Şimdi Ara

DEVİL MAY CRY V|PS4 ANA KONU|8 MART 2019 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
9
Favori
27.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devil Sword Dante'yi yapıyorlar muhteşem olmuş.

• Komboyu manuel yapınca canavarlara kitlenmiyor normalmi, canavarı otomatik hedeflese ama kombo kapalı olsa mümkün değilmi bu ayar habire boşa sallıyorum kılıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler cd satışını göremedim ya hiç büyük mağazalarda,int üzerinden falan güvenli mi alsam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlowMotion

Beyler cd satışını göremedim ya hiç büyük mağazalarda,int üzerinden falan güvenli mi alsam ?
    D&R da var mediamarkt a baktım şimdi vardı iki tane
  • https://youtu.be/NIIgPKSXCBA Dante oynaması çok zevkli arkadaşlar Combo antrenmanı yapıyorum bu ara :)

• Öldü mü ya buralar

• Beyler herkes saldı mı oyunu ya

• Yeni bitirdim ergen işi bir oyun olmuş. Biraz da Darksiders çakması gibi olmuş sanki çerezlik bir oyundan öteye geçememiş.
  • Darksiders çakması mı ? Dmc serisi Tüm Action Hackn Slash oyunlarının atasıdır. Bugün God of war, Darksiders gibi oyunlar varsa sebebi Dmc 1 dir. Oyunu beğenmemiş olabilirsiniz ama elmayla armutu karıştırmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Yeni bitirdim ergen işi bir oyun olmuş. Biraz da Darksiders çakması gibi olmuş sanki çerezlik bir oyundan öteye geçememiş.
    beğenmediysen bana satar mısın ?
  • Devil my cry serisi hakkında bilgim yok ps2 de ve en son pc de special edition oynadım hikayeyi anlamak için en baştan sırayla hangi şekilde oynamam lazım bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 2 Haziran 2019; 16:10:22 >
  • 3-1-4-5-2 yapın 2 in hikaye ile bir ilgisi yok, bence güzeldi ama genelde sevilmedi
  • devilkingcry kullanıcısına yanıt
    2 en son 4'ün gerisine atıldı diye biliyorum.

• Hocam bulabiliyorsan Hd Collection al. İçinden sadece üçüncü oyunu oyna. Birinci ve ikinci oyunu es geç. Ondan sonra dördü oynayıp direk beşe geçebilirsin. Zaten beşinci oyun içinde özetliyor geçmişte ne olduğunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım çok teşekkürler herkese

• Bende oyunu az önce bitirdim çok güzel oyun olmuş özellikle bazı yerlerde tüm tuşlara basarak oynamak beni bayağı eğlendirdi:)

• 12. Bolumdeyim ve oyun bende hayal kirikligi yaratti, atmosfer olarak cok kotu yani yikik bina sokak ve organik yapilar haricinde mekan olarak hiçbirsey yok heryer birbirinin aynisi, üzerine birde dmc3 dante ile dmc4 nero silahlar hareketler tuslar neredeyse birebir ayni olunca oyunda grafikten baska hiçbir yenilik yok diyebilirim. V yi konusmuyorum bile zaman kaybi resmen. Eski oyuncular icin kotu yeni oyuncular icin iyi diyebilirim

• Oyunu birkaç gün önce bitirdim.Şahene olmuş,aksiyon yine tavan,ortamlar nefis,silah kullanımları çok akıcı.Hele Bloody Palace modu tam bir yetenek konuşturma arenası,normal Bossların da arenaya dahil olması daha da bir taktik gerektiriyor.Hackn slash hasretiyle yanıp tutuşanlar kaçırmasın derim.Not: Oyun asıl bitirince açılıyor,spoiler olmasın.İsteyen olursa PM atsın kendi açtığım hesabı çift olarakta satıyorum.
  • Dante kullanıcısına yanıt
    Ahahahah son cümle bitirdi beni

• Önceki oyunlar gibi eğlenceli bir oyun olmuş. Bu türdeki oyunların az olması kötü. Güzelleri de şaheser oluyor gerçekten GoW, Bayonetta, Hellblade vs. gibi...
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.