2016; 0:54:14 >
  • sioux kullanıcısına yanıt
    İnanın fiyat konusunda elimden geleni yaptım ve en uygun en düşük maliyetlerle hesaplar yapılarak bu fiyatlar ortaya çıktı
    Seramik kaplama bu kampanya ya dahil değil zaten o çok farklı bir uygulama o bahsettiğiniz kılcal çizikleri bırakın ceramic pro dan sonra aracı anahtarlada bile çizemezsiniz :) arkadaşımız sorduğu için cevapladım onu ben :)

• NosWagen kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürederiz :) Yeni kadromuzu ve konseptimizide görmenizi isterim uygun bir zamanınızda mutlaka

• :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    anahtarla bile çizemez miyiz??

hocam buna iyi bir fiyat çekerseniz orayı yıkarlar bence asıl sıcak fırsat budur

• Takip... Birde pasta cila ile geçmeyecek şekildeki çizikleri farklı yöntemler ile düzeltiyormusunuz ?

• sioux kullanıcısına yanıt
    Çok basit bir işlem olmadığı için maliyetli bir uygulama toplamda 2 gün sürüyor ama fiyatta yine yardımcı olurum düşünür irtibata geçerseniz eğer :)

• 2 haftaya kış lastiklerini çıkartırım sanırım, sonrasında size geliyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.