Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.852
Cevap
35
Favori
96.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    altyazı seceneklerinde gözükmüyor türkçe o yuzden tereddüt ettim satın almadan sorıym dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Bitti

Markus: Hep agresif oldum, Connor ile kapışmasında Connor'u seçtim ve Markus'u yendim devrim başarısız oldu. Sonra yerine RK 900 konuldu.

Kara: Sınırı geçmek üzereyken farkedildik ve adama yalvardı ama televizyonda anarşist hareketi görüp bize yardım etmedi. Luther Alice ve Kara öldürüldü.

Connor: Hep itaatkar oldum, Hank intihar etti.

Niye bu kadar kötü oldu ki?
    YOK ARTIK

Nası bu kadar çeşitlilik olabilir

Spoiler

Bende halk ve amerikan başkanı araya girdi markusun eylemleri ile özgürlük verdi. Kara ile alice donarak su içinde öldü

Conor ile hank dövüştü bilerek tuşlara basmadım conor dayak yedi öldü. Hank conor u öldürdü. Yeni conor geldi markusa suikast yapacak iken kendisine zar zor hakim oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 10 Aralık 2018; 14:52:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hayatımda oynadığım en güzel oyunlardan biri, herkese şiddetle tavsiye ediyorum
  • Gow falan efsaneydi benim için ama bu oyunun yeri bende bambaşka oldu muhteşem bir oyun

• Yok artık Kara demosunda Kara'nın model numarasına kadar herşeyi vermişler yeni keşfettim.

• Ulan neden böyle oldu, halbuki hep mantıklı olanı yapmaya çalışmıştım

Marcus, Kara, Alice, herkes öldü anasını satayım :) En sonda da Connor' a büyük kapak oldu, halbuki sadece bana verilen görevi yapmaya çalışmıştım, 2.oynayışımda görürler, satıcam bütün operasyonu

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Benimki de benzer şekilde bitti.

Bu arada Marcus değil Markus, bunun çeviri ile alakası yok İngilizce versiyonunda da Markus diye geçiyor.

• Oyunun kamera arkası
  • PS4 ü olanların oynaması gereken bir başyapıt olmuş kendinizi oyunun içinde kaybediyorsunuz resmen oynamayan çok şey kaçırır.

• Oyunu satın almak isteyenlerin bilgisi olsun.Bugün oyunu teknosa'da 119 TL'ye satın aldım.İnternetten bile bu fiyata satan yok.Oyunu biraz oynadım gerçekten başyapıtlık bir oyun olmuş.
  • comm kullanıcısına yanıt
    Aynen bende bugun aldım birazdan başlıyorum

• 3 kere bitirdim. Ve her bitrişimde farklı sonlarla farklı bölümler oynayarak oldu.
    Kesinlikle 1 kere bitirip bırakmayın. Bazı kararlarınız değişik bölümler açıyor. Bazı kararlarınız da tamamen farklı yönlere götürüyor. Flowchartları iyice inceleyip tekrar tekrar oynamaktan sıkılmazsınız.
    Oyunu bitirdikten sonra bile hala size seçim şansı veriyor
  • Bryan Dechart (Connor) oyunda Traci rolünü canlandıran biriyle evliymiş hatta youtube kanalı varmış abone oldum hemen.

• Arkadaşlar oyunu kutulu almayı düşünüyorum.Altyazı hepsinde var mı ? Bazı oyunlarda altyazılı olanlar daha pahalı oluyor ?

• altyazılılar benim bildiğim kutunun arkasında 2.bölge yazanlar oluyor hocam.
  • ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• comm kullanıcısına yanıt
    Teknosa dan ek indirim aldınız mı internet adresinde 139 TL diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Teknosa dan ek indirim aldınız mı internet adresinde 139 TL diyor
    Aynen sitesinde 139 TL yazıyor bende 139 TL'ye alma niyetiyle teknosa'ya gittim.Baktım bir kaç oyunu 119 TL'ye indirimle satışa koymuşlar.Hemen aldım Bu arada oyun Türkçe altyazılı.Kutusunda Türkçe altyazılı olduğuna dair bir ibare yazmıyor.Yani bir ihtimal türkçe altyazı yoktur diye o fiyattan sattıklarını da düşünmedim değil.Amazon Abd satış fiyatı bile bizim paraya çevirdiğin zaman 189 TL'ye geliyor.Bence iyi bir indirim.
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.