Şimdi Ara

Designated Survivor (2016) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
7
Favori
3.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiye ile mesele yaşamak istiyorlarsa uydurma bir konu üzerinden yaşasaydılar tamam olabilir derdim de böyle gerçekte olanları değiştirip yansıttıklarında iyi niyet arayamıyorum. Alt tarafı vasat bir dizi de olsa yine de burada cidden fetö propagandası yapıldığı ortada.
  • Twitter'dan görünce ekşi'den nolmuş diye bakayım dedim. Merak edenler için ekşi'den alıntı.

son bölümünde türkiye amerika ilişkileri konu edilmiş.
    türkiyenin turan isimli bir başbakanı var.
    kendisinden bully ve diktatör olarak bahsediliyor.
    bir de türkiyede darbe yaptığı söylenen ve amerika'ya sığınmış orada bir üniversitede ders veren nuri şahin var.
    başbakan turan inatla nuri şahin'in bir terörist ve katil olduğunu söyleyerek türkiyeye iadesini istiyor.
    president kirkman ise nuri şahin'i demokratik ve seküler bir türkiye için son çare olarak gördüğünü söylüyor, nuri şahin'i iade etmiyor.
    ayrıca bölümün başında başbakan turan'ın 6 ay sonra yapılacak seçim için paraya ihtiyacı olduğu, açıkça oyları satın alacağı söyleniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapılan hoş değil. Ama yine de bu bölümü bizim hükümet görmesin, Netflix’i yasaklarlar.

• Nuri Şahin nedir yahu adam topçu bizde

Şaka bi yana yapılan hoş olmamış harbi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıklar olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen rezalet bir bölümdü. Netflix in bu diziyi tr den kaldırması lazım. Netflix bu diziyi kaldırmazsa tr den netflix te yasaklansın. Sen türkiye ye içerik sunuyorsan o ülkeyi böyle küçük düşüremezsin.

Sadece fetöyü iade edilmesini konu edinmiyor, türk cumhurbaşkanının şantaj yaptığı, para ile oyları aldığı gibi şeyler var. Üstüne fetö liderini öğretmen olarak gösterip ülkemde güvendesin falan diyor sözde amerikan başkanı

• Netflix üzerinden seyrediyorum diziyi, 2. Sezon 7. bolum rezalet ! Bıraktın izlemeyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert eagle 39 -- 18 Aralık 2017; 19:31:11 >
  • Michael J. Fox konuk oyuncu olacakmış
    Designated Survivor (2016)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Resmen rezalet bir bölümdü. Netflix in bu diziyi tr den kaldırması lazım. Netflix bu diziyi kaldırmazsa tr den netflix te yasaklansın. Sen türkiye ye içerik sunuyorsan o ülkeyi böyle küçük düşüremezsin.

Sadece fetöyü iade edilmesini konu edinmiyor, türk cumhurbaşkanının şantaj yaptığı, para ile oyları aldığı gibi şeyler var. Üstüne fetö liderini öğretmen olarak gösterip ülkemde güvendesin falan diyor sözde amerikan başkanı

yuh, rezilliğe bak

konuyu bilmeyenler için

https://twitter.com/abdestalanlaik/status/935140092808695808

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 10 bölümden sonra epeydir yayın yok. sanırım 28 şubatda son ve 11.bölüm gelecekmiş.
  • Türkiye ile olan konusunu gormedim cunku o kadar sıkıldımkı atlaya atlaya izliyorum . Bence biter umarim . Jack e yakismadi . First lady öldû sanirin , jack ajanliga soyunacak gibi .

Usuyoruz jack reizzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 22 Ocak 2018; 20:22:49 >
  • Jack ve Maggie için 15 bölüm, izledim ama sarmadı, ilerde açılıyor mu yoksa aynı tempo mu ?
  • Bu Netflix 1nci sezondan sonra dizi yapmasın bence

Bir önce ki bölüm de uydurma ülke ile bölüm yaptı.

Sonraki bölümde Türkiye ile buda yetmezmiş gibi dublajda ki kişiler değişmiş.

Dublaj berbat

Türkiye konusunu açmaları saçma

• iptal edildi

• Rezaletten sonrasını izlemedim. İptal edilmesi iyi olmuş.

• Netflix diziyi devam ettirmek istiyormuş.
  • ilk sezon 2. sezona göre çok daha iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 15 Şubat 2019; 17:41:47 >
  • Yarın yeni sezon netflix e yükleniyor.

• 3 yıl sonra malum bölümü, Netflix RTÜK isteği üzerine Türkiye sunucularından çıkarmış.
    https://www.donanimhaber.com/netflix-rtuk-isteginin-ardindan-designated-survivor-dizisinin-bir-bolumunu-kaldirdi--121327
  • konuyu bilmiyorum ama bölüm kaldırıldıysa epey büyük bir olay oldu sanırım..
    diziye başlayanlar o bölümü pas geçerse ya da izleyemezse konudan çok şey kaçırır mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.