Şimdi Ara

Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls PC için Duyuruldu (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
1
Favori
7.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony falan bilmem de stadia bize de duserse alir oynarim valla. Onun disinda bu onerilen sistem bende yok, olmasina da bi 10 yil daha var . Zamaninda beyond two souls u oynamistim, heavy rain i bulamamistim icimde kalmisti.
    Ayrica egri oturup dogru konusalim, sony destegi olmadan quantic dreams den yeni oyunlarda cok bi sey beklemem. 1. Parti gelistiriciler tek baslarina gelistirmiyorlar oyunlarini, birbirlerinden destek aliyorlar surekli diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sir Sherlock

Şaka mısın? Verdiğin örnek benim dediğim şeyi destekler yönde. Netflix televizyon sektörüne darbe indirdi, yaptığı servis zaman içinde o sektörü yok edecektir de. Spotify ise bambaşka bir seviye zaten, müzik denince akla gelen tek uygulama. Benzeri bir servis oyun sektöründe de olacak, buna da öncü Google olacak gibi gözüküyor. Konsol devri çağın gerisinde kalmaya başladı. Sony ve Microsoft ya çağı yakalar ya da bu sektörde kaybolur giderler. Nice devler yok oldu çağı yakalayamadıkları için.

Bilader netflix karşılaştırması çok yanlış fizikselden halen tam anlamıyla vazgeçememiş oyuncu nesillere dayattığın mesele hem çok kaliteli hemde inanılamaz uygun fiyatlı ve zengin içerikli olmalı. Yoksa anca senin heyecanlı savunmalarında kalır bu diğerlerini bitirecek google. Netflix spotify iyi güzel fakat içerikleri hep kısıtlı bunu hiçbir zaman es geçme.

• PC oyunculuğu bu jenerasyon gerçekten iyi oyunlar gördü ama Sony kendi stüdyolarını kapamadığı sürece PS sağ salim yerinde kalacaktır. Journey,Yakuza serisi'de gelmişken bu oyunların gelmesine şaşmamalı. Duyuruldumu bilmiyorum ama RDR2 , Kingdom Hearts 3 gibi oyunlar da duyurulacak elbet PC'ye. Detroit'e dünya para verdim ama PC'ciler adına sevindim , güzel oyun oynayacaklar.
  • Bir oyun medya/haber sitesinde bu kadar bilgisiz insan olması çok üzücü. Sanarsın birinci parti oyunlar geliyor bilgisayar platformuna. Öncesinde de Journey çıkmıştı PC'ye. Ya da duyuruldu diyeyim belki henüz çıkmamıştır. Biri de PS4 almam için hiçbir sebep kalmadı demiş. Sanki Sony tarafından tek özel oyunlar bunlar. Ne zaman PC tarafında God of War (ilk God of War sanırım 15 yıl önce çıktı), Uncharted gibi birinci parti oyunlar görürüz o zaman işler değişir Sony için. Şuan özel oyun, konsol tarafını sendeleyecek tek olay Stream servisleri. O da 5-6 yıldan önce tam olarak özel oyun tarafını etkilemez Sony'de. Sonrasında da sanmıyorum zaten.

• AnondraX kullanıcısına yanıt
    Babamizin uygulamasi degil ama icinde en cok oyun barindiran ve bildigim kadariyla ilk dijital oyun platformu. Ek olarak musteri hizmetleri en iyi olan, Steam Link ve Steam Controller destegi var. Steam'den sonra Origin gelir benim icin, sonra GoG. Steam harici hic bir platform sorgusuz sualsiz 60 gun garanti verip para iadesi yapmiyor ve Steam kadar hic bir platform bu kadar oyun ve uygulamayi barindirmiyor.

Epic Games'in kendisine kimse laf etmiyor. Piyasada bu kadar koklu dijital platformlar varken 55-56 tane oyun icin kendine platform kurmasi cok sacma. Tamam hadi kurdun diyelim, bari diger platformlarda da satis yap. Her uc bes oyun icin ayri launcher kurup, ayri hesaplar acip, ayri odeme planlari olusturmanin manasi var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C0609E675

Babamizin uygulamasi degil ama icinde en cok oyun barindiran ve bildigim kadariyla ilk dijital oyun platformu. Ek olarak musteri hizmetleri en iyi olan, Steam Link ve Steam Controller destegi var. Steam'den sonra Origin gelir benim icin, sonra GoG. Steam harici hic bir platform sorgusuz sualsiz 60 gun garanti verip para iadesi yapmiyor ve Steam kadar hic bir platform bu kadar oyun ve uygulamayi barindirmiyor.

Epic Games'in kendisine kimse laf etmiyor. Piyasada bu kadar koklu dijital platformlar varken 55-56 tane oyun icin kendine platform kurmasi cok sacma. Tamam hadi kurdun diyelim, bari diger platformlarda da satis yap. Her uc bes oyun icin ayri launcher kurup, ayri hesaplar acip, ayri odeme planlari olusturmanin manasi var mi?
    Sadece şunu söyleyeyim. Steam da Epic Games de büyük bir rekabet içinde oldukları için daha çok kampanya, daha ucuz oyun ve daha iyi hizmet sunacaklardır.

• AnondraX kullanıcısına yanıt
    Epic'e ozel oyun cikarsa belki ama Steam'e rakip olmasi icin cok uzun bir yolu var. Sadece Steam Workshop ve Marketplace bile tum rakiplerinden onde olmasina yetiyor su an. Bethesda benzeri bir sey denedi ama eline yuzune bulastirdi. Diger platformlarda zaten boyle bir ozellik yok.

Steam'de cogu oyunu %50 ile %75 indirimle alirsiniz, hafta ici ve haftasonu kampanyalari, bayramlara ozel kampanyalari, achievement sistemi, oyun incelemeleri vs vs baska platformlarda senelerdir oturtulamamis seyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C0609E675

Epic'e ozel oyun cikarsa belki ama Steam'e rakip olmasi icin cok uzun bir yolu var. Sadece Steam Workshop ve Marketplace bile tum rakiplerinden onde olmasina yetiyor su an. Bethesda benzeri bir sey denedi ama eline yuzune bulastirdi. Diger platformlarda zaten boyle bir ozellik yok.

Steam'de cogu oyunu %50 ile %75 indirimle alirsiniz, hafta ici ve haftasonu kampanyalari, bayramlara ozel kampanyalari, achievement sistemi, oyun incelemeleri vs vs baska platformlarda senelerdir oturtulamamis seyler.
    haberdeki oyunlar ve daha epic e neler gelecek bir sürü planları var. store a ekleyecekleri özelliklerin takvimine bakabilirsin. steam yerinde saymaya devam ederse işi çok zor. saçma sapan ufak tefek erotik yapboz oyunları ile olmaz iş
  • Resmen baş belası gibi piyasaya çöktü.Önce steam şimdi de sony oyunları.Tabi karlı çıkan biz oyuncular olacak o şimdiden belli.Ayrıca bu oyunları PS'de para vermiş biriyim :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • God of War, Uncharted vs. geleceğini sanmam. Gelmesini isterim. İki platforma sahip biri olarak PC oyuncularında bu oyunlardan yararlanmasını isterim çünkü ülkemizde maalesef alım gücü belli olduğu için herkes hem PC, hem PS sahibi olamıyor. Umarım bütün exc. oyunları PC de görürüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haif-Life 3 ile karşı atak yapmalı valve yoksa sönmez bu yangın.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ps4'de aradığı satış rakamlarını göremeyen geliştiricileri epic kendi tarafına çekiyor.

Muhtemelen sonraki oyunları için ue4 grafik motorunu ücretsiz vermeyi de teklif ediyor. Her yolu deniyor steame karşı bu bence gayet iyi birşey. Steame dişli bir rakip şart.

Bu arada Naughty dog'u getirsin de görelim bakalım özel oyun olayı bitiyor mu?

• Merak ettiğim oyunlardı. Sistem gereksinimleri aşırı fazla olmasa bari. Malum GTX 1070-1080 falan yok
  • Tam sevindim ta ki epic games store yazısını görene kadar artık torrent indirir bi daha bitirim ha hemen şimdi veletler gelir ne torrent mi aaa ps 4 de hepsini aldım bitirdim bide bazıları demiş yok exe bitiyo falan neyin kafasını yaşıyosunuz ps 4 de tonla exe var şuan ps 3 bile tonla exe var az google yazın bakın bide epic games yaptığı bence yanlış exe oyunlardan kurtuluyoruz diyen bi kesim var ee yine exe oluyo her kafasına esen uplay origin steam epic games öbür mağazalarda bi oyun alıp kendine özel yapsa ortalık karışır şuan bu yolda gidiyo en geç 1 yıl sonra bu oyunlar steama gelir anlaşmaları hep 1 yıl için yapıyolar mutlfak sıfır sende yazma artık 4k ultra görmüş sanki hayatında bide bilen varsa yazsın halo the master chief collection kaç para olucak ne zaman çıkıcak hiç bi yerde haberi yok.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • oyunlar pcye 8 9 yil sonra gelmis adam ps rip diyor. he kardesim rip aynen. ilk god of war u 10 sene sonra oynayinca da ehhehe psciler kapak olsun diye gezersin. oyunlari twitchden yotubde dan izleye izleye iyice kudurmussubuz. ne ezik tiplersiniz boyle ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 21 Mart 2019; 9:4:13 >
  • Hemen de konsolu bırakıverdiler. Konsol olmasa çok görürsünüz böyle sağlam hikayeli oyunları. Biraz mantıklı olun.PC' satışı olan oyunlar ilk bir hafta bile hack'e dayanamıyor. Satış rakamları istenileni kısa zamanda elde edemiyor. Herkesin 1080 2080 ekran kartı olmuyor ki bu oyunlar istenileni tam manasıyla versin. Konsol verimliliği ile o verimliliği tam manasıyla kullanan özel oyun varken gidip pc'de can çekişmeye değmez. Tuzu kuru olanlar sevinir tabi. Yahu 2 sene bile anca dayanan ekran kartına para vereceğime yıllarca kütüphanede duracak oyuna ve konsola para vermeyi yeğlerim. PC oyuncusu olarak yazıyorum. Bu ekonomik buhranda sevinilecek durum değil. Konsol da ve PC de kendi alanında oynamalı. Ayrıca bu özel oyun mantığını ile microsoft xbox one sattıracak oyunları pc ye açarak kırdı. Yani ilk değil ve son da olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Ps4'de 4k ultra! Hımm ben biraz şu tarafa doğru güleceğim

Alıntıları Göster
    Ps4 pro da geçen ay last of remastered bitirdim.4k hdr göz alıcıydı.Diğer exclusiveler de 4k çalışıyor çoğu bildiğim kadarıyla.Bazı oyunlar 4k değilse de ona yakın çözünürlükte.Geçen aya kadar ben de pcciydim.Konsolda ciddi grafik farkı olduğunu duyuyordum ve bu kadar harika grafikler beklemiyordum.Bunun PS5i Ghost of Tsushiması last of us 2si var.Gameplay videolarını izle ne dediğimi anlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartboy38 -- 21 Mart 2019; 9:29:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

PS4 ve 4K mı? Şakadır umarım. Gerçi konsolcu olduğunuz için birazcık iyi grafik görünce 4K zannediyorsunuzdur.
    1 ay önceye kadar Pc'ciydim.Ps4 proda last of us remastered grafiklerini görmediniz herhalde,2160p hdr ile mükemmel görünüyor.Tabi upscale ile 4k gibi gösterilen oyunlar da var ama arada aman aman fark yok emin ol.Ki oyunlarının kalitesi hikayesi ortada.Ps5in de doğal 4k çalıştıracağı kesin olduğu için arada ciddi pek fark yok.

• Güne güzel başlamak diye buna derim ben

Umarım torrentin bokunu çıkarmazlar. Bu oyunların pc'ye gelmesi bile büyük bir olayken almamak ayıp olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Quantim Dream hisseleri satıldı bundan sonra multiplatform oyun çıkartacaklarını açıkladılar zaten kısacası bu oyunların PC ye gelmesine şaşırmadım büyük ihtimal ileride xbox için de çıkacaktır.

Alıntıları Göster
    Onu biliyorum hocam
    Demek istediğim bu oyunların yapımına sony destek verdi belki orada bi anlaşmaları vs vardır diye ama yokmuş demek

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.