Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.528
Cevap
41
Favori
117.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gizli yer neresi tam olarak bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla blind well tier 2 ve raidin 1. Bölümü dışında sadece queen in tahtından alabiliyorsun. Ben 2. Seed of lightimi raidden aldım. 3. Seed of lighti bulamadım daha. Bu hafta henüz offering of oracle taşını almadım. Alıp test edecem. Duruma göre geri dönüş yaparım ama bu bahsettiğim yöntemler dışında başka bir yerden çıktığı konusunda bilgim yok maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    Farklı hesaplardaki plus'larda da destiny 2 ücretsiz var ise (o ay içinde kütüphaneye eklenmiş ise) bence işe yarar. Ama bence :) Bu seviyede bir soru beni aşıyor
  • oliwander O kullanıcısına yanıt
    Raide insan bulmak zor. Zaten bilmiyorsan almiyor kimse. 2-3 kisi girsek raide ilk bossu gecebilirmiyiz. Benim bahsettigim gizli yerde queen .buraya nasil gidebilirim? Zannedersem bountyleri yapmak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sleeper simulant egzotic fusion rifle i sonunda alabildim. Allahim ne muhteşem bir silahtır öyle. 340 atağı var. 345 lightim var lost sector bosslarina 40k vuruyor mukemmel bir silah.

Uygar hocama tekrar tesekkur ediyorum son görevdeki yardımları için. Haftaya forsakeni da alacagim

• Beyler her aksam oyundayım suan forsaken yok expansion 1 2 var ama alacagim. Eklemek isteyen eklesin

Captur91

• selam arkdaaşlar bu Huckleberry excotik silahını nasıl bulabilirz ?
  • Draconic D kullanıcısına yanıt
    Belirli bir lightin üstündeysen 3 kişi yapılır ilk bölüm. Tabi tam olarak be yapılması gerektiğini bilmek lazım. Queen in tahtına gidebilmek içinse bu haftaki gate between worlds haftalık görevini tamamlaman gerek. Görevi bitirince offering of oracle taşını oracle engine e vermen gerekli. Attığım linkten videosuna bakabilirsin.

https://youtu.be/O_0Is1N792Q

• quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Beyler her aksam oyundayım suan forsaken yok expansion 1 2 var ama alacagim. Eklemek isteyen eklesin

Captur91
    ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Love_For_You -- 19 Ekim 2018; 15:1:20 >
  • DLC almadan prestige raid'ni yapabiliyoruz mu şuan 262 güç ilerlemiyor daha fazla kupa için soruyorum
  • quote:

Sleeper simulant egzotic fusion rifle i sonunda alabildim. Allahim ne muhteşem bir silahtır öyle. 340 atağı var. 345 lightim var lost sector bosslarina 40k vuruyor mukemmel bir silah.

Uygar hocama tekrar tesekkur ediyorum son görevdeki yardımları için. Haftaya forsakeni da alacagim
    Nerden ve nasıl düşürdün. Bu silahı görmüştüm.

• OLIHOGDES kullanıcısına yanıt
    Hocam warmind dlc sinde heroic eventleri yapinca sana birden cok.gorevi içeren bir kart gibi birsey geliyor. Tam hatirlamiyorum ama iste Marsda 100 tane hive 100 tane.kabali kafadan vuruyorsun sonra 5 tane strike yapıyorsun, escalation protocolde en az lvl 3 e ulasmaya çalışıyorsun ( sıkıntılı olan bu bence) 15 tane marsta bulunan kübik seklindeki sandiklari aciyorsun ama onlari acmak icin 60 tane override frequency gerekiyor.( bu da sıkıntılı) ve her kart her sandığı açmıyor. Kartin ustunde sandığın bulunduğu bölgeye dair ipuclari oluyor.
    en son sana bir gorev veriyor boss u öldürüyorsun ana ya git diyor sana ve silahi aliyorsun

Ama entabii onemlisi bunlari yaparken ikolas hand cannon un uzerinde takılı olmasi gerekiyor. Bu silahi alınca geliyordu sanki görevler. Dedigim gibi şuan tam hatirlayamiyorum

hatırladığım kadariyla böyleydi. 3 günümü aldi yapmak. Ama silah cok cok iyi. How to get Sleeper Simulant yazin youtube a orda detaylı anlatimlar da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gran Turismo 7 -- 19 Ekim 2018; 16:54:45 >

• Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    Tamam sen 5 adımlı görevi diyon. Biraz yapıp silmiştim. Protokol kolay. Her gün level 7 yi bitiriyoz. Eve gidince bakarım. Freeteam oynarım zaten

• OLIHOGDES kullanıcısına yanıt
    Keşke silmeseydin hocam. Tekrar geliyor ku bilmiyorum. Silah mukemmel ya herkesde olmali. Strike bosslarini cok kolay alir valla

O sabit. Boss için alıcam o silahı

• quote:

4 gun once 77 liraya expansion 1 ve 2 paketi aldım. Ay sonuna doğru forsaken alirim diyordum bugün expansuon paketleri forsakene dahil edilmiş. 77 lira boşa gitti. Neyse ben forsakeni yine alacağım her türlü. Bu oyunun aksiyonu beni benden aliyor.

Uygar hocam her gün destinyde görüyorum sizi suan forsaken yok diye birsey yazmiyorum ama yakında damlarim yaniniza :)
    bekliyoruz ! :)

• Sleeper sadece boss için değil herşeye şart powerda. Ikelos sg ve sleeper simulant meta oldu artık. Spire of star prestij lair dan catalisti de düşürdünüz mü efsane birşeye dönüşüyor. Catalysti farmlamak için bi ekibiniz yoksa uygulamadan bi fireteam bulup ilk kasayı açıp çıkın. Ingilizceniz varsa zaten şansınız yüksek kısa zamanda düşer yine de şans işi tabi.

Ben hep oyundayım akşamları ekleyebilirsiniz 600 olunca pek is kalmıyor oyunda :d

BunyaminTR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 21 Ekim 2018; 19:49:36 >
    Şu an bende oynuyorum. Müzik kutularını açmaya başladım. Az kaldı o silahı alacam. Ancak bi ayrıntı söylücem. Biz arkadaşla anlayamadık sonra ben çözdüm olayı. 4 tane resonate stem den bize 1 adet müzik kutusunun yerini bildiren kart veriyor.resonateyi en kolay lost sektörde alıyoz ama bana vermedi. Ne yaptıysam yok, arkadaşa veriyor bana vermiyor. Sonradan anladım ki ben nascent dawn görevini yapmamışım. Onda adım 2 yi bitirince vermeye başladı. Bugün müzik kutusu için resonate toplayıp kart alıcam.

• Merhabalar,

Aktif clan arayışındayım.
  • Luna's howl için competitive kasmak isteyen varsa yazsın arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

selam arkdaaşlar bu Huckleberry excotik silahını nasıl bulabilirz ?
    Rastgele düşüyor.ama kullanışlı bi silah değil napcaksınki tavsiye etmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.