Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.527
Cevap
41
Favori
117.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oMeR24

Destiny 1 in ilk zamanlarında adam kaynıyordu etrafimiz şuan Destiny 2 server lari sinek avlıyor

Hakettikleride bu mikro-ödemeleri vs.. düzelticez dediler hiçbirşey yapıldığı yok , uninstall ettim deluxe edition almama rağmen , bu firmanın (Bungie) yaptığı hiçbirşeyi alıcağımı sanmıyorum bir daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 15 Mart 2018; 9:19:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destiny 2 | Mart Güncellemesi | PS4

• Selam arkadaşlar oyunu tüm olumsuz yorumlara rağmen almayı düşünüyorum . Sizce hangisini almak mantıklı deluxe edition mı yoksa game+ expansion pass bundle mı

• crank444 kullanıcısına yanıt
    hayatının hatasını yapmış olursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vay be ilk oyunu geceli gündüzlü oynardık çıktığı zamanlarda. düştüğü duruma bak. 2. yi almamıştım dlcler falan söğüşlüyorlar diye. iyi ki de almamışım.
  • Ah destiny seni özlüyorum ama geri de dönemem çok üzdün beni çoook
  • crank444 kullanıcısına yanıt
    Boş yere paranı harcama kardeşim, ben ilk oyunu çok çok sonradan almama rağmen aylarca oynadım ama bunu çıktıktan bir ay sonra almama rağmen toplasan 40 gün oynamamışımdır, alacaksan da server ve oyuncu durumunu kontroll edip ilk oyunu al, herhalde oyuncu durumu açısından çok farklı değildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam almıyorum o zaman
  • Gidip eşek gibi Deluxe Edition aldık. Bu saatten sonra bu oyunu kimse oynamaz. Bir Raid bile yapamadık , yazık günah. Server sistemi zaten rezaletti milyonlarca kez eleştirildi. PvP 'yi de bol oynardım Destiny 1'de , şimdi 3 kişiyle oynasan ne yarar , oynamasan ne yarar.

Yazık oldu verdiğimiz paraya
  • Konu amacından sapmış oyunu nasıl gömerize dönmüş. Tamam oyun 1 e göre daha kötü oturmadı vs bu kadar da yerin dibine sokulmayı bence haketmiyor. Çıkacak dlc bakalım neler getirecek biz hala oynuyoruz ps4 için raid vs yapmak isteyen varsa buyursun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Destiny 2 ilk duyurulmasından çıktığı zamana kadar, hatta çıkmasından sonraki 1,5 aylık süreye kadar tek başına oynayan kişiler için eşleşme sistemi getirilecek diye propaganda yaptılar.

Oyunu bu propaganda üzerinden sattılar.

Çok net hatırlıyorum "Artık yalnız kurtlar için de Destiny 2 tüm içeriklerini otomatik eşleşme sistemiyle sunacak" diye reklam yaptılar.

Oyunu çıkışında gidip aldım. Ama bu dedikleri sistem hiçbir zaman işler bir şekilde gelmemişti. Sonra oyunu bıraktım.

Bu konuda bir gelişme oldu mu acaba?
  • nlp N kullanıcısına yanıt
    Oldu herkes oyunu bıraktı:)
    Bu sözlerini yerine getiremiyecekleri belliydi. destiny tarihe gömüldü. 3. oyunu çıkarırlarmı bilmemde alan çok az olucaktır.
  • Arkadaşlar ilk oyun destiny complete edition sürümü var tüm ek paketler var alınır mı? Hala oynayan var mı? Birde tek oynarım online arkadaşım yok alınır mı sizce?

• yeni exp geliyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeishammy -- 24 Nisan 2018; 14:19:12 >
  • Timeishammy kullanıcısına yanıt
    bugün twitch'te tanıtılacak 8 mayısta çıkacak diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeishammy

yeni exp geliyormuş
    Her indirimde sepete atıyorum season passli halini sizin gibi yazılanları okuyunca hemen siliyorum. soğuttunuz beni oyundan
  • Timeishammy kullanıcısına yanıt
    Gelicekler şöyle :)

osiris DLC kadar bi alan 1 tane yada 2 tane farklı public event (bıktık artık)
    2 3 tane strıke ama story görevleri zaten onlar. oynayın dicekler eylül e kadar eylülde OYUN uçacak arkadaşlar diyecekler. iyice soğuttular yahu oyundan. neydi ne oldu yazık günah
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt
    destiny 1 de ne güzel oynuyordu ya millet :)
  • random weapon roll ve slot degisiklikleri eylul’de geliyor. yani bir kere daha oyun parasi verecegiz :) tam cakallar ya.

sanirim destiny 2 giderek destiny 1’lesecek ve sonunda elimizde destiny 2 isimli bir destiny 1 oyunu olacak dusuncem dogru cikiyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

random weapon roll ve slot degisiklikleri eylul’de geliyor. yani bir kere daha oyun parasi verecegiz :) tam cakallar ya.

sanirim destiny 2 giderek destiny 1’lesecek ve sonunda elimizde destiny 2 isimli bir destiny 1 oyunu olacak dusuncem dogru cikiyor :)
    bu iyi bir şey o zaman hocam di mi
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.