Şimdi Ara

Deus Ex: Mankind Divided Türkçe Yama Çalışması %38 23 NİSAN ÖZEL (Anonymous Çeviri) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
18
Favori
13.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harika haber... Sabırsızlıkla bekliyorum. umarım Cyberpunk'tan önce oynayıp bitirmeye yetişir...
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1blc -- 4 Mayıs 2020; 5:26:30 >
  • Deus Ex Mankind Divided çeviri yüzdesi %15 olarak güncellendi.

System Rift ve A Criminal Past DLCleri de çeviriye dahil olacaktır. Bu DLCler için yama ücreti dışında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Bu hafta oyun için görüntüler atacaktık, zaman bulamadık açıkcası. Haftaya demek yerine fırsat bulduğumuz en yakın zamanda atacağız diyorum :D
  • walküre kullanıcısına yanıt
    walkürecan DLC'ler ayrı olarak mı oynanıyor yoksa ilk oyundaki gibi oyuna mı yedirilmiş. Çeviri yükünü bilmemekle beraber keşke ilk oyunun Missing Link eklentisini de çevirseniz. Director's Cut sürümü ile direk oyuna yedirildiği için o kısımlar oyunda İngilizce olarak kalıyor maalesef. İki oyun da tamamen Türkçeleşmiş olurdu.
    https://forum.donanimhaber.com/deus-ex-human-revolution-director-s-cut-turkce-yama-v2-1-tum-surumlerle-uyumlu--136100790

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Ayrı olarak oynanıyor hocam DLC'ler
  • Hızlı gidiyor %15 çok iyi bu oyun için sabırsızlanıyorum gerçekten
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    İyi mi bari DLC'leri hocam. Ana oyunu HB vermişti sanırım Monthly olarak, Season pass peşine düşeceğiz gibi.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    A Criminal Past güzeldi.Uzunluğu da gayet tatmin edici bir seviyedeydi.System Rift eh işte.9,37 liraya düşüyor Season Pass bende sonradan almıştım.Hatta ana oyunu oynadığım sıralarda indirim vardı
  • Şu konuyu gördükçe heyecanlanıyorum. Bu oyunu Türkçe oynamayı çok istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • video bekleniyor
  • Anonymous ekibi hazır Mankind Divided'ı çeviriyorken Human Revolution'nın Director's Cut sürümü ile gömülü gelen ve daha henüz çevrilemeyen missing link dlc sini de çevirseniz ne iyi olurdu. Ücretli yapılan Mankind Divided'ın yanında hediye olarak sunabilirdiniz ne de iyi olurdu.
  • HAFTALIK GÜNCELLEME

Red Dead Redemption 2 çeviri yüzdesi %81,
    Horizon Zero Dawn çeviri yüzdesi %58,
    Deus Ex Mankind Divided çeviri yüzdesi %20 olarak güncellendi!!

Deus Ex'te font sorunumuzu çözdük, herhangi bir sıkıntımız yok, proje çok güzel devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda sizler için çok güzel şeyler duyurmayı planlıyoruz.
  • Kolaylıklar diliyorum sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Yamayı çıktığı gibi alacağım. Deus Ex için helal olsun.
  • Kral adamsınız kolay gelsin, umarım bir gün yakuza oyunları da ilginizi çeker
  • oyunu yükledim bekliyorum.
  • Bu çeviriyi merakla bekliyorum kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almayı düşünen varsa oyun şu an steam'de %85 indirimde.
  • Merhaba sevgili oyunseverler!

İnanılmaz yoğun bir haftayı geride bıraktık. Öncelikle yüzdelerle başlayalım.

Red Dead Redemption 2, %83
    Horizon Zero Dawn, %64
    Deus Ex: Mankind Divided, %26 olarak güncellendi.

Deus Ex yamasının ekran görüntüleri sitemizden ulaşılabilir. RDR2 son ekran görüntüleri yine sitemizden ulaşılabilir.

Ekibimizin büyük bir çoğunluğunu RDR2'ye kaydırdık. Bizim de amacımız bu oyunu olağanca hızlı çıkarmak. Entegre sorununu büyük ölçüde çözmeyi başardık. Hala ufak sıkıntılar var. Evet, oyunun %17'lik kısmı kaldı lakin oyun daha yeni "normal bir oyun büyüklüğüne" indi.

Önceliğimiz RDR2'dir. Diğer projelerimiz kısa bir süreliğine beklemede kalacaktır. RDR2 bittikten sonra, isteyen ekip arkadaşlarımız Horizon ve Deus'a katılacak, böylelikle bu zamanı telafi edeceğiz. Ekibimizi RDR2'ye kaydırmamız ile beraber aşağı yukarı 65 aktif çevirmen sayısına ulaştık projede. Yamadaki mevcut çevirmenlerimizin video çevirileri bitmek üzere, önceki duyurularımda bahsettiğimden de fazla video çevirisine ulaştık: tam 12.000 dakika! Haftaya çok daha fazla bir yüzde güncellemesi ile görüşmek üzere. Unutmadan, yama fiyatı test aşamasından sonra açıklanacaktır. Az kaldı millet!

Sevgiler!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.