Şimdi Ara

Derya mk 10 vs Safir t 14 öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merabalar. Ilk defa tüfek alacagim. Derya mk 10 markasina aşırı derece de sardım. Ikinci secenek olarak safir t14 modeli hosuma gitti. Birbirlerine de benziyor zaten. Baslangic olarak 1 yada 2 haftada bir 30 40 mermi sıkmaya anca gidebilirim. Sonra zaten tüfek sayısı 4 5i bulur. Ilk tüfek olarak bu marka ve modellerden hangisini önerirsiniz. Tesekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Safirin her yerde servisten cikmadigi sadece tek fisegi attigi falan yaziyor. Bazisida cok ovuyor. 1400 tl fiyati tipi cok guzel.

Ben derya olacak olsam mk10 yerine mk12 bakarim. Mk ondaki o kalin kundak pek guzel gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

Safirin her yerde servisten cikmadigi sadece tek fisegi attigi falan yaziyor. Bazisida cok ovuyor. 1400 tl fiyati tipi cok guzel.

Ben derya olacak olsam mk10 yerine mk12 bakarim. Mk ondaki o kalin kundak pek guzel gelmiyor.

Yorumunuz icin tesekkur ederim. Peki utaş uts 15 icin ne diyorsunuz. Ben tüfege bayildim ve hic olumsuz yorum duymadım. 2 tüfek markasi belirleyip marka icinde bogulmak istemiyorum cunku. Birinci siraya buyuk ihtimal derya ikinciye de utaş dusunuyorum

• Uts 15 pompalıdır, Derya Mk12 veya Husan 20-12ga. lara bir bakın. Hobi amaçlı düşünüyorsanız Husan çok yakın zamanda 36ga. Çıkaracak. Şahsen ben onu bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Uts 15 pompalıdır, Derya Mk12 veya Husan 20-12ga. lara bir bakın. Hobi amaçlı düşünüyorsanız Husan çok yakın zamanda 36ga. Çıkaracak. Şahsen ben onu bekliyorum

İnsallah bekledigimize deger. 3 aydir cikti ha cikacak ha. Fiyatida merak ediyorum 2000 tlyi gecerse baska bahara kalir bizim 36

• quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Uts 15 pompalıdır, Derya Mk12 veya Husan 20-12ga. lara bir bakın. Hobi amaçlı düşünüyorsanız Husan çok yakın zamanda 36ga. Çıkaracak. Şahsen ben onu bekliyorum

İnsallah bekledigimize deger. 3 aydir cikti ha cikacak ha. Fiyatida merak ediyorum 2000 tlyi gecerse baska bahara kalir bizim 36

2000 değil 1700 ü geçerse gider mk12 alırım. 1900 e 20ga. satılıyorken 36ga. 2000 istemek kendi ayaklarına sıkmak olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.