Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Ben de gelen 4165 Justin'in kalitesine güvenerek 3 gözlük siparişi verdim geçen hafta.. Hayırlısı dedik.

@Mcuk @Atsız_74 @üç f @dumany
  • Arkadaşlar...
    Chinapost gönderilerinizi takip için bu siteye üye olup, Posta numarlarınızı girin, Mail adresinize kargonun her hareketini bildiriyor..
    KARGO TAKİP İÇİN (http://www.trackitonline.ru)
  • Merhaba arkadaslar ben eric ten gozluk siparisi verdim China Post Registered Air Mail RF044296193CN
    Bu numara geldi takip nu,arasi ama bu kodu yazdigimda hic birsey gozukmuyor yardimci olurmusunuz urunu nasil takip edebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vandavales

Merhaba arkadaslar ben eric ten gozluk siparisi verdim China Post Registered Air Mail RF044296193CN
    Bu numara geldi takip nu,arasi ama bu kodu yazdigimda hic birsey gozukmuyor yardimci olurmusunuz urunu nasil takip edebilirim

O takip numarasının yanında takip bilgilerinin 5-10 gün içinde aktif olacağı yazmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brcyben

Ben de denemek amacıyla Mr Fashion Rock'tan Justin aldım. Eğer kalitesi iyiyse ona göre oakley de almayı düşünüyorum bakalım. Geldiğinde bir gözlükçüde uv400 testini yaptıracağım eğer bulabilirsem. Sonucunu sizlerle paylaşırım.

yalnız bu satıcı sorulara yeterince detaylı cevap vermiyor . O hoşuma gitmedi. O konuda Erick'i aratıyor.
     DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

Bana da "ok" yazdı sadece

• demayc D kullanıcısına yanıt
    Hocam selam,

Senin gazınla tüm forum 2-3 gözlük aldı bu adamdan (ben dahil) ama hala senin UV400 testinin sonucunu bekliyoruz. Bugün yada yarın yaptırabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dereceli sualtı gözlükleri linki nerede bulamadım bir türlü
  • Bu ayın 18 inde Eric tarafından kargolanan gözlüğüm bugün Türkiye ye giriş yapmış şuan Bakırköy pim de önümüzdeki hafta içi elime ulaşır sanırım.
  • Arkadaşlar yarın Popkind üzerinden saat sipariş vereceğim merak edenler için kutu açılışı da yapacağım gerekirse bu site ile komple anlaşırız fakat belirli bir alıcı kitlesi gerekiyor bana ona göre konuşulup, pazarlık yapılır. Paypal ile ödeme kabul etmesi, Youtube'da onlarca belki de yüzlerce kutu açılış videoları olması güven verdi bana.
  • ptt kargo takipten baktığımda şöyle bir ibare var. bu ne demektir acaba?

12 26/06/2015 16:15:04 Zimmet Alındı İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM ZEYTİNBURNU İSTANBUL(AVR)
  • yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    Hocam, aynı şekilde bende 3 gözlük daha aldım..
    Arkadaşın aldığı ve benim aldığım arasında gözle görülür bir fark göremeyince, "Acaba fazla para mı ödüyoruz bu Çinlilere, Yazık hepimizin parasına" diye düşünerek paylaştım.. Yoksa ben neden alıyım...
    Çinden çıktı benim gözlükler, 8-10 güne gelir inşallah..
    İşten güçten bende baktıramadım, 2 gözlüğün de UV400 ölçümüne..
    Sonuçta burada hepimiz birşeyler paylaşıyoruz hocam.. 4.88$ , yani 13 TL , Eğer ki UV400 çıkarsa gözlükten herkes en az 15$ kar edecek ..
    Yarın falan umarım uğrayabilirim bir gözlükçüye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

ptt kargo takipten baktığımda şöyle bir ibare var. bu ne demektir acaba?

12 26/06/2015 16:15:04 Zimmet Alındı İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM ZEYTİNBURNU İSTANBUL(AVR)

ukim
    yanlış bilmiyorsam gumruge takılmış

• Arkadaşlar Erick'ten aldığım RB3449 gözlükler elime ulaştı. (Erick ile iletişim problemi nedeniyle birden fazla sipariş geçmiştim aldığım fiyata diğer ürün satılıktır)

RB3449

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amon35 -- 27 Haziran 2015; 1:15:59 >

• arkadaslar Shark sh105 modeli saat almayi dusunuyorum Timezone dan. Bu model saatin anisi fkat.markasi Weide olan var ve fiyati shark in yarisi. Shark 46 dolar Weide 20 dolar. Weide alan bilen duyan varmi acaba

• y@s@r kullanıcısına yanıt
    Shark saatler daha yeni yuzde 50 indirim gordu.burda ben dahil baya kisi aldi.indirim gelmeden almayin bence.

• EmuRu kullanıcısına yanıt
    onu ben kacirdim. onun yerine weide var birebir aynisi onumu alsam diye dusundum. Cunku shark a ne zaman.indirim gelir.bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

ptt kargo takipten baktığımda şöyle bir ibare var. bu ne demektir acaba?

ukim
    yanlış bilmiyorsam gumruge takılmış

bu şimdi gümrüğe mi takılmış demek oluyor?

• kiwi21 kullanıcısına yanıt
    anladigim kadari ile hayir siz neredesiniz istanbul mu

• quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

anladigim kadari ile hayir siz neredesiniz istanbul mu

izmir. içinde erick'ten aldığım toplam 52 $ tutan 2 adet rb4165 vardı.
  • kiwi21 kullanıcısına yanıt
    gümrüğe girmiş, ama direk çıkabilir de sadece 2.6tl ödersin.
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.