Şimdi Ara

Dertleşecek Dostunuz Var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğarken tek idin. Kimsenin özünde birisine ihtiyacı yoktur. Sonradan aile ve çevreden beynine yerleştirilen bulaşıcı bir virüs kod ile bunun olması gerektiğini arzulaman vardır. Yaklaşık 20 yıldır tek başıma yaşıyorum. Evimi görsen 3+1 sanki hamarat kadın eli değmiş gibi tertemiz ve düzenli. Psikolojim de gayet normal hatta kendimi Youtube'da Hakkı Alkan var onu dinle birebir onun gibi konuşuyorum. Yani yazılan çizilen gibi yok yalnızlık berbat da aç kalırsın da dağınık olursun da konuşmayı unutursun da vs vs gibi saçma serzenişleri çürüten nadir insanlardanım. Devamlı arkadaşlara veya bir karşı cinse asla ihtiyacın yok. Sadece çevremden bana bulaşan virüslü kodu sildim. Sen de başarabilirsin dostum. Dene ve gör. Arkadaşlık yapma herkesle küs kapat kendini demiyorum yanlış anlaşılmasın, malum bizim halkımız cümleyi farklı yerlerinden anlamaya müsait, benim demek istediğim mecburiyetin olmadığı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok gerek yok öyle şeylere, her koyun kendi bacağından asılır ki insan yapısı gereği kendine yetebilmeli. Başkaları Bi yere kadar yanında durur sonra yoluna bakar

• Nick güzelmiş kral nar ekşisi istermisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ihsankutamis

Nick güzelmiş kral nar ekşisi istermisin?
    Olur da nar ekşisi ne için ?

• Dikkat dağıtmak için

• Dertleşilecek en iyi dost insanın kendisidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naci_Balkavan

Doğarken tek idin. Kimsenin özünde birisine ihtiyacı yoktur. Sonradan aile ve çevreden beynine yerleştirilen bulaşıcı bir virüs kod ile bunun olması gerektiğini arzulaman vardır. Yaklaşık 20 yıldır tek başıma yaşıyorum. Evimi görsen 3+1 sanki hamarat kadın eli değmiş gibi tertemiz ve düzenli. Psikolojim de gayet normal hatta kendimi Youtube'da Hakkı Alkan var onu dinle birebir onun gibi konuşuyorum. Yani yazılan çizilen gibi yok yalnızlık berbat da aç kalırsın da dağınık olursun da konuşmayı unutursun da vs vs gibi saçma serzenişleri çürüten nadir insanlardanım. Devamlı arkadaşlara veya bir karşı cinse asla ihtiyacın yok. Sadece çevremden bana bulaşan virüslü kodu sildim. Sen de başarabilirsin dostum. Dene ve gör. Arkadaşlık yapma herkesle küs kapat kendini demiyorum yanlış anlaşılmasın, malum bizim halkımız cümleyi farklı yerlerinden anlamaya müsait, benim demek istediğim mecburiyetin olmadığı.
    Hocam yalnız kalayım diye yanıp tutuşan birisiydim. Başkalarına muhtaç olmayı, insanlardan birşeyler istemeyi zerre sevmeyen birisiydim. Kimseyle samimi olmayım, kendi kendime yeterim düşüncesindeydim. Ama altı üstü 5 ay gibi bir sürede, bütün psikolojim alt üst oldu. Henüz dışarıya yansıttığım bir durum yok ama içten içe kafayı yemek üzereyim. Nasıl siliyoruz o virüs kodunu?

https://forum.donanimhaber.com/toplanin-icimi-dokuyorum--136396339

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Hocam yalnız kalayım diye yanıp tutuşan birisiydim. Başkalarına muhtaç olmayı, insanlardan birşeyler istemeyi zerre sevmeyen birisiydim. Kimseyle samimi olmayım, kendi kendime yeterim düşüncesindeydim. Ama altı üstü 5 ay gibi bir sürede, bütün psikolojim alt üst oldu. Henüz dışarıya yansıttığım bir durum yok ama içten içe kafayı yemek üzereyim. Nasıl siliyoruz o virüs kodunu?

Alıntıları Göster
    Çok fazla yaşantın depresyonun olduysa çöp dosyalar gereksiz programlar malwareler yığılır birikir o zaman da o kodu bulmak zorlaşır. Hiç bir cihaz kendi kendine virüsü bilmez göremez de zaten. Sadece etkilerini yaşar. Ben uzaktan free antivirüs görevi görerek kodun varlığından haberdar ettim seni sadece. İraden güçlüyse yılmadan ararsın işlemcin güçlüyse hızlı arar tüm kodların arasından onu bulur bulmaz beklemeden delete edersin. Ardından system restart ettin mi temizsin. Yeni hızlı ve kararlı yeni işletim sistemine kavuşunca hemen de rahata binip her siteye girmeyeceksin her usb belleği takmayacaksın. Farklı virüslere karşı korunmanı kendin sağlayacaksın.

• ihsankutamis kullanıcısına yanıt
    oh sheate

• Dürüst ol. Dürüst insana iyi veya kötü herkes saygı duyar. Bu pervasız ol anlamına da gelmiyor tabii ki ama iyi insanları çekmek istiyorsan dürüst olmalısın kendine ve başkalarına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocukluk arkadaşım ve ilkokul arkadaşım var yetiyor.

• Lise birden beri arkadaş olduğum birisi var çok seviyorum onu sanki beni hiç bırakmayacakmış gibi geliyor bende onu bırakmayacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Paramedik

Ekonomikten kastın ne açar mısın biraz?
    Suanki kriz hocam iste

İnsanlar 3 kurus icin birbirini satar oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Yok, bazen sanal alemde bilinçaltımı kusuyorum o kadar. Kendi kendime konuşurum ama. Çaresizlikten, geçmişten de pek bahsedemiyorum güçsüz hissettiriyor, daha çok alınacak intikamlardan yükselme planlarından bahsediyorum.
    Bir de başkalarıyla dertleşmekte sıkıntı. Seni anlattığın zayıf yönlerinden sömürmeye kalkabiliyorlar.

Ama yakında kendi zihniyetimdeki insanlarla bir loca kurmayı düşünüyorum. Komite halinde intikamlar alacağımız, birbirimizi kollayarak güç elde edeceğimiz, birbirimizin zayıf yanlarını tespit edip onları birer birer sileceğimiz bir oluşum. (Mafyavari barzo şeylerden bahsetmiyorum)
    Dünyadaki güç sahipleri de böyle güçlendi sonuçta, kendi aralarında girift ilişkiler kurarak.
    +1500

Usta galiba ben sizofrenim sende benim yan carlardan birisin ancak bu kadar ortak noktamiz olur

Ben komiteyi yillar once kurdum suan 3 kisiyiz yetiyor

Gercekten intikam alabilecegini düşünüyor musun dusmanlarindan

Ne kadar düşmanın var

• quote:

Orijinalden alıntı: Naci_Balkavan

Doğarken tek idin. Kimsenin özünde birisine ihtiyacı yoktur. Sonradan aile ve çevreden beynine yerleştirilen bulaşıcı bir virüs kod ile bunun olması gerektiğini arzulaman vardır. Yaklaşık 20 yıldır tek başıma yaşıyorum. Evimi görsen 3+1 sanki hamarat kadın eli değmiş gibi tertemiz ve düzenli. Psikolojim de gayet normal hatta kendimi Youtube'da Hakkı Alkan var onu dinle birebir onun gibi konuşuyorum. Yani yazılan çizilen gibi yok yalnızlık berbat da aç kalırsın da dağınık olursun da konuşmayı unutursun da vs vs gibi saçma serzenişleri çürüten nadir insanlardanım. Devamlı arkadaşlara veya bir karşı cinse asla ihtiyacın yok. Sadece çevremden bana bulaşan virüslü kodu sildim. Sen de başarabilirsin dostum. Dene ve gör. Arkadaşlık yapma herkesle küs kapat kendini demiyorum yanlış anlaşılmasın, malum bizim halkımız cümleyi farklı yerlerinden anlamaya müsait, benim demek istediğim mecburiyetin olmadığı.
    Dogrusun hocam 10+ yıldır gercek dostum yok zaten sadece takilmalik dostum var isin kotu tarafi bunu yeni yeni kavradim insanlara salak gibi kiriliyordum

Napolyonun dediği gibi insanin kendisinin değil iyi gunlerinin dostlari vardir

Tabi aile akraba falan dahil etmiyorum o farkli mevzu

• Yaşım 30 benden küçük kardeşlerime şunu söylemek isterim;

Dosta arkadaşa derdinizi sıkıntınızı anlatmayın. Ya sevinirler yada umursamazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Alıntıları Göster
    Zamanla oluyor

Ben suan 5. Yildayim

Ilk iki yil cok zordur herkesten bir yardim beklersin kimseden yardım gelmez üzülürsun kirilirsin kendini kandirirsin aman onlarin işi vardir yoksa severler beni dersin

3.yil biraz alisirsin insanlara karsi savunma mekanizmalari kurmaya baslarsin ama cogu zaman bunlar sana fake gibi gelir ve ise yaramazlar yelkenleri suya indirirsin insanlara karsi kinin cok yogunlasir

4.yil bunlar artik karakterin olur 100 sorundan 99undan korunursun dostlukla ilgili ama gozun telefonda olur haber beklersin yine kinin azalmaya insanlara nefret bile beslememeye baslarsin

5.yil Eylülden beri tek bir arkadasla tek bir disarda aktivite yapmışlığım yok hicbir sekilde aramıyorum hicbir haber msj vs de beklemiyorum

Yani zihnini yavas yavas egiteceksin hocam başka yolu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: darknesss45

Dürüst ol. Dürüst insana iyi veya kötü herkes saygı duyar. Bu pervasız ol anlamına da gelmiyor tabii ki ama iyi insanları çekmek istiyorsan dürüst olmalısın kendine ve başkalarına.
    Benden dürüst yasitim hic olmadi benden çok dislanan da olmadi

Bizim millete durustluk iyilik vb hicbir guzel huy yaramaz

• quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Yaşım 30 benden küçük kardeşlerime şunu söylemek isterim;

Dosta arkadaşa derdinizi sıkıntınızı anlatmayın. Ya sevinirler yada umursamazlar.
    Bir de ustune onu sana karsi kullanırlar orandan vururlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

+1500

Usta galiba ben sizofrenim sende benim yan carlardan birisin ancak bu kadar ortak noktamiz olur

Ben komiteyi yillar once kurdum suan 3 kisiyiz yetiyor

Gercekten intikam alabilecegini düşünüyor musun dusmanlarindan

Ne kadar düşmanın var

Alıntıları Göster
    Rakam pek fazla değil 5-6 kişi
    Alabilir miyim bilmiyorum ama amacımdan asla vazgeçmeyeceğim.
    Alamasam bile güçleneceğim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.