Şimdi Ara

Detaylı iç temizlik önerisi, ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
24.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2. el 2006 focus aldık, iç döşemeleri bej renkte. Göğüs, koltuklar, tavan biraz kirlenmiş halde, detaylı iç temizlik yaptırmayı düşünüyoruz. Ankara içi tavsiye edebileceğiniz, işçiliğine güvendiğiniz ve mümkünse uygun fiyatlı bir yer var mı? Sonax, ziebart, meguiars vs çok pahalı, batıkent carrefour otoparkındaki autowax 350tl fiyat verdi (detaylı iç temizlik, motor yıkama-koruma, pasta cila, koruma cilası). Ancak internette pek olumlu yorumlar yok. Balgatta Bu'haar oto kuaför var orası da 350tl fiyat çekti (detaylı iç temizlik, motor yıkama, pasta-cila) (sadece detaylı iç temizlik ise 200tl). Bu fiyatlar nasıl arkadaşlar, dediğim yerler hakkında bilginiz var mı? Ankara içi tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King_Wolf -- 30 Mayıs 2014; 22:04:13 >

• Evet forumda konusu açılmış idi 500+ para veriyorsun bagaj klipsini kırıp gönderiyorlar sonra yan sanayi 3 liralık malı takıyorlar bahanesi de orijinal 20 güne geliyormuş. Orijinalinin parasını o an versene. 500+ işçilik süper ama verilir değil mi?

Maksimum 300 verilir üstadlar ve iyi işçilik alınır yapmayın etmeyin.bunparaları isteyen yerlerden uzakmdurum
  • Hocam Ankara'da olmanız iyi olmuş. Bildiğim kadarıyla bu işi hakkıyla yapan DBY Detailing ve Car M Garage var. Bende forumdan vs. biliyorum.
    Bu firmalar gayet güzel ve ihtimamlı olarak işe yaklaşıyorlar. Yıkamacı kafası yok yani. Koca İstanbul'da yok böyle güzel iş yapan. Varsad a ben bilmiyorum.

İyi Akşamlar, saygılar.

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mchll -- 30 Mayıs 2014; 22:49:55 >
  • Bugün buraya felaket yağmur ve dolu yağdı. (Ankara) Adres sormak için ön yolcu camını açtığımda içeri olduğu gibi yağmur suları damladı ve bej renkteki kapı döşsemesi mahvoldu. Siyah siyah lekeler oluştu Havalar düzelsin bende götürmeyi istiyorum
  • http://forum.donanimhaber.com/m_88484672/f_//tm.htm#88484672

Aracımıza uygulama yaptırdık. Memnun kaldık fiyatı uygun diğer yerlere göre. Kampanya bitmeden yararlanmanızı tavsiye ederim.
  • www.dbydetailing.com

İsterseniz bir araştırın.
    Fiyatlar konusunda diğer firmalarla yarışamayız belki ancak uygulamalardaki detay, işçilik ve özen konusunda iddialıyız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.berkay

www.dbydetailing.com

İsterseniz bir araştırın.
    Fiyatlar konusunda diğer firmalarla yarışamayız belki ancak uygulamalardaki detay, işçilik ve özen konusunda iddialıyız :)

Bende sizden bahsediyordum
  • ankarada berkay bey varken başka bir firmaya gidip ucuz bir işçilik asla yaptırmam ben olsaydım...

300 tlye yaptıracağın işçilik berkay beyin yaptığı işçiliğe dayanamaz tövbe eder o derece.
  • şimdi bu işi, düzgün yapan birkaç yer var bence,benimde önerebileceğim bir yer var çankaya yıldızda inanılmaz düzgün iş yaparlar ve 17 senedir aynı yerdeler ankaranın en eski kuaförlerinden biridir zaten dışardan fazla iş almazlar referanslı çalışırlar istersen önerebilirim......yanlız iç dış komple kuaförü 350 tl ye yapmazlar...
  • guvenxoca kullanıcısına yanıt
    350 ye yapmazlar çok acı olmuş. Asgari ücretin 800 lira olduğu yerde yazıktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attorney58 A kullanıcısına yanıt
    serbest piyasa ekonomisi diyelim...

elbette hpsini 200 e yapacak yerde vardır ama ne yapar ,nasıl yapar bilemem,tanıdık olursa ancak ...

forumda dby detailing var gidin bir fiyat alın bakalım...ben biliyorum fiyatlarını 500+ ....

ama bu iş el emeği , adam emeğine 1000 tl de ister sen bişey diyemezsin...

ben bir ustaya iş yaptırırken (gerçek usta ise tabi) işçiliğinin pazarlığını yapmam,malzeme pazarlığı yaparım,haa beceremezse veya beğenmezsemde olana kadar yaptırırım...

bu işler böyle senin arabana harcıyacakları malzeme toptan alındığında 20-30 bilemedin en kralı 50 lira geri kalanı işçilik...

burada önemli olan senin hastalık derecen...mesela ben arabanın içine hastayım dışına öyle çok para dökmem,yani etrafımda insanlar var işte forumdaki dby ye filan gidiyor adam sadece dışına 500-600 tl para veriyor,ben vermem mesela bence hergün dış etkene maruz birşeye o kadar para vermek gereksiz,ha sen verirsen kafaya takarsan o zaman bu paraları vericen ama eğer takıntılı değilsen bencede yüksek meblalar...

• guvenxoca kullanıcısına yanıt
    Evet forumda konusu açılmış idi 500+ para veriyorsun bagaj klipsini kırıp gönderiyorlar sonra yan sanayi 3 liralık malı takıyorlar bahanesi de orijinal 20 güne geliyormuş. Orijinalinin parasını o an versene. 500+ işçilik süper ama verilir değil mi?

Maksimum 300 verilir üstadlar ve iyi işçilik alınır yapmayın etmeyin.bunparaları isteyen yerlerden uzakmdurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attorney58 A kullanıcısına yanıt
    yok doğru söylüyosun hocam bende vermem ...
  • Merhaba, düşünürseniz eğer yardımcı olurum hocam.

Boom Garage
    Adnan Yüksel Caddesi 29/B Etlik
    0312 321 77 99
    www.boomgarage.com
    www.facebook.com/boomtuning
  • Adım geçtiği için yorum yapma ihtiyacı hissettim.

Attorney58 Olayı detayları ile anlatmıştım bahsettiğiniz konuda ama hala saçma sapan yorumlar yapmışsınız. Bagaj klipsi değil, 3. stop lambasının plastik kapağının klipsi kırıldı. Çözümü içinde elimden geleni fazlasıyla yaptımki ben yapılan bir hata karşısında, şu klips kırıldı alsana 30TL diyebilecek yapıda bir insan değilim. Sonuçta maduriyeti gidermek için olabilecek en makul çözümü sundum ve gerekli olanı yaptım.. Ayrıca O arkadaşa yapılan uygulama sadece cam filmi uygulamasıydı..

Bu arada fiyatlar konusunda da çok yorum kabul etmem çünkü hem kullanılan malzemeler ve işçilik çok farklı.
    Sadece malzeme maliyeti olarak düşünmeyin; bir araçla bir gün çalıştığında araç başına düşen kira,işçi maaşı, sigortalar, elektrik, su, kullanılan ekipmanların ilk alım ve kullanım maliyetleri gibi detayları düşünmeniz gerekiyor. Yani bir detaylı için temizlik işlemi için 250-300TL verdiğinizde bunun içinde yukarıdaki kalemlerin hepsi olmak zorunda. Yoksa işletme kurup, hizmet vermenin bir mantığı olmaz. Bunun yanında , guvenxoca yorumunuz için teşekkür ederim ancak, 500+ gibi bir fiyat telaffuzu biraz afaki oluyor.Hangi işlem için 500+ ücret talep ediyoruz bunu da açıklamak lazım :) 300TL'ye de 1500TL'ye de uygulamamız var.

Bir de asgari ücretten bahsedilmiş, komik bir örnek cidden :)
    Sonuçta nitelikli işçilikle, niteliksiz işçilik bir olur mu? Aynı kefeye nasıl koyarsınız? Ayrıca bunu derken etrafınıza bir baksanıza, herkesin elinde 1.5-2 aylık asgari ücret bedeli kadar cep telefonu var. Bu telefonların üreticiye malzeme maliyeti 20-30 dolarken satış fiyatı 1500-2000TL..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.berkay -- 5 Haziran 2014; 14:46:41 >

• D.berkay kullanıcısına yanıt
    Berkay kardeş beni etikerlemişsin ama,ben sana birsey demedim,hatta bu iş ustalik işi,emek işi isreyen istedigi fiyati soyler dedim...
    Benim 500 den yukari fiyatlar ic diş motor fiyati,aracin durumuna gore fiyat vermiyormusun? Senden su ana kadar tanidigim 3 kisiye fiyat almis senden ,duydugum en dusugu 500. Tl idi,
    Haa bak buna lafim yok yaptigin iş emek isi helali hoş olsun ,istersen 1000 tl debbeni ilgilendirmez,ben sadece o fiyatlara duzgun bir kuafor-bakim yaptiramiyacagini soylemek icin o rakami telafuz ettim

• Hocam ben olumsuz bir şey söylemedim. Yazdıklarınız içinde teşekkür ettim. Dediğiniz gibi komple bir uygulama için 500TL+ fiyatlar geçerli. Aracın durumunu görerek fiyatı netleştiriyoruz tabiki. Yorumunuz da çok doğru; sonuçta emek işidir, standardı yoktur.

Mesela bir ressama senin tablon niye pahalı denmez dimi :)

İlginiz için de tekrar teşekkür ederim..
  • Hortlatalım Arkadaşlar ankarada detaylı iç temizlik yapan detaylı dedimse öyle koltuk felan sökülmeyecek fiyatıda ı ölçüde bir yer lazum işini düzgün yapan

• dby detailing
  • ben de detaylı temizlikçi arıyorum Ankara'da...
  • eryamanda bir yer buldum yaptırdıktan sonra size bilgi veririm işin nasıl yapıldığına dair 200 tl fiyat var optimum karşısında yeni açılmış biryer
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.