Şimdi Ara

Dev Oyun Anketi (KAZANAN) [Red Dead Redemption 2] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
7
Favori
13.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alakası yok. 97 yılından beri playstation kullanıyorum GOW ilk 5'imde yoktur ki tüm oyunlarını bitirdim. GOW sadece bizim ülkemizde bu kadar abartılıyor. Satışları aşağı yukarı Uncharted 4 seviyesinde oldu hep.

• Targaryen96 kullanıcısına yanıt

İkisini de oynayan biri olarak diyorum ki RDR2 çığır açmış bir oyunken GOW için sadece çok kaliteli bir oyundur diyebilirim.

Açık dünya elementlerinde açık ara RDR2 önde. Combatta ikisinin de alanı farklı ama kendi alanlarında ikisi de en iyisi. Hikaye olarak da biri gerçekçi bir hikayeye öbürü fantastik bir hikayeye hayat vermiş. Ben RDR2 nin hikayesinden daha çok etkilendim. Oyun fiziğinde zaten açık ara tarihin en iyisi RDR2. Dünya tasarımında GOW daha iyi ama GOW un haritasının boyutuyla RDR2 nin haritasının boyutunu kıyasladığında GOW un daha iyi bir tasarımı olması normal. Birinin gerçekçi öbürünün fantastik dünya olması sebebiyle GOW da yaratıcılığın daha fazla olması da beklenen bir şey.

Ha ayrıca GOW artık PS Exclusive değil bunu biliyorsundur umarım. Eminim çoğu oyuncu hem GOW'u hem RDR2 yi oynayıp ona göre oy vermiştir.

• Grafik ve animasyonlar hariç istisnasız her alanda The Witcher 3 daha üstün. Eee grafik ve animasyonda da RDR 2 bir zahmet üstün olsun. Aralarında 3 yıl var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Honolulu Kaymakamı -- 13 Ağustos 2022; 16:4:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abartılmıyor, seviliyor ve sadece bizim ülkemizde değil. Ign tüm zamanların en iyi oyunu oylaması yaptı, 1. God of War seçildi 'tüm dünyada'. Metacriticte Rdr2'ye kıyasla çok daha iyi dünya puanlamasına sahip ve 2018'de haklı olarak yılın oyunu seçildi. Satışlar oyun kalitesini belirleseydi fortnite, cod ve fifa en iyilerden olurdu. Kısacası dünya çapında bir en iyi oyunlardan biri gow olarak geçiyor.

• AnondraX kullanıcısına yanıt

Olabilir zevk meselesi sonuçta. Benim için tam

tersiydi, rdr2 aşırı kaliteli oyun ama birkaç yönü hariç gow genel olarak daha öndeydi. Bana öyle gelmesinin temel etkeni oynanıştı sanırım, ve önceden gelen bir gow sevgisi. Mesela rdr2 herkese göre değildir çünkü ağır ilerleyen bir yapısı var ve insanlar kolayca yarısına gelmeden bırakabilir ki oyundaki ana hikayenin tamamlanma yüzdesi oldukça düşük. Efsane mi kesinlikle efsane ama.

Gow pc'ye geldi ama daha yeni geldi, oynayan çok yoktur, üstüne tüm xbox tarafı rdr2 vermiştir.

• Witcher 3 Her türlü alir alamazsa , tamamen popilite karar. Sayarim  

• Gow pcye çıktığı hafta bitirmiştim çalıştığım halde, çalışmasam 3-4 günde bitirirdim heralde. Rdr 2 ise 1 ay önce satın aldım 5-6 saat oynadım çok ağır geldi akmıyor aksiyon pek yok sarmadı beni. Witcher 3' e 3-4 defa başladım yok abi olmuyor ısınamıyorum dövüş sistemi çok yavan geldi vuruş hissi dedikleri şey yok galiba.

• Çok zor bir karardı ama rdr 2 dedim
    Üçüncülükte cyber metronun kafasına vura vura üçüncü olur :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turboctopus

Cyberpunk, Elden Ring'i elemiş  Kimler oy veriyor bu ankete

Anket sonuçlarına bakınca sadece gamepass ve korsandan mainstream oyun oynuyorum diye bağırıyor sonuçlar. Oyun ve oyun cihazlarına erişim çok daha kolay olsa şu anket tamamen değişirdi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hahahaha PS oyunları yarı final dahi göremediği için kırgın kalpler görüyorum. Bu anketi dünyanın neresinde yaparsanız yapın sonuç bu veya buna yakın olur. Belki Red Dead Redemption 2 yerine The Legend Of Zelda Breath Of The Wild olabilirdi o kadar. İkiside son 15 yılın en iyi iki oyunu. İnsanların seçimlerine saygılı olun.

Örneğin;

https://www.gamerevolution.com/features/625515-top-10-games-of-the-decade?amp

https://www.youtube.com/watch?v=XZDA0gGOnqg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Honolulu Kaymakamı -- 14 Ağustos 2022; 13:12:46 >

• Güzel öngörü. Zamanında olmaz demiştim ama oldu.  DH oyundan anlıyor.

• Manasız bir final olmuş zira RDR2 rpg değil,asıl final Witcher ile Elden ring arasında olmalıydı.

• RDR2 oyun dünyasında bambaşka bir boyut.

• TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
    Ne alaka? Belli bir kategoriye ait bir anket değil bu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TORU-NAGA kullanıcısına yanıt

Elden Ring, RDR 2 ve The Witcher 3 karşısında, Porsche ile Lamborghini yanındaki Doğan görünümlü Şahin gibi kalıyor.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.