Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.528
Cevap
41
Favori
117.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar ben de oyunu ücretsiz indirdim, duruma göre dlc alacağım. Oynayan katılabileceğim kimse var mı ? Arkadaşa ihtiyacım var da :)
  • Exotic ok görevi yaptıkları raid'den daha zor.

Birde exotic ile vurduğumuz kayaların görevini yapıyorum birtek raid'deki 3 tane kaldı onuda yaparım bir arada bunları patlattıkdan sonra en son ne veriyor bilen varmı acaba ?
  • ultrAs28 kullanıcısına yanıt
    Sanırım Corrupted egg görevinden bahsediyorsun. Bu yumurtalardan toplam 40 tane var. Hepsini bulup kırdığın zaman triumph da bir görev tamamliyorsun ve harbinger's echo isimli exotic sparrow u alıyorsun. Ayrıca lore bölümünde bulunan marasenna kitabını tamamlamak içinde bu yumurtaları vurmak gerekiyor. Bu arada bir ayrıntı daha veriyim; En son kontrol ettiğimde görevde bug vardı. Eğer yumurtaları farklı karakterler ile kırmışsan görev ödülünü vermiyordu. Bungie düzeltecez demişti ama sonuç ne oldu bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cerrahpasaa C kullanıcısına yanıt
    Destiny oyununda story içi save bulunmuyor. Eğer bir görevi yarım bırakmak zorunda kaldıysanız en baştan başlamak gerekir. Ana hikaye görevlerinde nerede kaldığınızı öğrenmek için direktörü açıp ps için L2 tuşuna basın. Gerekli bilgiyi ordan alabilirsuniz. Ayrıca gezegenler üzerinde orda olmaması gereken işaretler farkedeceksiniz. Bu işaretler o gezegen içinde bir görev olduğunu gösterir. Zamanla mantığını anlarsınız.

@brkozclnk

Bahsettiğiniz sorunun kaynağı büyük ihtimalle hala trial user olarak görünmeniz. Daha önce deneme sürümü olarak oyunu indirdiyseniz satın alma işlemi bu sürüm üzerinde aktif olmamış olabilir. Konu hakkında uzman değilim ama çözüm için 2 yol tavsiye edebilirim.

Ilk olarak başka bir account oluşturup yeniden başlamayı deneyin. Zaten 8 levele ulaşmak çok vaktinizi almaz. Eğer 8 levelden sonra ilerleme olursa sorun uygulamadan değil accounttan kaynaklıdır. Bu yöntem işe yaramazsa mecburen oyunu silip tekrar yükleyin. Yine çözülmez ise bungie forumunda help başlığına topic açıp detaylı destek isteyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oliwander

Sanırım Corrupted egg görevinden bahsediyorsun. Bu yumurtalardan toplam 40 tane var. Hepsini bulup kırdığın zaman triumph da bir görev tamamliyorsun ve harbinger's echo isimli exotic sparrow u alıyorsun. Ayrıca lore bölümünde bulunan marasenna kitabını tamamlamak içinde bu yumurtaları vurmak gerekiyor. Bu arada bir ayrıntı daha veriyim; En son kontrol ettiğimde görevde bug vardı. Eğer yumurtaları farklı karakterler ile kırmışsan görev ödülünü vermiyordu. Bungie düzeltecez demişti ama sonuç ne oldu bilmiyorum.
    Çok sağolasun hocam,

Boşuna peşinden kastırmayalım :)

Hepsini tek karakter ile vurdum sadece raid'de 3 tane kaldı onuda ilk raid yaptığım zaman zaten vurur geçerim,
  • Arkadaşlar selam,
    Exotic Sleeper Simulant silahını nasıl alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draconic

Arkadaşlar selam,
    Exotic Sleeper Simulant silahını nasıl alabilirim?
    https://www.eurogamer.net/articles/2018-09-19-destiny-2-sleeper-simulant-ikelos-violent-intel-5782

burada adim adim yaziyor.

warmind hikaye modunu bitirince sana ikelos tabanca vericek o silahla sirayla verilen gorevleri bitir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimbilmez -- 15 Kasım 2018; 12:34:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=3598752

DLC satın almış bulunuyorum ve oynamak isteyenler bu klana gelebilirler
    Türk klanı oynadığım müddetce discordda olacağım MrRyzz.
    İsteyenlerle birlikte devam edebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerrahpasaa

Forsaken story yaparken oyundan çıkmak zorunda kaldım. Oyuna döndügümde story devam edemiyorum nasıl giricem tekrar storye.
    sırf bu nedenle oyunu silebilirim. Oyunu durdurma diye bir seçenek yok, 20 yıldır oyun oynuyorum, böyle bir saçmalığı ilk defa duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

sırf bu nedenle oyunu silebilirim. Oyunu durdurma diye bir seçenek yok, 20 yıldır oyun oynuyorum, böyle bir saçmalığı ilk defa duyuyorum.

Alıntıları Göster
    online bir oyunu durduramazsın.
  • Multiplayer oynamıyorum. Online oyunlar da single playerda durdurulabiliyor.

• qzwxec kullanıcısına yanıt
    oyun mmo mantığında bir fps olduğu için cod gibi keskin bir single-multi durumu yok aslında sürekli online oynuyorsun ve bazı görevlerde zindana girmeden önce falan başka oyuncuları görebilirsin sağda solda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 18 Kasım 2018; 23:55:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

oyun mmo mantığında bir fps olduğu için cod gibi keskin bir single-multi durumu yok aslında sürekli online oynuyorsun ve bazı görevlerde zindana girmeden önce falan başka oyuncuları görebilirsin sağda solda.
    Biliyorum, sorun da orda zaten. Hadi bunu yapmak, çok fazla kod yükü getirir diyelim. Oyunu durdurmadan da bırakıp gitmene izin vermiyor, tuvalete gidip geliyorsun, çok beklettin diyerek hop uzaya şutlamış. İlla arada gelip bi mouse oynatman lazım. Bu tamamen gereksiz mesela.
  • qzwxec kullanıcısına yanıt
    Ben yemek yiyip geliyorum yine de oyundan atmiyordu acaba sureyi mi kisalttilar guncelleme ile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

https://www.eurogamer.net/articles/2018-09-19-destiny-2-sleeper-simulant-ikelos-violent-intel-5782

burada adim adim yaziyor.

warmind hikaye modunu bitirince sana ikelos tabanca vericek o silahla sirayla verilen gorevleri bitir.

Alıntıları Göster
    Ya o kadar uğraştım vazgeçtim ya bu silahtan. Olmazsa olmaz bir silah mı bu? Pvp için bygones ve telesto kullanıyorum. Bazende auto rifle. Hand cannon, sniper rifle ve scout rifle hiç zevk almadıklarım. sizlerin tavsiyesi ne olur pvp için?

• quote:

Orijinalden alıntı: Draconic

Ya o kadar uğraştım vazgeçtim ya bu silahtan. Olmazsa olmaz bir silah mı bu? Pvp için bygones ve telesto kullanıyorum. Bazende auto rifle. Hand cannon, sniper rifle ve scout rifle hiç zevk almadıklarım. sizlerin tavsiyesi ne olur pvp için?

Alıntıları Göster
    sleeper simulant havy silahtir,genelde bosslarda kullanilir.silah envanterinde mutlaka olmasi gereken silahlardan biridir.

pvp için bisey diyemicem ben pek pvp oynamam oynarsamda bountyler icin oynarim.pvp de ben telesto kullanirim vurdugu zaman affi yok,auto rifle olarakta horror story kullanirim.

bilmiyorum ne kadar zamandir oynuyorsun bu oyunu ama ben psn den free indirmistim.paketleride aldim,bu oyun çok teferruatlı ve uzun soluklu bir oyun.

size tavsiyem her görevi bitirin aldığınız silahları diger karakterlerinizede aktarabiliyorsunuz çünkü.

• selimbilmez kullanıcısına yanıt
    sleeper simulant silahı için Ikelos ile görevleri yapmam gerekiyor. mesela seçili silahlarım horror story ve ikelos olsun. sleeper görevlerini horror story ile yapsam yeterli olur mu? sonuçta 2. silahım ikelos seçili. illa oynamam mı lazım ikelosla?
  • ben ikelosla yaptim (senin dediğin şekilde denemedim sen dene istersen).

ama hiç bir görevi tek yapmadım arkadaşlarla birlikte bitirdim,bu şekilde çok basit oluyor.

• selimbilmez kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler. Birde şunu sormak istiyorum. Ben storyi çok önceden bitirdim. Son adımda will of the thousand görevini tekrar yapabilir miyim? Sonuçta bu görev daha önce bitirdiğim için kapalı olacak.Nasıl ilerlemem gerekir?
  • bitirdigin bir gorevi tekrar yapamassin ancak yeni bir karakter acarsan onunla yaparsin.
    bu arada ben ps4 oyuncusuyum eger sende ps4de oynuyorsan bizim klan iyidir tavsiye ederim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimbilmez -- 19 Kasım 2018; 11:25:58 >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.