Şimdi Ara

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016 (668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.470
Cevap
93
Favori
384.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bisey yaptim ne yaptimi anlamadim ama i lvl den birden 25 lvl oldum bu durumda oyunun hikaye kismini 8 lvl den devam ediomus gibi oynarmiyim yoksa 0 danmi kasim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guneyayhan G kullanıcısına yanıt
    Taken king dlcsi ile verilen spark of light isimli itemi kullanmışsınız. Mühim bir durum değil. Istediğiniz görevi yapabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LazBoard L kullanıcısına yanıt
    Öyle olmuyor tam sürüm oyun olacak. Boşa demo indirmeyin

• oliwander O kullanıcısına yanıt
    iyi madem içim rahatladı saolun :D
  • PS4'te 25GB boş alan kaldı . Güncelleme yapamıyorum. Bu Allah'ın cezası oyuna gelen ne update'i bu da yapılmıyor böyle ?
  • Arkadaşlar ps3 için standart sürümü almayı düşünüyorum oyunda hala oynayan varmı acaba elimde ac 4 black flag oyunu var ve onunla takas edicen sizce değermi ?

• jokerasas J kullanıcısına yanıt
    Ben begendim oynayanda cok ama lvl leri yuksek tabi tek sıkıntın standart surum almayi dusunmen olur gibi geliyo bana cunki belli biyerden sonra tıkanırsın dusuncem bu tabi daha deneyimli olanlar net biseyler soyleyebilir ama eglenceli ozellikle ay bolumleri beni cok gerdi :)

• oyunu full dlc alin diger turlu sadece oyun olmaz hic bisey yapamassiniz birde plus olmasi lazim yoksa sadece senaryo oynasiniz

• Almayin bu oyunu online altyapisi bu kadar kotu bir oyun gormedim ben. Pvp de pve de herkes hersey ışınlanıyor. Osiris desen zaten ayrı bi bela. Rapid fire, klavye-mouse vb. Şeyler de dahil olunca sinir hastası olursunuz. Ha ben strike yaparım raid yaparım pvp ile uğraşmam derseniz, paranız da çoksa alabilirsiniz. Ki dedigim gibi raid de de strike da dahil minion lar ışınlanıyor saka gibi. Nightfall yapiyosun ta sonuna gelmissin tak bi server hatasi gitti emeklerin. Yani açıkça basta da dediğim gibi. Kesinlikle almayin. Sinirlerinize yazık.

• Yeni gelecek raidler için tecrübeli arkadaşlar arıyoruz. Ilgilenen arkadaslar psn: Grayados

• oliwander O kullanıcısına yanıt
    Ben eski raidleri iyi bilrim ekipde yok eskisi gibi gwlirim vben

• oMeR24 kullanıcısına yanıt
    Ekleyin hocam. Akşamları müsait oluyoruz. Yaparız beraber.

• Destiny yi 2 yıldır oynayan biriyim başaramadığım tek bir şey kaldı osiris taken king te 2 flawless ım var ama rise of iron da ne mümkün 1 aydır destiny ye elimi sürmüyorum muhtemelen de sileceğim çünkü oyunun boku öyle bir çıktı ki ışınlanmalar anlamsız ölmeler hele hele osiriste iki tane orjinal gamepad kırdım destiny 2 çıkına kadar bu oyun miyadını doldurmuştur artık sinir hastası olmak istemiyorsanız oyunu almayın bilen bilir Psn PepeGecmo

• Yetenekleri 0 lamanin bir yolu varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: guneyayhan

Yetenekleri 0 lamanin bir yolu varmi

3 Karakteriniz yoksa yeni karakter açın, 3 karakteriniz varsa 1'ini silip yerine yeni karakter oluşturun..
  • Arkadaşlar elimde kutulu destiny taken king var oyunda elimde olması gereken dlc leri satmaya çalışıyor taken king olsun expansion 1 2 olsun hepsi aynı acaba oyunu alırken kandırıldım mı dışındaki kapağında sorun yok

• Dr. X kullanıcısına yanıt
    kutunun içinde dlc'ler için tek kullanımlık kodlar olacak onları girmen lazım.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Kod çıkmadı tekrar dlc mi almalıyım

• Dr. X kullanıcısına yanıt
    evet diskte sadece ana oyun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayqho

quote:

Orijinalden alıntı: guneyayhan

Yetenekleri 0 lamanin bir yolu varmi

3 Karakteriniz yoksa yeni karakter açın, 3 karakteriniz varsa 1'ini silip yerine yeni karakter oluşturun..

Iyide benim sorumun cevabi bu degil sirf biseyler yazmis olmak icinmi yazdin

• 
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.