Şimdi Ara

Designated Survivor (2016) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
7
Favori
3.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.bölüm
    Reis'e başkanlık yakıştı
    Bu dizide de darbe sinyalleri verildi. Bir dizi konusunda birisi; 2016 darbe yılı olacak demişti
  • İlk bölüm gayet iyiydi. Diyalog bakımından HoC'a yaklaşırsa tadından yenmez.
  • Altyazıyı da çeviren yok divxplanette
  • Kiefer çekiyor , kanal itiyor. Sanırım 4-5 bölüm beklerim. Fazla uçuyorum belki ama ; HoC'a yakın kalitede bir yapım olursa tadından yenmez.
  • Herkesin aksine ben de Maggie Q için başlamayı düşünüyorum, birkaç bölüm daha yayınlanmasını bekleyeceğim.
  • 1x02

Başlamadan önce reis başkan rolüne gider mi diye şüpheliydim ama şimdi çok iyi bir seçim olduğunu söyleyebilirim, role çok yakışmış.

Reis "Dammit"siz olmaz

Designated Survivor (2016) 24 Dammit
    Designated Survivor (2016) 25 Dammit

• tam sezon onayını almış
  • Olaylar tekdüze, olağan bir şekilde ilerliyor gibi geldi.
    Hatta 3 ajan olayında bile blöfü hemen anlayabilirsiniz. Saldırıyı gerçekleştirenlerin bahsedilen örgütlerden biri olmadığı aşikar. İçerden birileri olabilir.
    Şimdilik sıkmadan izlettiriyor. İleride ne kadar ilginçleşebilir -ki öyle umuyorum- bekleyip göreceğiz.
  • ula baslamis mi bu haftasonu dalayim bende.
  • 3. bölüm itibariyle diziyi bıraktım. Bu bölümü sıkıla sıkıla izledim ve ileride devam edebilmem için bana bir neden vermediler. Dizide bişeyler eksik gibi.
  • şimdilik beğendim.
  • 22 bölümlük diziler ya en başta süper başlayıp iğrenç sezon finali yaparlar, yada 8-9 bölüm gibi açılıp harika bir sezon izletirler.

Şimdilik fena gitmiyor, başkanlığı çözmeye başladı yavaş yavaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Aksiyon sahnesini görünce gözler Jack Bauer'ı aramadı değil

Dizi güzel gidiyor, yavaştan o koltuğun gücünü hissetmeye başladı.

General Hammond
    Designated Survivor (2016)

• 40 dakika az gidiyor be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölüm harikaydı ama haftaya yeni bölüm yok Geçen hafta da yoktu. 2 haftada bir mi çıkacak yoksa

Baba meselesi gereksiz geldi

Tam sürümde spoiler butonu kayboldu ve önizlemede spoiler kodu işe yaramıyor @Citizen

• Beni sardı gerçekten yarı 24 yarı House of Cards tadı alıyorum. Ama beklemesi sıkıntı

• Türkiye'de Netflix'ten izlenebiliyor. Her hafta pazar günü yeni bölümü yayınlayacaklarmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflixten ilk bölüme baktım. Dizi genel olarak 24 tarzında. Aksiyon seven izler ama ben artık yaşlandım böyle diziler için.

• Yakın bir arkadaşımın ısrarı üzerine başladım , gerçekten çok beğendim!Keyifle izliyorum (Nasıl olduysa DH deki başlığını kaçırmışım )
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.