Şimdi Ara

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016 (667. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.471
Cevap
93
Favori
384.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

Bayrak alma ve takim ölüm maclarinda durum ne hocam?

Bugün tamamen 6vs6 bayrak ve ölüm maçı oynadım kardeşim, sorun yok. hızlı ve 12 kişi hemen geliyor. Yine hikaye gereği olan psn plus bölümlerine gelen olmadı malesef.

story görevleri diyorsanız onlarda matchmaking yok zaten.
  • Hikayelerle açılan strike görevlerinden bahsediyorsunuz sanırım. Örneğin dünyadaki sepiks prime isimli strike yanılmıyorsam 8 levellikdi. Bu modlarda matchmaking sistemi var ancak oyunun yeni matchmaking sistemi nedeniyle eşleştirme konusunda sıkıntı yaşamanız normal. Çünkü yeni sistemle arama kriteri hem sizin levelinize uygun olmalı hemde bağlantınızın stabil olacağı kişileri eşleştirmeli. Bu kriterler ile arama yaptığı için bulmak zor olur ve belli bir süre sonra sizi otomatik olarak göreve başlatır. Yinede eğer şanslıysanız göreve başladığınızda sonradan oyuncu bulup sizin göreve ekleyebilir ancak bu her zaman olmuyor.. Tavsiyem bu tarz strike görevlerini rahat yapabilmek için arkadaş edinip beraber oynamanız. Eğer arkadaşınız yoksa ps4 toplulukları yada towerda gördüğünüz insanlardan yardım isteyebilirsiniz. Zaten yeni matchmaking sistemi sayesinde özellikle sosyal alanlarda kendi ülkenizden kişilerle karşılaşıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Primary hesapta olan dlcleri kullanabilir miyim kendi hesabımda dlc olan hesapta oyında var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • destiny collection full paketi titanfall 2 ile takas etmek isteyen var mı indirimleri kaçırdık :/
  • Beyler ben taken king ide oynayip birakmistim.max. light olan 310 da birakmistim.simdi tekrar baslamak istiyorum ama degermi yoksa destiny 2 mi bekleyeyim kararsizim.ekibimiz var.hala oynuyolar yani alsam 400 light hemen olurum.sadece rise of iron dlc si satmiyorlar kullanilamiyor diyo nasil temin ederiz bunu illa collectionmu alcaz.

• Oyunun içine girip risen of iron görevlerine girmeye çalıştığında açılan menüden almıştım ben dlc yi

• quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

Oyunun içine girip risen of iron görevlerine girmeye çalıştığında açılan menüden almıştım ben dlc yi

Yalniz soyle bir durum var.ben bir arkadasimla kalici psn kardesiyim.oyunu ve dlc leri onun hesabindan almistik.simdi ben oyun icinden rise of ironu almaya calissam kendi hesabimdan alabilirmiyim yoksa arkadasimin hesabindanmi almam gerekir ve sen oyun icinden aldiginda fiyati ne idi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keklikelektronik -- 28 Şubat 2017; 12:1:22 >
  • Şimdi hocam eyer arkadaşınızla kardeşlik yaptığınız hesab ile sizin ana hesabınız bölgesi aynı ise, yani 2 side türk psn ise sorun yok alabilirsin . Ama senin hesap turk kardeşlik hesabı us ise o iş olmaz. Tersi durumda olmaz, ben 79 yada 89 a aldım diye hatırlıyorum dlc yi

• raide girmek için adam bulamıyoruz napmamız gerekiyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

Şimdi hocam eyer arkadaşınızla kardeşlik yaptığınız hesab ile sizin ana hesabınız bölgesi aynı ise, yani 2 side türk psn ise sorun yok alabilirsin . Ama senin hesap turk kardeşlik hesabı us ise o iş olmaz. Tersi durumda olmaz, ben 79 yada 89 a aldım diye hatırlıyorum dlc yi

Benim oynadigim hesap us.arkadasimin turk psn.bu durumda olmuyor.peki mevcut karakterimi turk psn acip oraya tasiyabilirmiyim ? Yada sifirdan baslasam diyecem ama o kadar item bosa kasmis olcam.

• Malesef olmaz başka hesaba item taşıma yok 0 dan başlicaksın artık

• quote:

Orijinalden alıntı: oliwander

Hikayelerle açılan strike görevlerinden bahsediyorsunuz sanırım. Örneğin dünyadaki sepiks prime isimli strike yanılmıyorsam 8 levellikdi. Bu modlarda matchmaking sistemi var ancak oyunun yeni matchmaking sistemi nedeniyle eşleştirme konusunda sıkıntı yaşamanız normal. Çünkü yeni sistemle arama kriteri hem sizin levelinize uygun olmalı hemde bağlantınızın stabil olacağı kişileri eşleştirmeli. Bu kriterler ile arama yaptığı için bulmak zor olur ve belli bir süre sonra sizi otomatik olarak göreve başlatır. Yinede eğer şanslıysanız göreve başladığınızda sonradan oyuncu bulup sizin göreve ekleyebilir ancak bu her zaman olmuyor.. Tavsiyem bu tarz strike görevlerini rahat yapabilmek için arkadaş edinip beraber oynamanız. Eğer arkadaşınız yoksa ps4 toplulukları yada towerda gördüğünüz insanlardan yardım isteyebilirsiniz. Zaten yeni matchmaking sistemi sayesinde özellikle sosyal alanlarda kendi ülkenizden kişilerle karşılaşıyorsunuz.

Teşekkür ederim; olayı daha iyi anladım. iki gündür sorunsuz oynuyorum.

• Mart ayının sonunda destiny oyununun 1. Yılında oynadığımız bazi bölümleri yeniden oynayacağımız bir update geliyor. Ana oyun, dark below ve house of wolwes dlclerini içeren 1. Sezonun Hangi bölümlerinin yeniden geleceği hakkında kesin bilgi yok ancak özellikle vault of glass in 400 light a uyarlanmış yeni versiyonu bedava sandbox update olarak hizmete sunulacak. Bu arada vog raidinin silahları da 400 light olacak. Vex ve fatebringer geri dönüyor:) tabii primary silahlar element damageli olmayacaklar.
    Yeni update ile "age of triumph" isimli yeni bir record book gelecek. 13 sayfalık bu görev kitabi şu ana kadar gelen en büyük kitap. Içinde her class a özel görevler olacak. Hunter's way yada titan's way gibi. Tabii bu görevlerin birçoğunu zaten yapmış olabilirsiniz ama 3 yıl boyunca Yaptığımız neredeyse herşeyi görev olarak yazdıkları söyleniyor. Illa ki atladığımız birşeyler olabilir. Çünkü kitap içinde cruicible dan strikelara,Raidlerden motor yarışlarına, Kılıç görevinden subclass görevlerine kadar herşeyin olduğu söyleniyor. Dediğim gibi 3 yıllık bir görev kitabı geliyor. Tamamlamak da yorucu olacaktır.

Yapımcılar destiny oyununun son update i olarak nitelendiriyorlar. Hatta oyundan Destiny 1 diye bahsediyorlar artık. Bu gelecek yükseltme ile destiny evreninin 1. Bölümünü tamamlamış oluyoruz. Yani artık sona geldik. Yakın zamanda devam oyununun sızıntıları el altından yayinlanmaya başlar ki bizzat yapımcılar gelecek oyunla ilgili bilgileri şimdiden paylaşmaya başladılar.

Bu paylaşımlardan ilki ise gerçek devam oyunu olarak adlandırdıkları yeni oyuna itemlerimizi ve paramızı taşıyamayacağız. Sadece 20. Levele ulaşıp black garden görevini yaptığımız karakterlerin yüzleri sınıfları ırkları gibi şeyleri aktaracaklarmış. Yapımcılar her yeni oyunun yeni mücadeleler sunması gerektiğini düşünüyorlarmış. Herkesin eşit şartlarda başlaması için hiçbirşeyin aktarılmamasını uygun bulmuşlar. Hatta gezegenler, haritalar bile değişik olacakmış. Yine de eski oyunu oynamış oyuncular için birkaç güzel hediye düşünüyorlarmış. Özellikle oyunu 1. Sezonda oynayıp 20. Levele gelen ve black garden görevini tamamlayan veteran hesaplar onurlandırılacakmış.

3 yıllık eğlencenin sonuna geldik. Umarım yeni çıkacak oyunda daha dikkatli olup eski hatalarını tekrarlamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oliwander -- 7 Mart 2017; 3:43:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oliwander

Mart ayının sonunda destiny oyununun 1. Yılında oynadığımız bazi bölümleri yeniden oynayacağımız bir update geliyor. Ana oyun, dark below ve house of wolwes dlclerini içeren 1. Sezonun Hangi bölümlerinin yeniden geleceği hakkında kesin bilgi yok ancak özellikle vault of glass in 400 light a uyarlanmış yeni versiyonu bedava sandbox update olarak hizmete sunulacak. Bu arada vog raidinin silahları da 400 light olacak. Vex ve fatebringer geri dönüyor:) tabii primary silahlar element damageli olmayacaklar.
    Yeni update ile "age of triumph" isimli yeni bir record book gelecek. 13 sayfalık bu görev kitabi şu ana kadar gelen en büyük kitap. Içinde her class a özel görevler olacak. Hunter's way yada titan's way gibi. Tabii bu görevlerin birçoğunu zaten yapmış olabilirsiniz ama 3 yıl boyunca Yaptığımız neredeyse herşeyi görev olarak yazdıkları söyleniyor. Illa ki atladığımız birşeyler olabilir. Çünkü kitap içinde cruicible dan strikelara,Raidlerden motor yarışlarına, Kılıç görevinden subclass görevlerine kadar herşeyin olduğu söyleniyor. Dediğim gibi 3 yıllık bir görev kitabı geliyor. Tamamlamak da yorucu olacaktır.

Yapımcılar destiny oyununun son update i olarak nitelendiriyorlar. Hatta oyundan Destiny 1 diye bahsediyorlar artık. Bu gelecek yükseltme ile destiny evreninin 1. Bölümünü tamamlamış oluyoruz. Yani artık sona geldik. Yakın zamanda devam oyununun sızıntıları el altından yayinlanmaya başlar ki bizzat yapımcılar gelecek oyunla ilgili bilgileri şimdiden paylaşmaya başladılar.

Bu paylaşımlardan ilki ise gerçek devam oyunu olarak adlandırdıkları yeni oyuna itemlerimizi ve paramızı taşıyamayacağız. Sadece 20. Levele ulaşıp black garden görevini yaptığımız karakterlerin yüzleri sınıfları ırkları gibi şeyleri aktaracaklarmış. Yapımcılar her yeni oyunun yeni mücadeleler sunması gerektiğini düşünüyorlarmış. Herkesin eşit şartlarda başlaması için hiçbirşeyin aktarılmamasını uygun bulmuşlar. Hatta gezegenler, haritalar bile değişik olacakmış. Yine de eski oyunu oynamış oyuncular için birkaç güzel hediye düşünüyorlarmış. Özellikle oyunu 1. Sezonda oynayıp 20. Levele gelen ve black garden görevini tamamlayan veteran hesaplar onurlandırılacakmış.

3 yıllık eğlencenin sonuna geldik. Umarım yeni çıkacak oyunda daha dikkatli olup eski hatalarını tekrarlamazlar.

Ben isterdim ki son update ile Destiny 2'de gelişecek olayları 2-3 görev ile hafiften görelim. Evren çok geniş yazık oluyor, oyunu Beta sürecinden takip eden ve evrenin büyük bir hayranı olan ben bile son ek paketten hemen sıkıldım. İkinci oyundan beklentim çok büyük, hem düzgün bir multi hem de çok expansion pass içeriğine muhtaç olmayan bir oyun bekliyorum. Yüksek ihtimal oyunu E3'de gösterirler oyunda Eylül-Ekim gibi çıkış yapar özledik artık.

• Oyuncu sayisi ne durum da oynayacak adam bulurmuyuz

• guneyayhan G kullanıcısına yanıt
    Eğer 0 dan başlıyorsanız tavsiye etmem. 28 martta yeni bir update gelecek ancak bu raid ağırlıklı olacak. Raidleri yapmak içinde belli seviyeye gelip arkadaş grubu bulmak lazım. Tahminim oyunun 2 buçuk 3 aylık ömrü kaldı. Eğer arkadaş grubunuz varsa ve sizi hızlı şekilde geliştirebilirse oynanabilir ama eğer öyle bir imkanınız yoksa sadece zaman ve para kaybı olur. Zaten yakın gelecekte yeni oyun çıkacak ve herkes eşit şartlarda başlayacak. Bence yeni oyunda başlamak şu an için en mantıklı olanı.

• oliwander O kullanıcısına yanıt
    Siz bunu yazmadan once 70 tl ye bir arkadasimla ortak aldik 2 ci oyunun cikacagini biliyorum ama 6-7 ayda olsa oynamak istedik en azindan yoklukta gider :D benim de aslinda merak ettigim raid yapabilcek birilerini bulabilirmiyiz yoksa onun disinda 2 kiside eglenerek kasilirdik zaten aksamdan aksama 2 saat bos vaktimiz ancak oluyo.

• guneyayhan G kullanıcısına yanıt
    Boş bir zaman olsa bulabilirsiniz derdim ancak yeni update geleceği için birçok kullanıcı kendi karakterleri ile ilgilenecektir. Raid işi biraz tecrübe istediği için ilk zamanlarda tecrübeli oyuncuları bulmanız zor. Yine de 2 kişi ile diğer görevlerde eğlenerek oynayabilirsiniz.

• oliwander O kullanıcısına yanıt
    O da bize yeter sanirim saol bilgi icin :)

• Ana oyun kutulu tüm Dlc'ler dijital var dvd ile uğraşmak istemiyorum Store'dan demo versiyonu indirsem tüm oyunu sorunsuz oynarmıyım ?

• 
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.