Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
    Teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar güneş gözlüklerinde numara işini nasıl yapıyorsunuz? buradaki optiklerden mi takıyorsunuz yada satıcı mı ayarlıyor? yada güneş gözlüklerinde çokta lazım değil diye mi düşünüyorsunuz?

teşekkürler

• EmuRu kullanıcısına yanıt
    sizin aldığınız bu gözlüklerin 4dolar olanıda var 25 doları olanıda.. Ne fark var arasında bilginiz varmı..
    Özellikle oakley alan varmı bu bölümde bilgilendirme yaparsa sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9902120

hocam söz vermiştim saatlerin resimlerini hepsi geldi

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

Bu saatlerin hepsini kullanmak için mi yoksa satmak için mi aldınız? :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burda neden 40ve altı çapında saatler satılmıyor bayan saatleri bile çapları büyük:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soar S kullanıcısına yanıt
    yarısı kullanmak için hocam
  • Aslında orjinal wayfarerların 47mm olanlarida var.Ben de 2 tane İtalya'dan alınma orjinal wayfarer var ikiside 47mm yüzüme tam oluyor. Ama bu Çinliler 47mm satmiyorlar.

• garcibaba kullanıcısına yanıt
    Eğer aynı satıcıdan bahsediyorsanız,örneğin victoria beckham gözlük kutusuz 7 dolarken,kutusuyla beraber 20 dolara denk geliyor.Kutulu/kutusuz olanların kutusuna göre 3-13 dolar fiyat farkına sahip olabiliyor.Tabi ki bir çok farklı satıcı ve bir çok farklı fiyat var o yüzden kalitesi hakkında pek bilgim yok sadece fotolarını gördüm.Yukarıda bir arkadaş eric'ten 22 dolara alınan rayban justini benim aldığım satıcıdan 5 dolara almış ve kalite farkı yok demişti.Bende sırf o yüzden aldım onu .Diğer 2 gözlükte de biraz risk aldım bakalım geldiğinde kalitesi nasıl olucak.Sonuçta aynı satıcı bir kalite standartı vardır herhalde.Buraya yorum yapıp herkesi bilgilendiririm sizinde paranız ona göre cebinizde kalır.
  • arkadaşlar deri kemer ve cüzdan satan özellikle ünlü markaların (louise voitton vs.) taklitlerini satan satıcı var mı bildiğiniz tavsiye edebilecek?
  • Bugün bende Mr Fashion Rock 'dan 2 adet gözlük aldım. bakalım nasıl gelecek :)
  • struma S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun , Hangi modelleri aldınız, Link verin mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: insom

Aslında orjinal wayfarerların 47mm olanlarida var.Ben de 2 tane İtalya'dan alınma orjinal wayfarer var ikiside 47mm yüzüme tam oluyor. Ama bu Çinliler 47mm satmiyorlar.

Hocam kodu ne o 47mm olanların banada kucuk ebatlı gozluk lazım
  • demayc D kullanıcısına yanıt
    Teşekürler...

Sizin gibi justin aldım ama blue lens. (inşallah mirror lensdir. herhangibirsey yazmıyor da.)
    Linki = 4165 Justin Blue Lens

Birde Eşim için 3025 aldım.

Link = 3025 Blue Lens

Kutulu olarak aldım ikisinide...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi struma -- 26 Haziran 2015; 15:16:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: struma

Bugün bende Mr Fashion Rock 'dan 2 adet gözlük aldım. bakalım nasıl gelecek :)

bende aldım şimdi :) türklerin saldırısına uğradı
  • Ben de denemek amacıyla Mr Fashion Rock'tan Justin aldım. Eğer kalitesi iyiyse ona göre oakley de almayı düşünüyorum bakalım. Geldiğinde bir gözlükçüde uv400 testini yaptıracağım eğer bulabilirsem. Sonucunu sizlerle paylaşırım.

yalnız bu satıcı sorulara yeterince detaylı cevap vermiyor . O hoşuma gitmedi. O konuda Erick'i aratıyor.

• Bu arada bu satıcıdan oakley marka gözlük alanların yorumlarını bekliyorum arkadaşlar. ona göre ben de hollbrook modelinden almayı düşünüyorum :)
  • İngilizce bilmiyor , gelen sorulara yes , ok , he , hü diyip gecistiriyor :)
    5 mesaj yazdim 5 harften fazla yazi yazmadi.
    Gelenlere gore frogskin dusunuyorum bende , ama bakalim nasil olacak gelenler , gerci fazla surmez , takip numarasi gorunmeye basladi sistemde . Topluca patlamayiz umarim :)

• arkadaşlar aliexpress'te paypal ile ödeme yapamıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosKing

arkadaşlar aliexpress'te paypal ile ödeme yapamıyor muyuz?

Maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.