Şimdi Ara

DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
25
Favori
7.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi günlerde kullanın aracınızı yine bekleriz:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SwordsMan kullanıcısına yanıt
    Bir gün fırsatınız olursa bizi bi ziyaret etmenizi isterim iç konsept komple değişti şuan içerinin aydınlatma sistemi güneş ışığından daha etkili olduğundan bahsettiğiniz kılcal çizikleri net görebilirsiniz uygulama öncesi ve sonrasını kılcal çizikleriniz %80 oranında giderilir. %100 olması boyaya zarar vermeden imkansız ama şuan ki uygulamayı görmenizi isterim yaptırmasanız bile iyi günler dilerim

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Boya koruma en az 6 ay araçın üstünde kalmaktadır ancak su kaydırıcının etkisi dediğiniz gibi max 3 ay kalmaktadır çünkü yıkattığınızda kullanılan şampuan o özelliği alır. Fiyata kurutma dahil değil çünkü kimi arkadaşımız bu uygulamayı yaptırmak istemiyor fiyata dahil edersek mevcut fiyattan kurutma bedelini düşmek istiyor o yüzden dahil edemiyoruz bide plastik aksamda ki beyazlamalar eskiden bantta çekilse yinede olabilmekteydi ancak meguiars bu konuda ki şikayetler üstüne cilasını düzeltti ve şuan bant olayına gerek kalmadan uygulama yapılabilmekte ve iz bırakmamaktadır. Sizleride bilgilendirmiş olalım şuan kullanılan ürünlerde bu problem yaşanmamaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 1 Mart 2016; 16:00:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Bir gün fırsatınız olursa bizi bi ziyaret etmenizi isterim iç konsept komple değişti şuan içerinin aydınlatma sistemi güneş ışığından daha etkili olduğundan bahsettiğiniz kılcal çizikleri net görebilirsiniz uygulama öncesi ve sonrasını kılcal çizikleriniz %80 oranında giderilir. %100 olması boyaya zarar vermeden imkansız ama şuan ki uygulamayı görmenizi isterim yaptırmasanız bile iyi günler dilerim

Tabi müsait bir zamanda uğramaya çalışırım.
  • Bu sabah boya koruma kampanyasından faydalandım. Motor kaputunda geçen yazdan kalma reçine lekelerini temizlemek için boyayı oldukça zorlamıştım ve çizilmişti, şimdi bu çizikler ortadan kalktı. Dağhan beye ve Bülent ustaya ilgisinden dolayı teşekkürler. Gitmeyi düşünenlere mekanı önerebilirim.

Bu mesaja eklenen görseller:

DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL DG Car Wash Yenilendi! Ankara Boya Koruma Kampanyası 160 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HajHaj -- 5 Mart 2016; 15:08:38 >

• HajHaj kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın aracınızı her zaman bekleriz :)

• Boya koruma degilde normal cila ne kadara yapiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A380 kullanıcısına yanıt
    İç-dış araç yıkamada dahil 60tl aracın üstüne boya korumanın son iki aşaması uygulanır. Ama cilalı yıkama isterseniz yani yıkama sırasında ki cila uygulaması isterseniz 30tl

• quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

1 saat sürmeyen 5 kat boya koruma işlemi ile gönlümü fethettiler. Kötü maskelemeden dolayı plastik aksamda kalan pasta lekeleri de 2. yılında baya bir azaldı.

Memnun olan arkadaşların şansı araçlarının başında durmaları sanırım. Firma sahibi arkadaş iyi niyetli olabilir ama bu işlerde işin kalitesi bizzat işi yapana bağlı. O nedenle şu dükkan bu işi mükemmel yapılıyor diyemezsiniz. Büyük markaların yapmaya çalıştığı da bu standardı oluşturmaktır.

Ben ucuz diye gidip 125 liraya araba yıkatmış oldum.

Bölüm yöneticisi arkadaşların da sürekli bu konuda çok iyiler, şöyle başarılılar demesi ne kadar etiktir, takdirlerine bırakıyorum. Kimliğinizi gizleyerek mi gittiniz.

Bu kısma katılıyorum, bu forumda açılan fırsatlara ''Fatura kesmiyorsanız kurallara aykırı'' ''Fırsat olması için uygun fiyat olması lazım'' diye uyarılar atan @kocaballi, nedense bu işletmeyi her fırsatta methediyor. Basit bir soru sorayım kendisine samimiyetle cevap versin: 3 arkadaş gidip işlem yaptırdınız, peki FATURA ALDINIZ MI?

Neyse o zaman ben de gitmiştim buraya, nasıl bir malzeme ile nasıl bir işlem yaptılarsa kılcal çizikler dahi giderilmedi, onun dışında istisnasız tüm kapılar, kaput, bagaj kapağı altında pasta kalıntısı.. İlk etapta fark edemediğimden konuda memnun kaldığımı yazmıştım. Sonradan yapılan işlemin baştan savma olduğunu anlamama rağmen sırf işlerini olumsuz etkilememek için bişey yazmadım. Memnuniyet oranı zikredilen gibi %90 olamaz bana göre..

bende sizinle aynı gün orada uygulama yaptırmıştım ve orada bir anlık dalgınlıkla daha 15.000 kmdeki aracın içinede işlem yapılmasını istemiştim ve aracın koltukları soluk bir hal almıştı ikinci kez tekrar gitmiştim ama nafile keşke birisi bu arabanın içi iyi dokunmaya gerek yok deseydi
    uygulama sonrası baktığımda ne kılcal çizikler çıkmış nede verimli bir uygulama olmuştu...
    Ayrıca ikinci kez gittiğimde aracın içinde uygulama yapan vatandaş oldukça agresif ve bozuk çalmıştı..

a
    Arkadaş bişeylerin değiştiğini söylemiş umarım öyledir çünkü ilk uygulama benim için fiyaskoydu...

• HajHaj kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. O değilde plakayı o hale nasıl getirdiniz? özel bir uygulama mı kullanıyorsunuz? Merak ettimde :))
  • sudkaldo kullanıcısına yanıt
    Windows 10 Photos uygulamasıyla.
  • Hafta sonu için randevu isteyen arkadaşlarımız olmuştu bu hafta hafta sonu için yardımcı olabilirim

• eski fırsattan 2 defa yararlanmıştım, fotolarını konuya yüklemiştim. her iki seferde de yapılan uygulamadan memnun kaldım. yenilenen personel ve ekipmanlar ile de umarım aynı hizmeti alırım. önümüzdeki hafta sonu için randevu almak istiyorum. araç alfa romeo - beyaz renk, özel msj atarsanız sevinirim.
  • -s-laughter kullanıcısına yanıt
    Randevunuzu gerçekleştirdik iyi günler dileriz :)

• Arkadaşlar şuan aşırı bi yoğunluk söz konusu yetişemiyoruz günde 2 araç yapabiliyoruz düzgün işçilik olması için bu nedenle siteye akşam girebiliyorum pmlere geç cevap verdiğim için özürdilerim

• randevuları günde kaç adet saat kaçta başlayıp kaç saat dürecek şekilde alıyorsunuz
    işim vardiya ve nöbet usulu olduğu için denk getirmeye çalışacağım bu yüzden soruyorum

Birde, ben aracı yeni aldım
    çamurlukta hafif sürtme ve kapı kollarını açarken kılcal çizikler var bunlar kesinlikle gider mi?
    koltuklarda lekeler var bunlar kesinlikle gider mi?
    son olarak kaputun önünde taş izleri var bunlara bir çözümünüz varmıdır?
  • Hani diyoruz ikisi 250 olsa da gelsek

• Hocam selamlar...

Kaput üzerindeki taş izleri için boya korumadan önce bir çalışma yapıyor musunuz? Yapıyorsanız ayrı günlerde mi yapılması gerekir?
  • muzo.muco kullanıcısına yanıt
    Sabah 9 da giren araç sadece boya koruma uygulaması yapılırsa 2de teslim edilir ancak boya koruma + detaylı temizlik uygulaması yapılırsa araç sabah 9da alınır akşam teslim edilir.

Camurlukta ki sürtme boya zarar gördüğünden boya koruma uygulamasıyla tamamen giderilmesi mümkün değildir.

Koltuklarda ki lekeler mürekkep veya enerji içeceği lekesi değilse kesinlikle gider.

Kaput üstündeki taş izlerinin üzerine boya korumadan sonra sadece bir rötüş boyası alarak fırcayla boyayı dokundurabilirsiniz başka bir çözümü yok ama dikkat edin eğer rötüş boya korumadan önce yapılırsa uygulama sonrası o boya çıkar.

• Boya koruma + detaylı temizlik beraber olursa 300tl yanında jant temizliği + kuru motor temizliğide hediye malesef yapamıyoruz o fiyata şuan için :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.