Şimdi Ara

DESTINY 2 '' CLAN '' DONANIMHABER TURKIYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhabalar .DonanımHaber , Destiny 2 Clan oluşumuna HOŞGELDİNİZ !

Forumumuzda bayağı Destiny oynayan arkadaş vardı ve Destiny 2 ile birlikte , oyuncu nüfusumuz artmış durumda . Forum olarak geçtiğimiz yıllarda güzel etkinlikler yapıldı Destiny üzerinde ve bu sene de Destiny 2 ile bayağı bir rağbet artışı oldu ve aynı ortamı , eğlenceli ve muhabbeti bol vakitlere ulaşabileceğimizi sanıyorum.

Donanım Haber adına , bir forum Destiny 2 Clan'ı oluşturdum ve tüm değerli arkadaşları bekliyorum.Zaten bir çekirdek kadromuz vardı , şimdi bizler için de yenilenme zamanı

Clan ile alakalı tüm detaylara , aşağıdan erişebilirsiniz.

CLAN

DONANIMHABER TURKIYE

Aşağıda göreceğiniz '' L i n k '' e tıklayarak , Bungie sitesi üzerinden , Clan sayfamıza erişebilirsiniz.

## CLAN HAKKINDA ÖN BİLGİLER ##

Mevcut olan Clan , Forumumuz aktif üyeleri için kurulmuştur ve oyuncular forum üyeleri olmakla birlikte , aktif Destiny oyuncuları ve forum takipçileridir. Daha önceki oyundan da aramıza katılacak olan arkadaşlar olacaktır ve çekirdek bir kadro mevcuttur.

Clan içinde beklenen tek şey ; Akşamlar güzel bir sohbet ile , oyun içerisinde çeşitli aktiviteleri yerine getirmek ve pozitif , değerli vakit geçirmektir.
    Tüm paylaşımlar , duyurular , eventler vb. aktiviteler , forum sitemiz üzerinden güncellenecektir ve duyurulacaktır.
    Oyun hakkında , güncel rehber ve ipuçları , buradan paylaşılacaktır.

Destiny gibi bir oyun uzun soluklu olduğu için , açılmış olan bu konu ve Clan , sürekli aktif tutulup , oyun içi önemli tüm ipuçları paylaşılacaktır !

## CLAN'A KATILAN ARKADAŞLARI ##

Forum Adı - PlayStation Network

1. TheMarjinaLs - TheMarjinaL
    2. C-İ-E_SN - Vea_Victis
    3. Moirathia - Moirathia
    4. GoldPunch - GoldPunch-TR
    5. Baba Yorgun 10 - CheckMaTe-42
    6. ... - serkanbbd
    7. ... - furkan_gaga
    8. ... - bcabuk
    9. ... - Disli99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMarjinaLs -- 13 Eylül 2017; 1:54:32 >

• Katıldim kardeşim bı kontrol edersin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynadiginin bilincinde olmayan ve turkcesi "hela gardasim o mikrofonu biraz seyediversen kulagam seyediyi" seklinde oldan, kisaca eglenmek icin oynamayan dayilar yoksa ben de gelmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fairy Tail -- 10 Eylül 2017; 13:34:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstek yolladım hocam.
  • Arkadaşlar iki gündür yoğunluktan ne yazık ki güncelleyemedim. Ekibe üye olan arkadaşlar şuan listede ekli . Eğer sizler de uygun görürseniz , WhatsApp grubu kuralım . Çünkü şuan tam bir iletişim ağı oluşturamadık. Strike ve Diğer Eventler ile birlikte , Light'ları yükseltmemiz gerekiyor .

265 Light'ım . Forumdan kim yardım isterse lütfen alıntılasın , yardımcı olurum memnuniyetle
  • Bana da oyunda beraber oynamak isteyen direk istek atabilir arkadaslar. Zaten Nightfall´da ve sanirim Raid´de de matchmaking sistemi yok. Her türlü Clan olarak birlikte oynamaliyiz. :)
    PSN: Disli99
  • quote:

Orijinalden alıntı: muho001

Bana da oyunda beraber oynamak isteyen direk istek atabilir arkadaslar. Zaten Nightfall´da ve sanirim Raid´de de matchmaking sistemi yok. Her türlü Clan olarak birlikte oynamaliyiz. :)
    PSN: Disli99

Bu akşam NightFall yapacağız , Ben 20.00'dan sonra online olacağım. Kaç parti çıkarsa , eğer +6 olursak bir de Raid denemesi yaparız.
  • Tamamdir. Ben de en gec 8.30-9 gibi online olurum.
  • Arkadaşlar benide alın aranıza whats up grubu içinde pm atalım telefon numaraları için

Psn : bayraktar2626

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirBayR -- 14 Eylül 2017; 22:19:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seffafbonus26

Arkadaşlar benide alın aranıza whats up grubu içinde pm atalım telefon numaraları için

Psn : bayraktar2626

Bu akşam clan aktivitesi olarak @muho001 ve @moriathia ile birlikte , Nightfall 'ı yaptık . 5-6 kere denedik ancak '' Weapon Changing '' olayının ritmini tutturduktan sonra , gayet güzel bir şekilde geçtik.

Hocam , clan sayfasından davet göndermeniz durumunda onaylayacağım.
    @C-İ-E_SN

İlkay hocam , müsat olduğunda bana söyle lütfen , light +255 olduktan sonra senin içinde bir nightfall kasma operasyonu halledelim

Ek olarak ; Vigilance Wing aldığımı da söylemek istiyorum

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    230 um zaten hocam bugün olurum 255+.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Destiny 2 elime geçti.Clan isteği isteği attım psn id DawnBreakerVII
  • Merhaba arkadaşlar bende katıldım. Akşamları saat 20:30 dan sonra uygun oluyorum. Ekleyebilirsiniz....

psn id:cloudofhope4444

Level:20

Power:231

Bir kaç güne 260+ olurum.

• Raidlerde yardımlaşmak icin ekleye bilirsiniz.Power:297 Psn:kahram80 Klanlar arasi yardimlasma yapabiliriz.

• OguzhanNobleSoul ve TR-LordRevan üye olmak için başvurduk sevgili Guardian kardeşlerim
  • istek gönderdim.

• sıfır kutusunda hiç kullanılmamıs code vs var destiny2 isteyen pm atsın istanbuldayım fiyat nedir bilmiyorum en iyi fiyat verene satıcam ps4 pro aldım içinden çıktı ama destiniy sevmiyorum oyuzden satıcam inşallah

• battletag Slayer#26337 eklerseniz sevinirim..
  • magdaF7 psn ismim. Bende başvuru yaptım klana. 306 light. Hala aktif mi grup?

• destiny 1 oynamak nasip olmadı, insanlar çok uzun süreler oynadı. bu referans ile destiny 2 aldık ek paketler falan ama resmen ölü doğdu birlikte oynayacak insan bulmak çok zor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.