Şimdi Ara

Deus Ex: Mankind Divided Türkçe Yama Çalışması %38 23 NİSAN ÖZEL (Anonymous Çeviri) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
18
Favori
13.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yama çıkmadan biraz takılıyım deyi indirdim ama ciddi dil lazım bu oyuna mecbur yamayı bekleyeceğim.
  • Valla sonunda başlamış biriler. Deus Ex Efsane seridir bana göre
  • Dört gözle bekliyoruz hocam dili ne hikmetse bana biraz ağır gelmişti. yama ile tekrar keyif ala ala oynarım tebrik ederim sizi
  • Deus Ex Mankind Divided çeviri yüzdesi, %34 olarak güncellenmiştir.
  • Çalışmanizda başarılar dilerim. Çevrilmesi gereken bir oyundu. El atmanıza sevindim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen Rdr 2'den daha çok bekliyorum bu yamayı.
  • konu takip oyunu aldım bekliyorum yamayı elinize sağlık şimdiden
  • takipteyiz steam yaz indirimleriyle 11.24 tlye düştü
  • Şuan Steam'den Deus Ex: Mankind Divided'ın DLC'siz standart düz sürümünü %85 indirimle 11,24 TL gibi çok ucuz bir ücrete satın aldım.

Anonymous Çevirinin Türkçe yaması da yayınlanınca ücreti ne olursa olsun hemen satın alacağım.

Fakat Anonymous Çeviriden bir isteğim var. Yine Steam'de şuan 4,49 TL'ye satılan Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut sürümünün "Missink Link" DLC'si diye adlandırılan kısmı hala ingilizce. İlgili forum linki ise şudur:
    https://forum.donanimhaber.com/deus-ex-human-revolution-director-s-cut-turkce-yama-v2-2-tum-surumlerle-uyumlu--136100790

Yıllar yıllar geçti ve bu arkadaşların bu DLC'yi çevireceği yok. Anonymous Çevirinin sadık bir müşterisi olarak olarak sizden ricam Deus Ex: Mankind Divided'dan sonra Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut içindeki "Missink Link" DLC'sini de çevirmeniz olacaktır. Normalde DLC ayrı satılsa satın almayacaktım ancak ana oyunun içinde gömülü geliyor ve o DLC'li kısımlarda oyun ingilizceye dönüyor.

Benim gibi bunun çevrilmesini bekleyen çok sayıda oyun sevdalısı arkadaş var buna emin olun. İsteğimizi yerine getirmenizi tavsiye ederiz. Bu yolda başarılar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 1 Temmuz 2020; 21:23:44 >

• obasar84 O kullanıcısına yanıt
    2 ay önce görüşmüştüm ben Görkem ile bu konuyu, zannetmiyorum çevireceğimizi demişti. RDR2 kazasız belasız çıksın, Horizon Zero Dawn aynı şekilde, tekrar yazacağım.
    Ama ana oyunu başkasının çevirdiği oyuna DLC ile uğraşmak istemeyeceklerdir. Walking Dead çevirisinde yaşananlar ortada.
  • Selamlar, Deus Ex Mankind Divided çeviri yüzdesi, %38 olarak güncellenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Selamlar, Deus Ex Mankind Divided çeviri yüzdesi, %38 olarak güncellenmiştir.
    Elinize sağlık kolay gelsin iyi çalışmalar.
  • full dlc li mi çeviriliyor acaba?
  • Bu yama biraz üvey evlat oldu rdr2 yüzünden :) heyecanla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oboynukisa

Bu yama biraz üvey evlat oldu rdr2 yüzünden :) heyecanla bekliyoruz.
    Red Dead Redemption 2 yaması bitti, testi de bitmek üzere. Çeviri ekibi Horizon Zero Down ve Deus Ex'e yoğunlaşacaktır. Çeviri hızı da artacaktır.
  • dlcleri almadım umarım yamada sorun çıkmaz cevap verirseniz sevinirim bende ona göre iade edip dlcli alırım son 18 saat indirim bitmeden.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.